Krev z pochvy 3 roky dcera při přebalení

631
8.7.21 21:15

Krev z pochvy 3 roky dcera při přebalení

Ahoj
Malé je ostuda, nosí ještě plenky. Dáme ji po jídle na 1 hodinu na WC a nic vzápětí vše v plence, ale teď nechci řešit, že se v 3 letech odnaucuje. Syn se přes léto v 3 letech odnaučil.

Jde o to, že když jsem přišla z práce, manžel šel na nákup. Já ji dala večeři a šla přebalit, že je pokakana. No utiram zadek a opatrně i pipinku. No a jednou na kapesníku růžová krev a na dalším znovu :,(. No brečela, že už nechce utirat, že bolí, nesahej a podobně. Ještě nespí a když jsem se znovu ptala prý bolí, ale to může ona říkat o tak a nemusí to myslet vážně.
Zítra jsem v práci a řekla jsem manželovi pokud znovu bude krev ať volá doktora jakéhokoliv, naše dětská neslouží pátek, ale bývá tam jiná, tak se někam dovola nebo na pohotovost. Myslím si, že to může být zánět. Protože naraženi, nebo bouchnutí je blbost přes plenku říká manžel. No pokud bude zítra krvácet tak někam zavolá. Dala jsem mu příkazem! No jsou ji 3 roky. :srdce: :,( na internetu hledám cokoliv, ale nejsem doktor. Tak jedině odebrat moč a někam zajít. Pokud bude i v plence nevím. Pak můžou být i srusty a nemusí být plodna v budoucnosti. Ještě jsem četla něco tady o vnitřním krvácení. Ale to už se moc děsím a nebudu mít klidné spaní už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
8.7.21 21:19

Proč čekáte? Obvodak je k ničemu. Hned bych ji vzala na pohotovost.Tady to těžko lze zaměnit s menstruaci, těhotenstvím aj. Něco je špatně a není důvod to odkládat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
8.7.21 21:21

Ja bych jela okamzite na pohotovost, nez neco hledat nebo psat na diskuzi, kdyz se to tyka maleho ditete…jedine proc bych nejela by bylo treba skrabnuti, natrhnuti na povrchu, ktere by treba trochu krvacelo a bolelo, ale dalo by se zvladnout, ale pokud to krvaci z nejakych cest uvnitr tak bych rychle mazala… na internetu se clovek docte veci, ale tim ji nepomuzes… sama kdyz mam jen zanet priserne trpim natoz ji pri necem takovem nechat pres noc…poradne se podivat odkud to jde zda pri curani z mocovych cest, pochvy, nebo konecniku, jestli neni nejake poraneni na povrchu to by pak asi bolelo, ale nemusel by clovek hned na pohotovost, tak at je hlavne mala v poradku 🌸

Příspěvek upraven 08.07.21 v 21:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
8.7.21 21:22

Já bych na nic nečekala a letěla na pohotovost. Klidně to může být ten zánět a doufej že nemá chycené ledviny. Moje sestra tak jako dítě zánět dostala a do 18 chodila na kontroly na urologii s ledvinami. Navíc zánět močového měchýře je šíleně nepříjemný, pokud jsi to někdy měla tak víš. Pokud ne tak ti to nepřeju ale mě se chce vždy brečet když to chytnu (chronicky) a nejsem schopna se na nic soustředit. Tak ať vám to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
8.7.21 21:30

Před 2 týdny byla na tříleté prohlídce a i s močí ve skumavce a vše v pořádku. Ovšem mohlo se něco stát později. Je pravda i, že v úterý jsme byli v Sadské v jezeře se koupat, něco mohla chitit i ste vody. Hrála si v písku a ten ji tam dře, může tam mít písek. No tady nic nevykoumam jak říkám počká ráno moudřejší večera.
@Le_lenaz děkujeme, jo já záněty mám často a různé mikozy a furt něco beru od gynekologa. Teď usnula a mám ji tedy budit a někam tahat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
8.7.21 21:30

Při „orientační“ prohlídce zevního genitálu je krev v okolí močové trubice, nebo jde vidět, že stéká z pochvy samotné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.7.21 21:31

Já bych jela ráno. Pokud dítě usne a nemá teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
8.7.21 21:31

@MattoniUzNeni

No pokud spí v klidu tak bych ji asi nebudila, ale pokud by se s bolestí vzbudila tak bych jela. Zítra bych teda do práce nešla a upalovala na pohotovost. Před 2 týdny je dlouhá doba. Zánět se rozjede i za 24 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
8.7.21 21:32

@k.-.martinka děkuju snad bude v pořádku :srdce: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
8.7.21 21:32

Při absenci horeček je pravděpodobnost zánětu v ledvině mizivá, může to být hemoragická cystitida, na to postačí kontrola s močí ráno. Pokud usnula, zřejmě kruté bolesti břicha nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
8.7.21 21:33

@MattoniUzNeni

A nemusí to být samozřejmě zánět močáku. Cokoli v pochvě atd…možná vás pošlou na dětskou gynekologii. No uvidíš, hlavně ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
8.7.21 21:35
@Doctus
@Doctus píše:
Při „orientační“ prohlídce zevního genitálu je krev v okolí močové trubice, nebo jde vidět, že stéká z pochvy samotné?

Nevím utřela jsem ji mezi pysky 2× a 2× krev, protože když je v plence pokakana tak má ty hovinka i na pipince a mezi pysky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
8.7.21 21:38

@Doctus na bolesti břicha by i brečela a to si ho nedrží, zřejmě bez bolesti břicha. Bude to odřenina nejspíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
8.7.21 21:40

No když teplotu nemá a spí v klidu a ne stěžuje si tak to necháme na zítra moudřejšího dne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
8.7.21 21:40
@MattoniUzNeni píše:
@DoctusNevím utřela jsem ji mezi pysky 2× a 2× krev, protože když je v plence pokakana tak má ty hovinka i na pipince a mezi pysky.

Tak to by mohla být krev i ze stolice. A osprchovala jsi jí, abys věděla, jestli se krev bude opakovat i bez stolice/močení? Abys případně věděla odkud krev jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat