Krev z prsu po ukončení kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fuside11
Stálice 88 příspěvků 10.04.18 12:05
Krev z prsu po ukonceni kojeni

Dnes rano jsem si na podprsence vsimla fleku od krve a i bradavku jsem mela od zaschle krve. Nedavno jsem prestala kojit. Kdyz bradavku lehce zmacknu tak vytece par kapek mleka ciste bileho… Nevi nekdo co to je nebo nema podobnou zkusenost? :think:

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 10.04.18 12:45
Fuside11
Stálice 88 příspěvků 10.04.18 12:49

@novakova.t stranka nenalezena

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 07:24

Prosím o anonym. V únoru jsem ukončila kojení dvouletého syna, prsa na pohmat úplně měkké nebyly, ale to u mě nikdy. Dnes mi z jednoho vyteklo pár kapek krve. (Na bradavce vidím červenou tečku, tak jsem pár droboučkých kapek vymačkala s tím, co to je). V pondělí zajdu na gyndu, zde se chci zeptat, jestli to někdo měl také a co to bylo?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >