Reklama

Krev negativní teď testy pozitivní

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 12:44
krev negativni ted testy pozitivni

Zdravim. Ms vím že jsem měla naposled v září. V říjnu jsi nepamatuji zda jo protože jsem si to nenapsala. V půlce listopadu jsem byla jako samoplátce na odběru krve… hcg 2,83 (negativní). 3 týdny mě šíleně boleli prsa. Včera jsem si dělala odpoledne dva testy a vyjeli mi okamžitě dvě tlusté dálnice. Jsem v šoku ale zároven strašně ráda. Jen nevím jak dlouho jsem teda těhotná. Je možné že by v laborce popletly odběry nebo jsem teda těhotná už byla ale hodota byla strašně nízká že jsem mohla být brzo po otěhotnění? Už je to 5 let zpět co jsem tohle zažila když jsem otěhotěla tak už jsi to moc nepamatuji. V týdnu jdu na utz na gyndu.
Díky T.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 12:49

Testy

ugluk
Hvězda diskuse 42570 příspěvků 16.12.17 12:49

Pravděpodobně jsi měla hodně posunutou ovulaci a v té půlce listopadu jsi byla na naprostém začátku. Přibližné stáří těhotenství ti poví ultrazvuk, kolem toho 12. týdne je přesnost plus minus týden a termín porodu se bude kalkulovat dle toho.

pikola
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 16.12.17 13:14

Asi jsi v té době nebyla těhotná, nebo na uplném začátku.

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 08.02.18 20:18
Zpoždění 8 dní krev negativní a dva dny na to pozitivní test?

Ahoj, v úterý jsem byla u dr ale nic neviděla. Odebrala mi krev na Hcg ale negativní. Dnes jsem udělala test a je slabě pozitivní? :nevim: Bolí mě ale podbřišek jako by měla každou chvilku dojit.. Na další kontrolu jdu v pondělí :zed: přidávám fotku testu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >