Reklama

Krev ve výtoku po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 02.05.18 22:25
Krev ve výtoku po menstruaci

Zdravím všechny dámy,

včera (úterý) mi končila menstruace ale už od nedělního včera byla slabounká, spíše žádná, že jsem nepotřebovala téměř žádné intimky. Dnes ve středu nacházím ve výtoku krev, není to nijak extra silné, spíše takové špinění. V podbřišku necítím žádnou velkou bolest či tlak.
Nevíte, zda se tělo musí ještě pořádně pročistit a způsobuje tohle, nebo jiný důvod, například ovulace?
Děkuji všem ????

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama