Krev ve stolici - miminko 7 týdnů

25
17.10.20 03:32

Krev ve stolici - miminko 7 týdnů

Ahoj holky. Dnes v noci jsem u přebalování svého sedmiměsíčního syna objevila krev ve stolici - přijde mi čerstvá, hlenovitá. Je plně kojený. Občas se mu tam objevili takové červené nitky/tečky, ale takto moc je to poprvé. Je víkend tak nevím jak to řešit jestli stačí v pondělí zavolat pediatričce nebo to radši řešit co nejdříve? Děkuji za rady
Přikládám foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
356
17.10.20 05:48

Na pondělí bych nečekala a ráno zavolala doktorce, byť by to bylo zbytečně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.20 06:42

Kdyz mela moje mala dcera pred lety krev ve stolici, byly ji 2 roky, byla to salmonela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
17.10.20 06:47

Malej tohle měl jako alergickou reakci při ABKM - objevilo se mu to poprvé kolem měsíce, ale předtím měl už jiné příznaky. Tady asi záleží na tom, jestli má vyloženě průjem a teploty nebo je jinak v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
17.10.20 07:31

Urcite by som to riesila. Zavolaj na detsku pohotovost, poradia ti. U nas to bola tiez ABKM, ale objavilo sa mu to uz v dvoch tyzdnoch. Kazdopadne robili mu celu radu vysetreni. Pre ukludnenie, hovorili mi, ze cerstva krv je lepsia ako natravena (vacsinou je z toho menej zavazna diagnoza) :nevim: drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
17.10.20 07:47

@Petula1331 U nas take krev, nitky, opakovane, asi ve 3-4 tydnech, dg. alergie na bilkovinu kravskeho mleka (ABKM). V 10 mesicich uz byla na jogurtech a normal umelem mleku, tahle alergie se pry casto vytraci s vekem, ve 3 letech uz ji ma minimum deti. Ale res to co nejdriv. Mimco musi hrozne bolet brisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
17.10.20 08:52

@Petula1331 u nás se taky takto projevila alergie na ABKM. Být tebou tak ihned přestanu jíst všechny mléčné výrobky a kontaktuj pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4330
17.10.20 08:54

U nás to stejné a taky z toho byla ABKM. Zjištěno ve 3 týdnech. Pokud dítěti jinak nic není, tak bych vyřadila z jídelníčku vše mléčné a v pondělí volala doktorce. Teda pokud je dítěti 7 týdnu, ne 7 měsíců, jak je pak psáno v příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
17.10.20 09:01

To si měla řešit už když měl ty nitky. Hned přestaň jíst cokoliv s mlikem, miminku probiotika jestli nedávás a v pondělí k doktorce pokud je jinak ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
17.10.20 12:16

Holky, ze my mame skusenost s ABKM, neznamena, ze to iste bude aj zakladatelkin problem. To vyhodnoti fakt az lekar, dovtedy to moze byt cokolvek. Krv v stolici nie je normalna a ja by som teda necakala na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
17.10.20 13:48

Tak sama zakladatelka pise, ze priznaky mela uz predtim - zminuje sem tam nitky, ale ignorovala to. Pokud mimco nema teplotu nebo se nechova divne, urcite bych s nim zvlast v tyhle dobe neletela na pohotovost a zavolala v pondeli svy doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama