Krev po sexu na toaletním papíru

Anonymní
3.1.21 13:37

Krev po sexu na toaletním papíru

Ahoj, prosím anonymně vzhledem k informacím o intimním zdravotním stavu. Včera jsme s přítelem měli sex (s kondomem, bez lubrikantu). Vše probíhalo normálně, žádná divočina.
Když jsem po sexu pak šla na toaletu vykonat malou potřebu, tak jsem se utírala a na toaletním papíře jsem při druhém utření měla maličkatou kapku jasně červené krve (možné i lehce narůžovělou barvu moči při prvním, ale tím si nejsem jistá upřímně).

Myslíte, že se mám znepokojovat a vyhledat lékařku? Nikdy se mi to nestalo, tak nevím zda mně mohl přítel poranit, protože jsem třeba nebyla dost kluzká nebo k čemu mohlo dojít. Dnes již na toaletním papíře krev nebyla, nic mně nepálí, ani nebolí. Budu ráda za vaše zkušenosti, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
3.1.21 13:42

Ne, neřešila bych ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
3.1.21 13:45

Neres, je to bezne. Do neceho ti “tuknul”, zvlast pokud je pritel vyvinutejsi, tak se to stava. Zbystri, kdybys mela bolesti nebo by krve pribylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9178
3.1.21 13:53

Jednorázově bych to neresila. Taky me kolikrát partner skrabl nehtem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 13:54

Naprosto normální, není třeba se znepokojovat, pokud nejsou žádné jiné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 13:56

Díky všem za reakci a uklidnění. Nehtem mně škrábnout nemohl, jednalo se opravdu jen o sex.
Tak snad to byla opravdu jen jednorázová záležitost a nic z toho nebude :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
64369
3.1.21 14:42

Neřešila bych, pokud se neopakuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
3.1.21 14:43

Uplne v pohodě :) to se občas stane - praskne žilka. A nemusi to byt ani zadna divocina - vlastni zkusenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 09:58

Poprvé bych to také nehrotila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 10:54

Myslim, že se jedná jen o poranění. Také se mi stalo. Zatím bych to nechala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat