Reklama

Krev na stolici - hemoroidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 08:26
Krev na stolici - hemoroidy

Ahoj holky, vy s hemoroidama, mela jste taky nektera krev jasne cervenou NA povrchu stolice? Ja ted jo..i na toaletaku smouhy..taky me pak konecnik jeste tak 20 minut bolel/palil…ko­lonoskopie v poradku..he­moroidy vnitrni 2.stupen..nyni pry v klidnem stavu..venkovni 3.stupen…muzou i ty venkovni krvacet? Ted ty volny dny jsem moc nepila a kazdej den nachodila tak 15 km…takze stolice byla dneska tuzsi..ale zarazi me, ze mi na kolono rekli, ze ty vnitrni jsou t. c. klidny..

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 09.05.18 09:08

Jistě můžou to být vnější. Kdysi mě taky takhle zlobily. V létě to bylo horší, jak jsem se potila. Osvědčilo se mně mazání a používání vlhkých ubrousků. Spíš jen namočených než těch parfémovaných.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 09:17

Dekuju! takze taky jsi mela krev NA stolici? Ne jen na papíře, jak vsude pisou? Prave jdu do lekarny pro zasobu mastí :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 09.05.18 09:43
@Anonymní píše:
Dekuju! takze taky jsi mela krev NA stolici? Ne jen na papíře, jak vsude pisou? Prave jdu do lekarny pro zasobu mastí :mrgreen:

Já jsem to tak neprožívala a nezkoumala. Pokud ti řekli, jak to máš ty, tak je to jasné ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama