Krev a hlen ve stolici po porodu

Anonymní
9.2.20 20:16

Krev a hlen ve stolici po porodu

Dobrý den, mám dva měsíce po porodu a začal se u mě objevovat už hlen a i dokonce občas krev ve stolici. Nevíte co to může být? Mám často prujem, občas mě dost bolí břicho i po mléku, říkala jsem si jestli to nemůže být alergie. K dr jsem objednaná. Děkuji moc 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

600
9.2.20 21:07

Pravděpodobně je to nějaká potravinova alergie. Zkusila bych dietu s vyloučením potravin, které mohou být potenciální alergeny a pak je postupně zpět zavádět do stravy. Takhle jsem u syna zjistila alergii na bílkovinu kravskeho mléka, ale může to být alergie na cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
9.2.20 21:24

Moza to muzou byt i hemoroidy. V tehotenstvi nic neobvykleho. Ja si i nejaky vytlacila behem prvniho porodu. Nejlepsi bude stejne zajit k obvodakovi at posle na gastro…to vysetreni tam neni nic moc, ale zjisti se aspon pricina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:06

@VikiRiki a to mi budou strkat tu hadici? ;( toho se právě bojím. :zed: jinak hemeroid mě taky napadl, mám to tak i debilne sešity až po zadek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
289
12.2.20 17:17
@Anonymní píše:
@VikiRiki a to mi budou strkat tu hadici? ;( toho se právě bojím. :zed: jinak hemeroid mě taky napadl, mám to tak i debilne sešity až po zadek :roll:

No, budou. Ale jinak nezjisti, co je spatne. Mam to jednou za sebou. Neni to nic prijemnyho, ale prezit se to da :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama