Reklama

Krev na toaletním papíře po Brufenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.03.18 18:47
Krev na toaletnim papire po Brufenu

Ahoj stalo se vam nekdy? Brala jsem tri vecery po sobe, nejsem zvykla brat vubec nejake leky a rano jsem na papire nasla krev velikost cocky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9857 příspěvků 17.03.18 19:04

To určitě není z brufenu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:05

@Petruna21 v pribalovem letaku to pisou

Aspera
Generální žvanilka 20355 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 19:06

Může se to stát, já jsem takto plašila u syna po nurofenu. Dr. mi řekla, že pokud je to jednorázově po léku (nurofen)a pak to zmizí není třeba to řešit. Ibalgin má stejnou látku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:09

@Aspera diky, me to vydesilo, minulo sobotu jsem mela menstruaci tak jsem si rikala jestli se mi treba jeste nevratila byla kratka, nebo jak jsem jeste zahlenena nebo vitamin C ale pak jsem koukla do letaku a je to tam

Karamelka.elkaa
Kecalka 488 příspěvků 17.03.18 19:15

Určitě to může vyvolat brufen, ale možná by bylo lepší se zeptat lékařky. Mimochodem nebereš léky proti srážení krve? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:18

@Karamelka.elkaa ne ne neberu zadne leky prave ani tenhle neberu jen same vitaminy, lekarky se zeptat muzu ale az v pondeli a to bych nedala protoze jsem plasank

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:22

Neni tady nejaka lekarka? Ze bych se zeptala lekare tady???

lachtanice86
Kelišová 5745 příspěvků 17.03.18 19:32

Proč zakládáš tu diskuzi znovu a tentokrát jako anonym?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:21

@lachtanice86 proc to resis? Ty jsi ted admin?

Lucias241
Kecalka 213 příspěvků 17.03.18 20:25

Prijdes mi taky trochu plasan. Zakladat dve diskuze o tom samem :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:28

@Lucias241 vzdyt to taky pisu ze jsem no, ale pro se pisete vy? Nemusite preci vubec reagovat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:29

Sem

Lucias241
Kecalka 213 příspěvků 17.03.18 20:33

Kdyz se das do klidu, bude ti lip. Odpovedi jsi uz dostala kupu. Pokud to bude vyjimecne, tak dobry. Jinak upalovat k doktorovi. Psychika dela hodne. Nemusis se hned certit :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:36

@Lucias241 :D :D ja krome toho ze jsem plasan se certim kdyz se o sebe bojim, muze to byt jeste po te viroze ja mela jen dva dny dovci a padila do prace, byla jsem unavena svaly me bolely, ale sedim tam, dneska mam nohy hore piju boli me hlava unaven jsem zada loupala se mi kuze na rukach a rano tohle tak se mi nediv

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama