Křestní jméno jako podpis

11.1.20 14:57

Křestní jméno jako podpis

Zdravím,

někde jsem četla, že se můžu podepisovat téměř jakkoliv. Myslíte, že by byl problém se oficiálně podepisovat svým křestním jménem? Vím, že u mnohých banek by to nemuselo projít, ale jinde by s tím snad neměl být problém, co myslíte? Máte s tím některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31294
11.1.20 14:57
@Ouagadougou píše:
Zdravím,někde jsem četla, že se můžu podepisovat téměř jakkoliv. Myslíte, že by byl problém se oficiálně podepisovat svým křestním jménem? Vím, že u mnohých banek by to nemuselo projít, ale jinde by s tím snad neměl být problém, co myslíte? Máte s tím některá zkušenost?

zbytečná manýra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
11.1.20 14:58

A proč máš problém podepisovat se příjmením? Stydíš se za něj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 14:59

I v bance si můžeš udělat podpisový vzor jaký chceš. Můžeš si tam namalovat třeba prasátko, jen musí vypadat pokaždé stejně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 15:00

Skloňuje se bank… Jinak jako lidi mají různé klikihaky jako podpis, ale jako že bys psala čitelně třeba Petra… To nevim no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 15:05
@welovefashion píše:
Skloňuje se bank… Jinak jako lidi mají různé klikihaky jako podpis, ale jako že bys psala čitelně třeba Petra… To nevim no…

díky za opravu, něco mi tam nesedělo :-) nepodepisovala bych se čitelně, ale kdyby se na to někdo zaměřil, všimnul by si toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20155
11.1.20 15:36
@Andrejka13 píše:
I v bance si můžeš udělat podpisový vzor jaký chceš. Můžeš si tam namalovat třeba prasátko, jen musí vypadat pokaždé stejně :lol:

prasátko ne, na to jsem se ptala :lol: ale srdíčko by prý prošlo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 15:39

Já mám podpis nečitelný. Takže z něj nejde poznat moje jméno. Je to spíš ornament ale vlastně je to velmi velmi zjednodušené zapsaní mého příjmení. Můžeš se podepsat jak chceš. Mě pak říkají že mám podpis jako smajlíka (mám nad tím dvě tečky nad dvěma i co mám v příjmení :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
21438
11.1.20 15:52

Ja mam takove klikyhaky, takze se podepisuji stejne jak pred svatbou, tak i po :mrgreen:…Ale potkat nekoho, kdo se bude podepisovat krestnim, napadne me, ze je blb, nebo je inteligencí skolkoveho ditete. Kazdopadne, podepisovat se muzes i slunickem, top jsou ovsem tri krizky a kdyz potkas nekoho na stejne urovni, co ma treba kolecka, muzete si zahrat piskvorky :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama