Krém na zesvětlení strií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ketris
Echt Kelišová 9568 příspěvků 23.03.18 20:23
Krem na zesvetleni strii

Ahoj holky,
chtela bych se zeptat, zda mate nektera zkusenost s nejakym kremem na zesvetleni strii, existuje takovy? Budu moc rada za doporuceni :hug: dekuju.. :mavam:

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reakce:
Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 23.03.18 20:35

Ja pouzivala olej od weledy (tehotensky). Bricho jsem mazala ruznyma kremama a pak se mi udelaly strie snad behem jednoho dne, koupila jsem si weledu a mazala i delsi dobu po porodu. Ted je mam urcite daleko svetlejsi (otazka je, zda je to olejem)

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 23.03.18 20:58

Ony časem samy zblednou a budou mít stříbrnou barvu.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 21:01

@Ketris Čas, samy zblednou. A v létě se lehce opálit. Já nosila tankiny, tak je na břiše mám ještě viditelný, ale rapidně světlejší. Letos bych si chtěla koupit konečně dvoudílný a opálit i břicho :D

Ketris
Echt Kelišová 9568 příspěvků 23.03.18 21:10

@Aries6 A nevis za jak dlouho blednou? Jsem rok po porodu a uz me to stve :D :pocitac:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 21:15
@Ketris píše:
@Aries6 A nevis za jak dlouho blednou? Jsem rok po porodu a uz me to stve :D :pocitac:

No já s nima nic nedělala a řekla bych, že zesvětlaly tak za ty 2 roky. Ale myslím, že kdybych se v létě trošku opálila, bude to dřív. Ale já jsem hodně světlý typ, zrzka, takže tohle všechno je u mě, řekla bych, výraznější.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 23.03.18 23:11

@Ketris
Načti si informace o kolagenu a o jeho vlivu na výživu pokožky. Kup si kolagen I., tuším i II. typu- a aby obsahoval i vitamín C. Kolagen vyživuje pokožku zevnitř, což je právě důležité. Krémy moc neřeší, max hydratují pokožku. Taky hodně pij vodu kvůli hydrataci pokožky.

Já kolagen užívám nyní v těhu, 36tt, a zatím jsem bez strií. A to mi v pubertě popraskaly prsa i boky.

Ketris
Echt Kelišová 9568 příspěvků 23.03.18 23:24

@elena.78 O ko­lagenu jsem uz slysela :palec: co presne prosim uzivas ty?

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.18 05:32

@Ketris
Myslím, že jsme ho už řešily v jiné diskusi :) já se na střídačku patlám bambusovým máslem a kokosovým olejem, většinou jen 1 x denně, protože jsem líná. Potom na tu kůži nepouštím moc vřelou vodu, to jsem taky četla, že není dobré. No, k tomu užívám ten kolagen (cemio kamzík)- dvojitou dávku. Měl by se (kolagen obecně) ale užívat už dva měsíce předem- než začne zabírat, proto by ho těhule měly brát co nejdřív. Dost piju tekutiny- 2 litry určitě dám. Občas si dám desítku budvara :oops: birella piju normálně, věřím, že ty minerály taky kůži pomáhají a navíc mi krotí žáhu a nekrkám žaludeční kyseliny. Snad nebudu muset prcka místo kojení krmit točeným :lol:

Ještě k tomu kolagenu. I když se Ti už strie udělaly, tak on pomůže při regenerac kůže. Četla jsem kdesi, že strie se na kůži těhulím udělají když vystavují bříško v létě na slunci, kůže sice přijímá vitamín déčko, ale je víc namáhaná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >