Krev na toalením papíře, při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 19:53
Krev na toalením papíře,při močení

Zdravím maminky, už druhý den pozoruji po utření toaletního papíru trošičku krve z močáku. mám to okolo červené, nateklé a trošku to pálí. Co to může být, zánět?
Jinak to začalo na druhý den po sexu. Nejprve jsem myslela, že je to menses, ale ono to vychází z jinama. Jít s tím na gyndu? Nebo se dá něco na to koupit v lékárně?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.03.18 19:55

Zašla bych k doktorovi určitě aby jsi neměla nějákou infekci nebo zánět :)

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 07.03.18 19:56
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, už druhý den pozoruji po utření toaletního papíru trošičku krve z močáku. mám to okolo červené, nateklé a trošku to pálí. Co to může být, zánět?
Jinak to začalo na druhý den po sexu. Nejprve jsem myslela, že je to menses, ale ono to vychází z jinama. Jít s tím na gyndu? Nebo se dá něco na to koupit v lékárně?

Ano, může to být zánět atd. A není to žádná sranda. Tohle by se nemělo zanedbat. Pak to bývá jen horší. Běž s tím k praktikovi, který tě třeba pošle dál, nebo rovnou na urologii.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 07.03.18 19:56
@Anonymní píše:

Dr je jistota. Nenakazil Te Tvuj mily?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 20:01

@rena621 asi nenakazil, používáme kondomy.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 07.03.18 20:04

Nutí tě to na malou a jen ucuravas? Zašla bych k obvodnímu s močí. Hned zítra. Hodně pij a buď v teple. Pokud je to zánět močáku a rozjede se ti, tak nezávidím. Já vždycky trpěla jako pes.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 20:06

@Amelie30 Na malou mě to nenutí a ani neucrbávám.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 07.03.18 20:07
@Anonymní píše:
@Amelie30 Na malou mě to nenutí a ani neucrbávám.

Aha. No, tak to nevím. Každopádně bych si s tou močí zašla k obvodnímu. A uvidíš.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 07.03.18 20:08
@Anonymní píše:
@rena621 asi nenakazil, používáme kondomy.

Urcite honem k Dr.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49041 příspěvků 07.03.18 21:43

Pokud je na toaletním papíře a není to vidět v moči, tak to spíš tipuji na něco venku - nejspíše nějaké poranění, ragáda na vnějším ústí močové trubice, zánět v této oblasti, který trhlinu způsobil…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >