Reklama

Krém Vichy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 25.04.18 13:39
krém Vichy

Marně hledám a sháním krém od Vichy, měla jsem ho před cca 2-3 roky, nádherně jemně voněl a byl velmi příjemný na pleť i tělo. Balení bylo v kelímku cca 250-300ml.. nevím už přesně. Totožný se dělal i jako tělové mléko. Marně hledám, sháním…Neměla jste ho prosím některá náhodou? Potřebovala bych znát přesný název, ať vím, co hledat..

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.04.18 13:41

Mně krásně voní Vichy Idealia s borůvkami. Ale pleťové krémy Vichy, co znám, bývají baleny po 50 ml. Nevím, jestli existuje nějaký od Vichy v kelímku 250 ml.

Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 25.04.18 13:43

@Pucalkovic Amina tento byl jako tělový krém, ale používala jsem ho i na obličej, skutečně bylo balení větší oněch cca 250ml

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.04.18 13:47

@Jamulka A nebyl to náhodou Ideal Body? Ten je tělový, dělá se v kelímku i v tubě, má odhadem 200 ml a voní krásně, jako ten pleťový Idealia.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >