Krev v pupíku po laparoskopii

18
22.9.21 15:45

Krev v pupíku po laparoskopii

Holky, dnes je to pátý den, co jsem po laparoskopii endometriozy. Mám klasicky 3 řezy, větší v pupíku. Jsem už relativně OK, ale dost mě bolí pořad kolem pupíku. Čistím si ho odvarem z řepíku uchošťourama - teď jsem si všimla, ze tam mám hnis, který dost zapáchá. Není ho tam moc, jen fakt hluboko v tom pupku.

Ale co mě teď vydesilo - zajela jsem tím uchušťourem hloubš v pupíku a teče mi tam krev. Je to klasicky světlá červená krev, takže to nevypadá jako nějaká starší zaschla.. mám vyšilovat? V pátek mám jít na vyndani stehů, tak jestli počkat do té doby, nebo radši zítra nekam zajit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
22.9.21 15:57

Tak pokud bych to neměla nějak zarudlé, případně teplotu, nechala bych si pupík pořádně vybublat peroxidem. Aby skutečně vyšuměl všechny nečistoty, co se tam vyskytují bez mechanického dráždění uchošťourem. Pak opatrně vysušit, udržovat v čistotě a suchu a počkat do pátku. Ale to bych udělala já. Jestli máš strach, zavolej svému lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21585
22.9.21 15:57

Neporanila jsi si ty stehy tam? to ti řeklli že to máš takhle čistit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
22.9.21 16:03

@ka2ka Stehy vypadají v pohodě, tohle je fakt až hluboko v tom pupiku, kam poradně nevidím, ale je to možný..

Jinak ano - byla jsem u moji DR v pondělí a ta mi právě poradila toto, jelikož se mi ta jizva moc nehojila.. ve zprávě z nemocnice jinak mám jen lehce vodou otirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
22.9.21 16:10

@agirt otekle to není, ani nemám teplotu. Počkám do patku, jen mě to vyděsilo. Dekuju :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat