Krev při stolici a bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 18:07
Krev pri stolici bolesti bricha

Ahoj maminky dnes vecer se mi stala takova intimni vec a to ta ze po stolici jsem zaznamela na toaletnim papiru krev uz dlouho mam problemy s kreci bricha ale mozna uz pul roku chodim na velkou priblizne po 8 dnech a to uz jsem v krecich jim normalne zdravou stravu vlakniny atd ale nic to se mnou nedela

Reakce:
karkarka
Závislačka 3472 příspěvků 12.03.19 18:10

Delas si srandu? To jsi nemela půl roku cas navštívit doktora? Co kdyz máš nádor?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 18:27
@karkarka píše:
Delas si srandu? To jsi nemela půl roku cas navštívit doktora? Co kdyz máš nádor?

Prave ze tohonse bojim jsem uz pul roku na nemocensky resili se gynekologicke zakroky ct atd ale nic se nenaslo az ted jsem to zjistilantu krev a hrklo ve me bojim se nekam jit

lampicka11
Závislačka 3615 příspěvků 2 inzeráty 12.03.19 18:34

Jdi na kolonoskopii..

Badboda
Povídálka 42 příspěvků 12.03.19 19:16

To zavání Crohnovou chorobou

Sůvička80
Kecalka 317 příspěvků 12.03.19 19:38

Spíš bych to videla na poranění řitního otvoru tuhou stolicí. Kolik bylo tě krve? Kapka? A jakou měla barvu? Jaká všechna vyšetření máš za sebou?

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 12.03.19 19:49

Může to být jen trhlina spojená se zácpou plynoucí z nedostatku vlákniny a pohybu a přebytku stresu.

Ale stejně tak to může bejt něco mnohem horšího - jdi k lékaři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 19:56
@Sůvička80 píše:
Spíš bych to videla na poranění řitního otvoru tuhou stolicí. Kolik bylo tě krve? Kapka? A jakou měla barvu? Jaká všechna vyšetření máš za sebou?

Mam za sebou jen gynekologii a CT nic vic takovou tmavou a krvacim od te doby furt jakoby takove spineni ale je to porad

Sůvička80
Kecalka 317 příspěvků 12.03.19 20:43
@Anonymní píše:
Mam za sebou jen gynekologii a CT nic vic takovou tmavou a krvacim od te doby furt jakoby takove spineni ale je to porad

Tmavá je blbá. Pokud by byla světla, čerstvá, tak by to mohlo být poranění při stolici. Ale s tmavou bych hned šla zítra k Dr . Tohle fakt už není sranda.

Váš příspěvek
Reklama