Krev v moči měsíc po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 10:11
Krev v moci měsíc po revizi?

Ahoj,

holky mam porad problém s podbriskem. Je to teď nějak mesic po revizi v 9.tt a ja mam poslední týden bolesti v podbrisku. Na gyndu jdu zítra, ale kamarádka v laborce mi vzala moc a mam v ni stopy krve (male neviditelné množství), CRP 1 a ostatní krevni testy ok. Pálení při curani nemám. Jen zvláštní tlaky při vyprazdňování měchýře. A navic mě porad bolí v levém podzebri a mam
Trávení na houby… krkam, větry, krece v břiše… muže ta krev mít souvislost po revizi? Menstruace ještě nebyla a nic ji nenasvědčuje…

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69358 příspěvků 19.12.18 10:17

krev v moči nijak nesouvisí s rozmnožovací soustavou, to je úplně oddělené. Pokud je krev v moči, je problém ve vylučovací soustavě.

Jeanine33
Stálice 96 příspěvků 19.12.18 10:47

@terinka4444 ani když by byla na cestě menstruace? Myslela jsem, ze je to spojené i s cyklem. Nemůže se dost krev z ženských orgánu do moci?

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 19.12.18 11:21

@Jeanine33 je rozdil do moci a do mocove trubice. U prvni je to mozne, kdyz si zena pred odberem moci neomyje genital a odebirana moc jej oplachne (to je mimochodem spatny odber, bohuzel bezna praxe). Do mocove trubice trubice by se vazne dostat nemela, brani tomu sverace.

Jeanine33
Stálice 96 příspěvků 19.12.18 11:29

@Sue2008 ja jsem tohle parkrat mela a nikdo to neřešil, protože za dva dny prisla menstruace. Ale jinak nevim teda no.

Váš příspěvek
Reklama