Reklama

Krevní sraženina - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Noela20
Nováček 3 příspěvky 01.02.17 22:40
krevni srazenina zkusenosti???

Ahojte, konečně jsem se nějak dostala z chripky a tak jsem zaběhla na tu kontrolu maličkého. Už mělo jít vidět srdíčko, tak jsem se těšila. Doktor mi na ultrazvuku ukázal maličké a že srdíčko, tam je. Poslal mě na první odběry. Bohužel ale na ultrazvuku našel kousek od malého krevní sraženinu. :( Řekl mi, ať si kvuli práci vemu neschopenku a zůstanu dva týdny doma. :( Vzhledem k tomu, že už dva týdny jsem marodila s chřipkou, moc mě to nepotěšilo ale mám strach o malé, takže prodloužím neschopenku a zůstanu doma :nevim: Docela mě vyděsil, ani jsem se nestihla zeptat na potřebné věci. Máte nněkdo zkušenosti? :,( Můžu jest tu kyselinu listovou? Děkuji holky :srdce:

Reklama

Reakce:

Janitka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 01.02.17 22:59

Ano.mela sem. i sem krvacela. hematom mel 2.5cm…lezela sem, nohy nahoru. brala sem ascorutin. a male je uz skoro rok :kytka:
Drzim palce. :palec:

janca0101
Kecalka 245 příspěvků 01.02.17 23:05

Pokud budete v klidu, je nějaká šance, že se sraženina sama rozpadne sama od sebe, ale to už vám musí říct váš lékař, ale neznepokojujte se, všechno bude O. K. :kytka:

Paulaw
Nováček 2 příspěvky 01.02.17 23:06

Take jsem mela 2 cm hematom v tehotenstvi. Az do 5 mesice, pri vetsi namaze jsem vzdy zacala krvacet. Ale nastesti miminko se udrzelo a dnes je male 13 mesicu a je vse v naprostem poradku. Takze hlavu vzhuru a hlavne klid a vse bude v poradku :palec:

Půáček
Kecalka 263 příspěvků 01.02.17 23:23

Ja mela fakt velký hematom. Byl skoro všude, jen na miste kde byla mala nebyl. I jsem dost krvacela. Hned z ambulance jsem šla na lůžkovou cast, kde jsem mela povoleno jít jen na zachod. Infuze s dicinonem (proti krvaceni) a utrogestan. Ob den nalačno odběry a do výsledků zůstat lacna, kdyby hcg nestoupalo jak ma, šla bych hned na vykon. V nemocnici jsem nyla tyden. Malé jsou 2 a čtvrt roku :-)

NikysekR
Extra třída :D 10271 příspěvků 3 inzeráty 02.02.17 04:25

Na začátku druhého těhotenství jsem taky měla krevní sraženinu hned vedle miminka. Na další kontrole tam už nebyla ;) A všechno bylo v pořádku. Teď má prcek už 8 měsíců. Držím palce :kytka:

A listovku klidně jez, ta ti jen prospěje ;)

vodnarka2013
Kecalka 333 příspěvků 02.02.17 06:38

Ja krevní srazeninu taky měla… dokonce dvakrát… poprvé sem potratila a teď se mi krevní sraženina sama od sebe vstrebala :)

Jedna babička
Závislačka 3378 příspěvků 02.02.17 06:46

Určitě kyselinu listovou dál a homeo Arnika Montana 15 CH - na krevní sraženiny moc pomáhá, může se v těhu bez problémů.

laura36
Povídálka 13 příspěvků 02.02.17 10:38

Ahoj, já měla velkou sraženinu kolem 10 cm. V 8 týdnu jsem začala strašně krvácet, bylo mě řečeno od primáře že potrácím. Šli ze mě i kusy sr.krve i trochu vody. Okamžitá hospitalizace z tím že za pár hodin půjdu na zákrok. Bolesti jsem neměla tak mě do rána nechali, následoval další ult a srdíčko pořád tlouklo. Já přestávala krvácet. Dávali mě ascorutin a utrogestan. Domů mě pouštěli po týdnu z tím že je to 50 na 50 a ať nedoufám :,(. O další týden opět krvácení ale ne tak masivní, opět hospitalizace a propuštění za týden a bylo mě zas řečeno 50 na 50. Všude kolem malého byla velká sraženina. Na další kontrole jsem se zděsila když mi dr oznámil že tam je druhý prázdný váček a že to zřejmě bylo dvojče. Momentálně jsem v 6 měsíci, sraženina už není vidět. Beru to jako zázrak že to malé všechno ustálo :srdce:.Dva měsíce jsem byla v nejistotě a čekala jestli potratím bylo to šílené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.17 18:10

Ahojky :* měla jsem podezření na tehu, 3týdny opozdena MS i kdyz testy negativní, poté MS sice dorazila ale velmi slabá, dnes (asi 3 den MS) jsem mela přiserné bolesti n podbřisku, nemohla jsem pomalu ani chodit, a na wc ze me vyšla asi 7cm velká krevní srazenina. Tím že to doprovázely silné bolesti mám strach že šlo o raný potrat :( máte někdo podobně zkušenosti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama