Krev ve stolici a bolesti

23.1.20 13:27

Krev ve stolici a bolesti

Ahoj,
Příští týden jdu ke svému obvodnímu lékaři, aby mě poslal na vyšetření nevím jak to přesně nazvat no popíšu svůj problém.
Už asi třetí den když jdu na velkou mám krev na toaletním papíře ( není to menstruace je to ze zadku ( menstruaci očekávám dneska)) ta krev je jasná červená je jí na papíře dostatek a ve stolici také, ale záchod se naštěstí neplní krví. Ktomu mám bolesti zadku 4 týdny zácpu každé ráno, ovšem mám bolesti břicha jako by tě tlačili tupým předmětem, v boku bolest a bolest zadku.
Při stolici nemůžu vůbec kakat musím strašně tlačit chytám se zdi mlatim do zdi. Podle manžela hemeroidy podle mě cokoliv už si představuji hrůzy. Manžel má Chrona, ale tomu se příznaky nepodobají někde píšou že u té nemoci se projeví později. No může být nádor, vnitřní krvácení. To mi hrozilo když jsem 8 týdnů po císařském řezu běhala a povolilo vnitřní stehy. No může tam a nemusí být problém a proto jdu radši zbytečně než vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3288
23.1.20 13:29

Podle me ma manzel pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:34

@Cenarius že ní praskl hemeroid nebo jsem si natrhla kůži při zácpě a to jsem četla že se samo zahojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
23.1.20 13:35

Já si taky myslím že to budou „jen“ hemeroidy. Ale i to není žádná sranda a je potřeba to vyřešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:51

Zkus něco na změkčení stolice. Dobry je Lactulose sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24803
23.1.20 13:59

@MattoniUzNeni

A nějaké ty čípky na zácpu a hemeroidy sis koupila?

Pak ještě hodně pít a upravit stravu, na netu bude dost informací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
23.1.20 15:23

Režim při zácpě - dostatek vlákniny, tekutin, pohybu, při nedostatečném efektu pak Forlax 10 g (až g/kg/den).

Do konečníku nyní přechodně Faktu čípek.

Pokud by se jednalo o krvácení z hemoroidů, pak venotonika (Detralex pokud máte třeba doma, jinak nově je dostupné generikum pod výrobním názvem Diozen™).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7546
23.1.20 17:15

Jasná krev je známka hemeroidu, či trhliny. Nádoru určitě ne. Doporučuji večer 1-2 dcl Zaječické minerálky, ráno se po tom chodí nádherně, bez zácpy. A k lékaři, proktologovi, určitě doporučí čípky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12916
23.1.20 19:48

@Doctus též Mobivenal je volně dostupný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
23.1.20 21:25

@stinga
Mobivenal je zařazen mezi potravinové doplňky, kde není 100% jistota složení. Diozen je už léčivý přípravek, kde v rámci vlastní registrace musel výrobce deklarovat jasné složení. Samozřejmě nemám nic proti Mobivenalu, stejně jako nemám akcie v Zentivě (vyrábí Diozen).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12916
23.1.20 21:52

@Doctus aha, tak díky, já právě někde četla, že Mobivenal je to samé jako Detralex, ale volně prodejný. Diozen neznám - zatím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12916
23.1.20 21:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie