Krém Vichy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 25.04.18 13:39
krém Vichy

Marně hledám a sháním krém od Vichy, měla jsem ho před cca 2-3 roky, nádherně jemně voněl a byl velmi příjemný na pleť i tělo. Balení bylo v kelímku cca 250-300ml.. nevím už přesně. Totožný se dělal i jako tělové mléko. Marně hledám, sháním…Neměla jste ho prosím některá náhodou? Potřebovala bych znát přesný název, ať vím, co hledat..

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.04.18 13:41

Mně krásně voní Vichy Idealia s borůvkami. Ale pleťové krémy Vichy, co znám, bývají baleny po 50 ml. Nevím, jestli existuje nějaký od Vichy v kelímku 250 ml.

Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 25.04.18 13:43

@Pucalkovic Amina tento byl jako tělový krém, ale používala jsem ho i na obličej, skutečně bylo balení větší oněch cca 250ml

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.04.18 13:47

@Jamulka A nebyl to náhodou Ideal Body? Ten je tělový, dělá se v kelímku i v tubě, má odhadem 200 ml a voní krásně, jako ten pleťový Idealia.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >