Krev v začátku těhotenství

30.10.19 15:42

Krev v začátku těhotenství

Dobrý den, stalo se Vám některým že jste měli „menstruaci“ nebo celkově krev na začátku těhu?

Poslední MS jsem mela od 17.-23.9. Potom od 25.9. jsme meli nepřerušovanou soulož každý den nebo ob den. (už 2 týdny mám mírnou bolest v podbřišku a bolavé prsa.) a od 24.10. jsem buď špinila až trošku krve. Původně jsem myslela že je to jen uhnizďování.
Radši jsem si v úterý 29.10. šla za gynekoložkou, ta mi udělala vnitřní UTZ a od té doby to mám teda silnější. Jinak na UTZ viděla opravdu těhotenství, prý 6+0, ale že tam nevidím srdíčko ( asi to bude ještě brzy ) už 2 týdny mám mírnou bolest v podbřišku a bolavé prsa. Vzala mi krev a předepsala Utrogestan a Ascorutin. I nemocenskou a klidový režim.
Ve čtvrtek jdu zase na krev a pak vyšetření.

Tak čtu různé příběhy ze MS některé ženy měly i do 3.mesice. Mě teda gyndařka řekla, že v těhotenství by krev neměla být ????

Děkuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1777
30.10.19 16:13

A co hcg v krvi, je vysoke? Na srdicko je urcite jeste brzy a jasne cervena krev by opravdu v tehu byt nemela :nevim:, ale deji se ruzne veci…myslim, ze lekarka udelala maximum, ty predepsane leky a klid, vic toho takhle nanzacatku bohuzel neudela…doufam, ze to bude vse v poradku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.19 16:21

HCG právě se dozvím v ten čtvrtek. Brala mi krev v úterý, pak ještě ve čtvrtek ráno mi vezme a odpoledne mám kontrolu, tak to poravná. No jsem zvědavá.
Na netu jsou různé příběhy, že ženy krvácely nebo špinily nějakou dobu :nevim: @Melodie91

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat