Krev na toalením papíře, při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.03.18 19:53
Krev na toalením papíře,při močení

Zdravím maminky, už druhý den pozoruji po utření toaletního papíru trošičku krve z močáku. mám to okolo červené, nateklé a trošku to pálí. Co to může být, zánět?
Jinak to začalo na druhý den po sexu. Nejprve jsem myslela, že je to menses, ale ono to vychází z jinama. Jít s tím na gyndu? Nebo se dá něco na to koupit v lékárně?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9678 příspěvků 07.03.18 19:55

Zašla bych k doktorovi určitě aby jsi neměla nějákou infekci nebo zánět :)

bartsch
Závislačka 4481 příspěvků 07.03.18 19:56
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, už druhý den pozoruji po utření toaletního papíru trošičku krve z močáku. mám to okolo červené, nateklé a trošku to pálí. Co to může být, zánět?
Jinak to začalo na druhý den po sexu. Nejprve jsem myslela, že je to menses, ale ono to vychází z jinama. Jít s tím na gyndu? Nebo se dá něco na to koupit v lékárně?

Ano, může to být zánět atd. A není to žádná sranda. Tohle by se nemělo zanedbat. Pak to bývá jen horší. Běž s tím k praktikovi, který tě třeba pošle dál, nebo rovnou na urologii.

rena621
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 07.03.18 19:56
@Anonymní píše:

Dr je jistota. Nenakazil Te Tvuj mily?

Anonymní  07.03.18 20:01

@rena621 asi nenakazil, používáme kondomy.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 07.03.18 20:04

Nutí tě to na malou a jen ucuravas? Zašla bych k obvodnímu s močí. Hned zítra. Hodně pij a buď v teple. Pokud je to zánět močáku a rozjede se ti, tak nezávidím. Já vždycky trpěla jako pes.

Anonymní  07.03.18 20:06

@Amelie30 Na malou mě to nenutí a ani neucrbávám.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 07.03.18 20:07
@Anonymní píše:
@Amelie30 Na malou mě to nenutí a ani neucrbávám.

Aha. No, tak to nevím. Každopádně bych si s tou močí zašla k obvodnímu. A uvidíš.

rena621
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 07.03.18 20:08
@Anonymní píše:
@rena621 asi nenakazil, používáme kondomy.

Urcite honem k Dr.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46934 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 21:43

Pokud je na toaletním papíře a není to vidět v moči, tak to spíš tipuji na něco venku - nejspíše nějaké poranění, ragáda na vnějším ústí močové trubice, zánět v této oblasti, který trhlinu způsobil…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama