Krev, bolest břicha, a mimi přesto vydrželo?

160
10.8.21 19:24

Krev, bolest bricha, a mimi presto vydrzelo?

8tt. Vcera krvaceni, silne, bolest bricha. Na ultrazvuku mensi plod, ale srdecni akce ano. Diagnoza hrozici potrat. Dnes se to zhorsilo, jasna krev, sila ms. Bricho boli jak pri ms. Muze i tak tehu vydrzet? Ma nekdo tu zkusenost? S doktorem jsem domluvena, ze muzu potrat zvladnout doma. Mam Utrogestan, ale do te bolesti uz ho do sebe ani nechci rvat. Ale zatim se bojim pit malinikovy caj. Kdyby nahodou se stal zazrak a plod byl vitalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4220
10.8.21 19:27

To bude asi konečná :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25327
10.8.21 19:35

Tak zázrak se stát může, já 2× potratila a 2× sem byla úspěšně těhotná a v obou těhotenstvích sem dost krvacela. Nicméně pokud bylo jen krvácení, tak se to udrželo, když to doprovázela bolest, byla to konečná. Musíš cekat, nic jiného ti nezbývá.

Příspěvek upraven 10.08.21 v 19:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6989
10.8.21 19:51

Já krvácím v každém těhotenství ale teda bez bolestí a co jsem před půl rokem potratila tak to právě byli hrozné křeče ale těžko říct takže moje zkušenosti krev bez bolestí je většinou ok u mě většinou hematom ale krev s bolesti dobrý nebylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10504
10.8.21 19:52

To bude asi konec. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4001
10.8.21 20:06

@Minze s ohledem na ty křeče a silu krvácení bych si naděje nedavala. Pokud víš termín ovulace a plod je menší, tak je to konečná. Srdeční akce ze včera už dnes byt nemusí. Za me, i když to psychicky bolí, tak buď rada, ze to odchází samo. Já se se SP v 9tt vyrovnala lépe než po revizi ve 12tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.8.21 20:22

V prvním těhotenství jsem krvácela. Vinou byl hematom na děloze, který se časem vstřebal. Těhotenství se zdárně zakončilo porodem v termínu. Jestli jsem měla bolesti, si již nepamatuji. Bylo to cca v desátém týdnu. Užívala jsem Utrogestan. Mám dojem, že šel užívat nejen vaginálně ale i perorálně. Nevím, jak je tomu dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat