Krev v moči nebo uraty?

Anonymní
16.7.21 06:38

Krev v moči nebo uraty?

Holky 3mesicni chlapeček a dnes ráno v moči tohle :nevim:. Je pravda že včera mi usnul v 19:00 a vzbudil se na noční krmení až ve 3:00 tak jestli to jsou uraty? Moje dr má dovolenou a bohužel zástup je jen v nemocnici a já nevím zda plasit. Jinak mu nic není :nevim: děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5760
16.7.21 08:00

Nevím co jsou uraty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
16.7.21 08:27

Neni to spis nejake uprdnuti? Pokud jsi nervozni, zavolej rano doktorce a domluv se na postupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
16.7.21 08:32
@kalie píše:
Neni to spis nejake uprdnuti? Pokud jsi nervozni, zavolej rano doktorce a domluv se na postupu.

Do telefonu jí může podrobně popsat jak vypadá plinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
16.7.21 08:48

Jako krev mi to neprijde. Tohle jsem u svyho ditete ale naposled videla v porodnici. Je patek, pro svuj klid zavolej treba do ty nemocnice, popis jim to. Ono pak 2 dny rozjimat nad tim, jestli jet na pohotovost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 09:26

Holky tak jsem volala a I byla se vzorkem moči u dr. Tak krev to nebyla a moc naprosto v poradku :think:. :dance: takže zřejmě ty ursty. Měl to jen jednou od té doby nic :nevim: tak asi dobrý.

• Citovat
  • Nahlásit
706
17.7.21 10:08
@Anonymní píše:
Holky tak jsem volala a I byla se vzorkem moči u dr. Tak krev to nebyla a moc naprosto v poradku :think:. :dance: takže zřejmě ty ursty. Měl to jen jednou od té doby nic :nevim: tak asi dobrý.

Nas prcek mel to same kolem 3m a bylo to v tu noc, kdy spal dele a mene se kojil, taky jsme donesli vzorek moci a bylo to v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 18:50

@Luminance fakt. Tak to jsou asi opravdu ty uraty. Tak hlavně že ta moc ne v poradku. Už jsme to taky nemeli :dance: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat