Krev z krku, jen zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 13:21
Krev z krku, jen zánět?

Ahoj,
Nějak mě chytá hypochondri záchvat a musím se zeptat. Opakovaně trpím na zahleneni, rtg plic před rokem a půl, Orl a ostatní vyšetření ok. Teď necelý týden mi píská na hrudi a chrci, někde pod krkem uprostřed. Zahlenena už nejsem, nicméně o víkendu jsem ráno cítila opět chrceni a šla si odkaslat, jenže odkaslala jsem jasně červenou světlou krev v hlenu, tak 1cm na 1cm. Mazala hned k DR, ta mě vyslechla, poslechla, závěr oboustranný zánět průdušek, angína - čepy na mandlích, povlak. V krku mě nebolí vůbec. Vyfasla atb, ventolin, s tím, že díky časté zahlenenosti doporučeno plicní kvůli vyšetření na astma. Jenže mě děsí ta krev, ještě teď občas v krku krev cítím, jen někdy, je tedy pravda, že se kolikrát nutim do kašle ze zvědavosti, jaký bude hlen. Nehubnu, jinak je mi úplně ok. Ta krev může být takto k tomu zánětu, 1cm mi přijde dost nebo se mám bát něčeho víc??? Dr pozná podle poslechu stopro zánět, kdyby něco, poslala by mě na rtg, že jo…? Atb beru teď 3.den. Jak jsem řekla, nic jiného mi není, krk neboli, čepy mám ještě, občas chrcim… Ta krev, ta se mi nelíbí… Hrozbě se bojím rakoviny… Je mi 34 let, kouřila jsem 3 roky, teď momentálně mám elektronickou…

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11844 příspěvků 30.03.19 11:18

Dobrý den,

Myslím, že tento problém je ideální probrat s lékařem, přesto Vám doporučím naší poradnu o léčení přírodní cestou, třeba Vám názor naší odbornice pomůže.

přeji Vám hodně štěstí a ať jste brzy v pořádku,

hezký den

Diana

stinga
Kelišová 5931 příspěvků 3 inzeráty 30.03.19 11:50

po dobrání antibiotik trvej pro svůj klid na rtg vyšetření

Vallunka
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 31.03.19 14:40

Šla bych na ORL

Váš příspěvek
Reklama