Krevní obraz po šestinedělí

256
16.11.04 09:09

Krevní obraz po šestinedělí

Ještě mám dotaz, ohledně krevního obrazu po šestinedělí. Dělali vám? Já mám většinou málo železa, v těhotenství jsem ho musela brát, v druhé půli mi zdvojnásobili dávku. Pak jsem ho brala i v porodnici, ale na dom mi ho nedali. Při kontrole na gyndě jsem se zapomněla zeptat, doktor mi krev nebral. Celkem je mi to fuk, ale cítím se pořád strašně unavená, tak přemýšlím, jestli to není tím. Ze začátku mi to nepřišlo, skoro jsem s nedojedeným miminem nespala, ale teď už spím docela dost, ani se už tak nenervuju, jak dřív, kdy jsem si skoro pořád nevěděla rady… tak nevím. Navíc mě bolí strašně nohy - kotníky a šlapky. Myslela jsem, že je to tou váhou, přibrala jsem v teh. 16 kg, ale teď už mám o 10 míň.Nebo mám jít k praktickému lékaři? Moc se mi nechce, nemocná si nepřipadám.
Michaela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
16.11.04 15:04

Re:

Ahojky Michi,
dojdi si urcite k prakticke, at udela krevni obraz. Ja taky trpim na nedostatek zeleza a po porodu hladina urcite klesa, taky kojenim se neco postraci. Ja jsem mela za rok bez uzivani zeleza s kojenim obraz „pod obraz“.
Tak nevahej, tolik casu to nezabere, muzes ji i zavolat aby ti vystavila jen zadanku na odber, a pak to bude jeste rychlejsi :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
17.11.04 21:03

Ahoj,
mně se doktorka jukla do papírů z porodnice, kde výsledky krve po SC měla, zděsila se a předepsala mi zase dvojité dávky (během těhu taky). Krevní obraz si nech udělat, podle mne musíš mít nízké hodnoty a pár týdnů ho baštit budeš..
Efina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama