Krev na toaletním papíře po Brufenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nekoukej!
Kelišová 6107 příspěvků 17.03.18 18:47
Krev na toaletnim papire po Brufenu

Ahoj stalo se vam nekdy? Brala jsem tri vecery po sobe, nejsem zvykla brat vubec nejake leky a rano jsem na papire nasla krev velikost cocky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 17.03.18 19:04

To určitě není z brufenu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:05

@Petruna21 v pribalovem letaku to pisou

Aspera
Generální žvanilka 21124 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 19:06

Může se to stát, já jsem takto plašila u syna po nurofenu. Dr. mi řekla, že pokud je to jednorázově po léku (nurofen)a pak to zmizí není třeba to řešit. Ibalgin má stejnou látku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:09

@Aspera diky, me to vydesilo, minulo sobotu jsem mela menstruaci tak jsem si rikala jestli se mi treba jeste nevratila byla kratka, nebo jak jsem jeste zahlenena nebo vitamin C ale pak jsem koukla do letaku a je to tam

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 17.03.18 19:15

Určitě to může vyvolat brufen, ale možná by bylo lepší se zeptat lékařky. Mimochodem nebereš léky proti srážení krve? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:18

@Karamelka.elkaa ne ne neberu zadne leky prave ani tenhle neberu jen same vitaminy, lekarky se zeptat muzu ale az v pondeli a to bych nedala protoze jsem plasank

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:22

Neni tady nejaka lekarka? Ze bych se zeptala lekare tady???

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 17.03.18 19:32

Proč zakládáš tu diskuzi znovu a tentokrát jako anonym?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:21

@lachtanice86 proc to resis? Ty jsi ted admin?

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 17.03.18 20:25

Prijdes mi taky trochu plasan. Zakladat dve diskuze o tom samem :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:28

@Lucias241 vzdyt to taky pisu ze jsem no, ale pro se pisete vy? Nemusite preci vubec reagovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:29

Sem

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 17.03.18 20:33

Kdyz se das do klidu, bude ti lip. Odpovedi jsi uz dostala kupu. Pokud to bude vyjimecne, tak dobry. Jinak upalovat k doktorovi. Psychika dela hodne. Nemusis se hned certit :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:36

@Lucias241 :D :D ja krome toho ze jsem plasan se certim kdyz se o sebe bojim, muze to byt jeste po te viroze ja mela jen dva dny dovci a padila do prace, byla jsem unavena svaly me bolely, ale sedim tam, dneska mam nohy hore piju boli me hlava unaven jsem zada loupala se mi kuze na rukach a rano tohle tak se mi nediv

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >