Krém Sy - hel - ac krém na ekzémy

1689
3.7.13 09:05

Krém sy-hel-ac na ekzémy

Dcerka vždy na jaře trpí na exémy a dr. jí předepsala krém vyrobený v lékárně s názvem SY-HEL-AC.
Vždy ho zkoušíme, jestli zabere, když ne jsou po něm na řadě kortikoidy. Zatím nám vždy pomohl. Říkám mu zázračný krém :D
A teď k dotazu… Neznáte ho někdo? Máte s ním taky takové úspěchy? Zkoušela jsem hledat na netu a nikde o něm není ani zmínka. Předpokládám, že sy - hel - ac jsou zkratky, ale vůbec se nemůžu dopátrat čeho. :think:
Nevíte, jestli se dá koupit bez předpisu?
Včera měly obě holky po veřejném bazénu šílenou vyrážku… Vykoupala jsem je v Linole, mázla tímhle krémem a parádička. Ráno to bylo krásně zaléčené… Jediná nevýhoda je, že krém nemá dlouhou trvanlivost a mě se nechce běhat k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2602
3.7.13 09:46

Ahoj,
no a co zavolat doktorce a poptat se co to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
3.7.13 09:53

Nechce se mi tam volat, mám tam fronty a zase tak akutní pro mě ta informace není, abych jí tím zdržovala. Zeptala bych se při návštěvě. Strašně mě potěšilo, jak to krásně zabralo, tak jsem si říkala, jestli s tím mají ostatní taky takové výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
10.4.19 20:17

@Hellik
Mažu dceru s tím asi týden, předepsala mi to moje kožní pro dceru a nechci to zakřiknout, ale též zabrala, ťuky ťuk. Dětská mi dala kortikoidy, což jsem nechtěla. Dětská kožní mi řekla ať přijdu v květnu. :zed: :? :mrgreen: :zed:
Též, ale nevím co to je.
Blbá otázka, ale nepřijde Ti prcek potom slaný? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat