Kreslení pravou mozkovou hemisférou - zkušenosti

221
3.10.13 19:48

kreslení pravou mozkovou hemisférou - ...

Ahoj, byl někdo na kurzu Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou, bývá to většinou na 3 dny. Nemáte někdo v elek. podobě knihu se stejným jménem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4737
3.10.13 20:23

Ahojek. Já kurz absolvovala. super. knihu jsem si koupila, myslim, že i na uložte. cz jde stáhnout v originále. Promiň, píšu přes mobil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
3.10.13 20:23

Ahojek. Já kurz absolvovala. super. knihu jsem si koupila, myslim, že i na uložte. cz jde stáhnout v originále. Promiň, píšu přes mobil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.10.13 08:32

Je to úžasný, absolvovala jsem ho v pražském ateliéru Malování a kreslení. Ohromně jejich kurzy doporučuji! Mají více ateliérů po republice než jen v Praze. Já jsem absolvovala už asi pět kurzů a k Ježíšku si přeju dostat dárkový poukaz na další z nich :-)
http://www.malovanikresleni.cz/…y-a-plenery/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2880
20.10.13 19:04

Ahoj, taky jsem na tom byla, škoda, že nemůžu vložit fotku (mám ji v mobilu). Je tam fakt hodně znatelný pokrok. Nevím, jestli myslíme stejnou knihu, ale jedna s tímto tématem je běžně ke koupi v knihkupectví (stojí 500 myslím), ale co jsem se do ní dívala, myslím, že moc dobře není psaná a rozhodně si troufám tvrdit, že se podle ní výrazného zlepšení v kreslení dosáhnout nedá. Zato kurz super, bývají na něho akce i na Slevomatu apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
22.10.13 11:10

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
10.2.14 11:25

Holky a fakt jste se naučily kreslit já si kurz zaplatila jen se trochu bojím jsem poleno nenakreslím ani domeček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
10.2.14 11:29
@ClaudiaCardinale píše:
Je to úžasný, absolvovala jsem ho v pražském ateliéru Malování a kreslení. Ohromně jejich kurzy doporučuji! Mají více ateliérů po republice než jen v Praze. Já jsem absolvovala už asi pět kurzů a k Ježíšku si přeju dostat dárkový poukaz na další z nich :-)
http://www.malovanikresleni.cz/…y-a-plenery/

Já myslela, že se naučíš kreslit už po prvním kurzu. A proč se tedy chodí na kurzy opakovaně? To je pak jako pro pokročilé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
19.10.16 14:34

Chtěla bych trošku oživit téma, jsou tady další maminky se zkušenostmi s tímto kurzem? Je to pravdu k něčemu? Naučí se kreslit i ten, kdo by chtěl umět kreslit, ale vůbec mu to nejde? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
5.8.17 20:52

Ozivuji tema. Naucil se na kurzu opravdu nekdo kreslit? Dnes jsem tam stravila cely den a jsem velmi zklamana. Se mnou to opravdu nehne. Zitra se mi tam uz vubec nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
5.8.17 21:31

@dana.dv druhy den je lepsi.Po prvním mi prišlo, ze jsem jen dělali „blbosti“,teprve druhy stoji za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
6.8.17 08:15

Já jsem teda nebyla na kurzu ale šla jsem podle původní knížky jen tak sama doma… jako začátek mě štval protože první obrázky byly hrozné, takové ty startovací, dělají se jen proto abyste později viděly pokrok a ta první cvičení. Ale došla jsem asi do 2/3 knihy a pokrok veliký, pár jednoduchých rad a nakreslila jsem i portrét. Teď se těším na poslední úkoly. Profesionála to ze mě neudělá, to je jasné, ale na to že jsem v podstatě nic neuměla nakreslit je to obrovský rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11685
6.8.17 19:33

@ibetula Podle jaké knížky? Máš ji koupenou nebo je někde ke stažení na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
6.8.17 19:44

@Sára 1 No česky jsem jí nenašla, ale na ulozto je v angličtině jestli umíš. Drawing on the right side of the brain - Betty Edwards

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11685
6.8.17 23:17

@ibetula Anglicky neumím. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu