Krémy na ruce Neutrogena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 135 příspěvků 02.02.18 21:06
Krémy na ruce Neutrogena

Ahoj holky,
Jakou máte zkušenost s krémy na ruce Neutrogena?
Díky za odpovědi. :*

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 02.02.18 21:12

Nejlepší :palec:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32351 příspěvků 02.02.18 21:14

Super, stejně tak jako balzamy na rty od ní

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 15 inzerátů 02.02.18 21:17

Moje mamka má lupénku a Neutrogenu si vychvaluje. Kupuju ji od nich krémy jako dárek když nevím co koupit jiného :)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 02.02.18 21:21

Jedna z hodně mála „chemických“ značek, co snáším :) Konkrétně řada Nordic Berry. Krém na ruce, tělové mléko i balzám na rty (používám jen v zimě) jsou skvělé. :)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 02.02.18 21:27

Jsou to jedny z nejlepších krému :palec:

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 28 inzerátů 02.02.18 21:39

Neutrogena je jediný krém, který mi pomáhá na popraskané ruce. Zrovna dnes jsem si ji zase kupovala. ;-) Trpím na suché ruce celoročně, v zimě se mi tvoří i krvavé praskliny, zřejmě genetika - mamce se takhle věkem rozjela lupenka. Neutrogena mi pomáhá držet si ruce jakž takž v únosném stavu.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.02.18 21:45

Ja mela dvakrat a zklamaly me. V zime mam suchou kuzi na rukou a praska mi, kremy mi nepomohly. Ted mam Naturica Siberica a je super. Rychle se vstrebava a ruce jsou hladke a zdrave.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 02.02.18 21:57
@ProfZav píše:
Ja mela dvakrat a zklamaly me. V zime mam suchou kuzi na rukou a praska mi, kremy mi nepomohly.

No mě na tohle nepomáhá žádný krém ani mast, jedině nosit kožené rukavice. :) To bych jako vinu těch krémů úplně neviděla. :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.02.18 22:33

@LAlezane Ja jo, protoze jine kremy mi pomohly ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama