Krevní obraz vysvětlení

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.21 09:19

Krevni obraz vysvetleni

Ahojky, je tu nějaký doktor, který by mi řekl, jestli takový krevni obraz vyžaduje větší pozornost? Aktuálně 4.den bolesti středu nadbrisku, chvíli je to lepší, znicehonic tam začne tlačit a tak se to opakuje celý den.
Bohužel mezi svátky u dr nefunguje sono, tak mi zatím udělala jen laboratoř. Krevni obraz byl odpoledne, ale téměř nalačno, protože jsem jen snidala a teda téměř jsem ani nepila. Díky za odborný koment :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
489
28.12.21 09:32

A proč nezavoláš p. dr aby ti k tomu něco řekla ona?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
28.12.21 09:39

Opravdu máš větší důvěru v anonymní dav než ve svého lékaře? Já tam třeba vidím dehydrataci a náznak stresového leukogramu, ale bez klinickeho vysetreni to má asi stejnou váhu jako věštění z litého olova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 09:48

Taaakze… s dr jsem mluvila samozřejmě, však jsem tam byla… řešily jsme spolu ten bolebruch, tam mi řekla, že enzymy slinivky a jater jsou ok, crp taky, takže zanet není pravděpodobný… že mám lehce rozhozeny krevni obraz, ale ten že zkontrolujeme s odstupem…tak mě jen zajímal jen názor někoho dalšího, proto jsem psala jestli je tu lékař, mám zkušenost že na emiminu se najde vše :lol:
Můžu to mít souvislost s tou bolestí v epigastriu? Je to 3.den,takové tlaky, tupá bolest, více nalevo než napravo, ale spíš střed…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 10:02

Ahoj, tam ten výsledek nejvíc napravo je fyziologické rozmezí. Máš zvýšené leukocyty, to znamená, že telo s něčím bojuje. Nejsem doktor, ale sestra. Ale i tak ti můžu říct s jistotou, že podle toho, co píšeš se nedá říct, co ti je a chce to další vyšetření.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 10:05

Jsou ty bolesti nějak spojené s jídlem? Třeba buď nalačno, nebo po jídle?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 10:18

Mám pocit, že jídlem se to rozjelo…přece jen Vánoce…a pak když jsem něco snědla, tak se to zhoršilo.. teď jsem na rohlicich a čaji, tak už tu souvislost s jídlem moc nevidím, ale třeba mě to začne bolet i nad ranem, pak se to zas uklidní, pak zase začne…teď už tu souvislost s jídlem nevnímám, teď to bolí s přestávkami pořád

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 10:30

Mě napadá, že by to mohl být žaludeční nebo dvanactnikovy vřed

• Citovat
  • Nahlásit
520
28.12.21 10:31

Kolonoskopie? Jestli máš v pořádku strevo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
28.12.21 10:36

Vysoký hemoglobin - zřejmě železo. To by bylo vhodné snížit, aby se ti netvořily krevní sraženiny. Taky to bývá častý důvod dehydratace - rozhozená hladina minerálů v těle - disbalance fungování organismu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat