Krev v hlenu z nosu

Anonymní
7.2.20 07:10

Krev v hlenu z nosu

Prosím o anonym kvůli údajům o zdravotním stavu a nechutnosti příspěvku..
Holky nesetkaly jste se s tím některá? Mám už druhým rokem chronickou rýmu (ne zcela objasněnou, přes mnoho vyšetření se nic moc nezjistilo) ale není nějak hrozná, co mě trápí je krev při smrkání v hlenu. Ta krev je čerstvá a je jí dost a vždy. Teď v těhotenství je to o dost horší než předtím. Nemáte někdo s tím prosím zkušenost? Jak píši, u lékaře na ORL jsem byla, jsem po úraze nosu před těmi dvěma lety, mám nějaké alergie, reflux, ale ani jednu z těch věcí mi neřekl jako jasnou příčinu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11261
7.2.20 07:30

V tehotenstvi mi tekla krev z nosu, nekdy docela dost. Jedla jsem vic pomerancu. To je asi tak vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2515
7.2.20 08:25

V prvnim těhu sem jednou myslela, že budu muset na pohotovost s krvácením z nosu, nešlo to asi 20 min zastavit. V těhotenství je to docela běžné, takže jestli si na to trpěla před tak s tím nic moc nenadelas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 09:34

V životě mi krev z nosu netekla a v těhotenství skoro pořád. Každé smrknuti bylo s krví… A prý je to úplně normální. Mimo těhotenství to může být opravdu tím refluxem či alergii, nebo oboje dohromady. Pokud doktoři nenašli nic špatného, neřešila bych…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama