Krevní sraženina v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:20
Krevní sraženina v šestinedělí

Prosim o radu… ted po 2. porodu ze me po propusteni vypadl velky kus krevni srazeniny… od te doby nic az na bezne ocistky a ted 3. tyden od porodu zase, velky myslim to, ze je citit ze jde ven :roll: jak vajicko :roll: … jinak krvacim normalne jako v sestinedeli, nekdy to skoro vypada ze konec a pak to je zase trochu vic, ale vypada to jak pri silne ms… Mate nekdo zkusenost s takovymi “kusy” 8o

Omlouvam se za popis :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:29

Mám podobnou zkušenost. Cca dva týdny že mě taky padaly sráženiny a k tomu se mi spustilo masivnejsi krvácení… Už jsem měla nakročeno do porodnice na kontrolu, ale nakonec jsem se na to vykašlala, nechtělo se mi od miminka… Kontrola po šestinedělí byla nastesti v pohodě. Ale obecně se doporučuje radši jít k lékaři…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:35
@Anonymní píše:
Mám podobnou zkušenost. Cca dva týdny že mě taky padaly sráženiny a k tomu se mi spustilo masivnejsi krvácení… Už jsem měla nakročeno do porodnice na kontrolu, ale nakonec jsem se na to vykašlala, nechtělo se mi od miminka… Kontrola po šestinedělí byla nastesti v pohodě. Ale obecně se doporučuje radši jít k lékaři…

Dva týdny po porodu, trvalo to jedno odpoledne, píšu jak tatar :)

Tesssa23
Kecalka 189 příspěvků 14.03.19 19:58

Mně se to stalo ještě v porodnici,najednou jsem šíleně krvácela, vypadly ze mě velké kusy, kontrolovali mě tři doktoři a přemýšleli,zda mi ty kusy nevyndají pod narkózou, ale nakonec mi něco pichli, aby to odešlo ještě v porodnici, druhý den mě pustili domů, ale musel se mnou být někdo týden ještě doma (mamka nebo partner) s tím, že kdyby se to opakovalo, musela bych jet do nemocnice. Doma ze mě sice sem tam něco vypadlo, ale nekrvacela jsem nějak hodně, tak jsem to neřešila a v pohodě.

mesiah
Kecalka 321 příspěvků 14.03.19 20:20
@Anonymní píše:
Prosim o radu… ted po 2. porodu ze me po propusteni vypadl velky kus krevni srazeniny… od te doby nic az na bezne ocistky a ted 3. tyden od porodu zase, velky myslim to, ze je citit ze jde ven :roll: jak vajicko :roll: … jinak krvacim normalne jako v sestinedeli, nekdy to skoro vypada ze konec a pak to je zase trochu vic, ale vypada to jak pri silne ms… Mate nekdo zkusenost s takovymi “kusy” 8oOmlouvam se za popis :oops:

Ahoj,

Měla jsem to stejně. Po 2.porodu mi sestinedeli skoro končilo a ze mě najednou začaly vycházet sraženiny, až místo připadalo, ze zase rodim, jaký to byl hnusny pocit. Jela jsem raději i na pohotovost, tak mě vyšetřili a prý bylo vše v pořádku, tak věřím, ze u tebe bude také :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:31

Moc dekuju za uklidneni :hug:
Rikam si ze kdyz v tom neni teplota, silne krvaceni a bolest ze to snad nic nebude :think:

Váš příspěvek
Reklama