Krev - syrové maso smrdí mi to

Anonymní
17.12.20 21:22

Krev. Syrové maso smrdí mi to

Ahoj chci se zeptat smrdí mi syrové maso a hlavně hovězí a i ta tekutina jakoby krev co vytéká z toho masa.. No problém že mi to smrdí jako nevím lidská krev nebo jak to popsat a fakt se mi z toho natahuje opravdu to smrdí takto vím že to je blbí dotaz ale pracuji v kuchyni a z nízkého nic takový zápach a nemůžu si vybavit jestli mi to tak přišlo i dřív nebo to začalo až teď ale prostě jakoby silný zápach krve

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
323
17.12.20 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat smrdí mi syrové maso a hlavně hovězí a i ta tekutina jakoby krev co vytéká z toho masa.. No problém že mi to smrdí jako nevím lidská krev nebo jak to popsat a fakt se mi z toho natahuje opravdu to smrdí takto vím že to je blbí dotaz ale pracuji v kuchyni a z nízkého nic takový zápach a nemůžu si vybavit jestli mi to tak přišlo i dřív nebo to začalo až teď ale prostě jakoby silný zápach krve

Těhotenství? Mně hlavně na začátku smrdělo skoro všechno, včetně oblíbeného vývaru, a syrové maso taky😁 Vaření bylo totální peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 21:37

@Celeana vůbec nevím možné by to bylo a byla bych moc ráda ale zítra mám dostat MS takže uvidíme 😒 😀

• Citovat
  • Nahlásit
62203
17.12.20 21:41

Těhotenství to být může.. Protože jinak bys to cítila už dříve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
17.12.20 21:41

A na co se teda ptáš? :)

Mně to smrdí celý život, syrové maso. To samé vysokoprocentní uzeniny a šunky. Ale ten zápach mi nepřijde jako lidské maso (srovnávám se zkušenostmi z pitevny), jen tam prostě cítím zvířecí mrtvolu. Přitom opečené už mi to nevadí, ale je fakt, že jím maso tak 1-2× měsíčně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 21:43

@listento ne jako lidské maso to opravdu nevím jak smrdí 😂 😂 😂 ale jako běžná krev lidská jako prostě když jsem se někdy zranila a takový ten kovový zápach nevím jak to popsat jinak uzeniny mi ne nesmrdí

• Citovat
  • Nahlásit
1379
17.12.20 22:11

Mam uplne to same. Jakmile zacnu krajet syrove maso a vyteka z toho krev, tak me natahuje, taky citim lidskou krev a nejhorsi je, ze uz to pak nejim. Drive me to tak neprislo. Maso musi zpracovavat manzel a nesmim k tomu chodit, jinak jsem bez obeda :D bud v klidu nejsi ani prvni ani posledni, komu se toto deje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1355
17.12.20 22:34

Ideální bude dávat maso péct vcelku a neporcovat, případně v masně poprosit, aby ti nakrájeli na plátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
17.12.20 22:45

V poslední době mi taky vadí “vůně” masa když se začíná restovat…kuřecí, vepřové i hovězí…nevím proč těhotná nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10103
17.12.20 23:34

U mě to byl příznak těhotenství. Začala nám krvácet pacientka a já musela odejít z pokoje, jak se mi udělalo zle. Doteď si pamatuji ten kovový zápach. Přitom normálně s krví nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 01:35

Pro cloveka neni prirozene pozirat mrtvoly. Takze je to normalni a prestan ten hnus do sebe rvat. :palec: Pak ti z toho nebude blbe.

• Citovat
  • Nahlásit
2146
18.12.20 01:44
@martina.se píše:
Těhotenství to být může.. Protože jinak bys to cítila už dříve..

To není pravda, chutě i vnímání vůní se životem mění ;). A fakt nemusí bejt člověk hned v tom :lol:. Maso mi též začalo smrdět někdy kolem 20, pak zase přestalo, mezitím mi začaly smrdět houby, které do té doby nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7439
18.12.20 02:31

Mne natahuje z toho smradu taky…co je u mne snad jeste horsi, je vizualni vnem, nemuzu kolem reznictvi ani projit…kdyz vidim ve vykladu tu hruzu, je mi fyzicky na bliti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
18.12.20 02:40
@Anonymní píše:
Pro cloveka neni prirozene pozirat mrtvoly. Takze je to normalni a prestan ten hnus do sebe rvat. :palec: Pak ti z toho nebude blbe.
:roll: anonymní hrdinka
mmch, lov byl hlavním zdrojem obživy už před nějakými 250 000 lety…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 05:30

Psala jsem že pracuji v kuchyni takže se toho těžko vyhnu takže nechápu to s tím přestat jist maso a podobně 😀

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat