Krev z prsu po ukončení kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuside11
Stálice 88 příspěvků 10.04.18 12:05
Krev z prsu po ukonceni kojeni

Dnes rano jsem si na podprsence vsimla fleku od krve a i bradavku jsem mela od zaschle krve. Nedavno jsem prestala kojit. Kdyz bradavku lehce zmacknu tak vytece par kapek mleka ciste bileho… Nevi nekdo co to je nebo nema podobnou zkusenost? :think:

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 10.04.18 12:45

http://www.stefajir.cz/?…

Fuside11
Stálice 88 příspěvků 10.04.18 12:49

@novakova.t stranka nenalezena

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 07:24

Prosím o anonym. V únoru jsem ukončila kojení dvouletého syna, prsa na pohmat úplně měkké nebyly, ale to u mě nikdy. Dnes mi z jednoho vyteklo pár kapek krve. (Na bradavce vidím červenou tečku, tak jsem pár droboučkých kapek vymačkala s tím, co to je). V pondělí zajdu na gyndu, zde se chci zeptat, jestli to někdo měl také a co to bylo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >