Krev na toaletním papíře po Brufenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 18:47
Krev na toaletnim papire po Brufenu

Ahoj stalo se vam nekdy? Brala jsem tri vecery po sobe, nejsem zvykla brat vubec nejake leky a rano jsem na papire nasla krev velikost cocky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 17.03.18 19:04

To určitě není z brufenu ;)

Anonymní  17.03.18 19:05

@Petruna21 v pribalovem letaku to pisou

Aspera
Neúnavná pisatelka 19969 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 19:06

Může se to stát, já jsem takto plašila u syna po nurofenu. Dr. mi řekla, že pokud je to jednorázově po léku (nurofen)a pak to zmizí není třeba to řešit. Ibalgin má stejnou látku.

Anonymní  17.03.18 19:09

@Aspera diky, me to vydesilo, minulo sobotu jsem mela menstruaci tak jsem si rikala jestli se mi treba jeste nevratila byla kratka, nebo jak jsem jeste zahlenena nebo vitamin C ale pak jsem koukla do letaku a je to tam

Karamelka.elkaa
Kecalka 351 příspěvků 17.03.18 19:15

Určitě to může vyvolat brufen, ale možná by bylo lepší se zeptat lékařky. Mimochodem nebereš léky proti srážení krve? :think:

Anonymní  17.03.18 19:18

@Karamelka.elkaa ne ne neberu zadne leky prave ani tenhle neberu jen same vitaminy, lekarky se zeptat muzu ale az v pondeli a to bych nedala protoze jsem plasank

Anonymní  17.03.18 19:22

Neni tady nejaka lekarka? Ze bych se zeptala lekare tady???

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 17.03.18 19:32

Proč zakládáš tu diskuzi znovu a tentokrát jako anonym?

Anonymní  17.03.18 20:21

@lachtanice86 proc to resis? Ty jsi ted admin?

Lucias241
Kecalka 206 příspěvků 17.03.18 20:25

Prijdes mi taky trochu plasan. Zakladat dve diskuze o tom samem :think:

Anonymní  17.03.18 20:28

@Lucias241 vzdyt to taky pisu ze jsem no, ale pro se pisete vy? Nemusite preci vubec reagovat

Anonymní  17.03.18 20:29

Sem

Lucias241
Kecalka 206 příspěvků 17.03.18 20:33

Kdyz se das do klidu, bude ti lip. Odpovedi jsi uz dostala kupu. Pokud to bude vyjimecne, tak dobry. Jinak upalovat k doktorovi. Psychika dela hodne. Nemusis se hned certit :mavam:

Anonymní  17.03.18 20:36

@Lucias241 :D :D ja krome toho ze jsem plasan se certim kdyz se o sebe bojim, muze to byt jeste po te viroze ja mela jen dva dny dovci a padila do prace, byla jsem unavena svaly me bolely, ale sedim tam, dneska mam nohy hore piju boli me hlava unaven jsem zada loupala se mi kuze na rukach a rano tohle tak se mi nediv

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama