Krev negativní teď testy pozitivní

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 12:44
krev negativni ted testy pozitivni

Zdravim. Ms vím že jsem měla naposled v září. V říjnu jsi nepamatuji zda jo protože jsem si to nenapsala. V půlce listopadu jsem byla jako samoplátce na odběru krve… hcg 2,83 (negativní). 3 týdny mě šíleně boleli prsa. Včera jsem si dělala odpoledne dva testy a vyjeli mi okamžitě dvě tlusté dálnice. Jsem v šoku ale zároven strašně ráda. Jen nevím jak dlouho jsem teda těhotná. Je možné že by v laborce popletly odběry nebo jsem teda těhotná už byla ale hodota byla strašně nízká že jsem mohla být brzo po otěhotnění? Už je to 5 let zpět co jsem tohle zažila když jsem otěhotěla tak už jsi to moc nepamatuji. V týdnu jdu na utz na gyndu.
Díky T.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 12:49

Testy

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 16.12.17 12:49

Pravděpodobně jsi měla hodně posunutou ovulaci a v té půlce listopadu jsi byla na naprostém začátku. Přibližné stáří těhotenství ti poví ultrazvuk, kolem toho 12. týdne je přesnost plus minus týden a termín porodu se bude kalkulovat dle toho.

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 16.12.17 13:14

Asi jsi v té době nebyla těhotná, nebo na uplném začátku.

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 08.02.18 20:18
Zpoždění 8 dní krev negativní a dva dny na to pozitivní test?

Ahoj, v úterý jsem byla u dr ale nic neviděla. Odebrala mi krev na Hcg ale negativní. Dnes jsem udělala test a je slabě pozitivní? :nevim: Bolí mě ale podbřišek jako by měla každou chvilku dojit.. Na další kontrolu jdu v pondělí :zed: přidávám fotku testu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama