Reklama

Krev z prsu po ukončení kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuside11
Stálice 82 příspěvků 10.04.18 12:05
Krev z prsu po ukonceni kojeni

Dnes rano jsem si na podprsence vsimla fleku od krve a i bradavku jsem mela od zaschle krve. Nedavno jsem prestala kojit. Kdyz bradavku lehce zmacknu tak vytece par kapek mleka ciste bileho… Nevi nekdo co to je nebo nema podobnou zkusenost? :think:

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3325 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 12:45

http://www.stefajir.cz/?…

Fuside11
Stálice 82 příspěvků 10.04.18 12:49

@novakova.t stranka nenalezena

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 07:24

Prosím o anonym. V únoru jsem ukončila kojení dvouletého syna, prsa na pohmat úplně měkké nebyly, ale to u mě nikdy. Dnes mi z jednoho vyteklo pár kapek krve. (Na bradavce vidím červenou tečku, tak jsem pár droboučkých kapek vymačkala s tím, co to je). V pondělí zajdu na gyndu, zde se chci zeptat, jestli to někdo měl také a co to bylo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama