Krevni testy funkci medicina

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
3.7.22 17:41

Krevni testy funkci medicina

Ahoj všichni. Ve čtvrtek jsem byla na klinice funkční medicíny v Praze. Do příště si mam udělat dost rozsáhlé krevní testy, které mi určili. Jsou dvě možnosti.. zaplatit si testy na všechno kompletně jako samoplátce (což je pálka) nebo jít za praktickym lékařem, aby je (aspoň většinu když ne všechny) udělal na pojišťovnu. Problém je, vůbec nevím co mám svojí doktorce říct. Myslím, že když vytáhnu institut funkční medicíny tak mě požene, když zase řeknu že je to preventivně (což není), tak nevim jestli mě taky nepožene. Nechci si ale vymýšlet a lhát že mi něco je. Neřešil jste to někdo z vás v minulosti? Moc děkuju ☺️☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41659
3.7.22 17:50
@Ivca.lm píše:
Ahoj všichni. Ve čtvrtek jsem byla na klinice funkční medicíny v Praze. Do příště si mam udělat dost rozsáhlé krevní testy, které mi určili. Jsou dvě možnosti.. zaplatit si testy na všechno kompletně jako samoplátce (což je pálka) nebo jít za praktickym lékařem, aby je (aspoň většinu když ne všechny) udělal na pojišťovnu. Problém je, vůbec nevím co mám svojí doktorce říct. Myslím, že když vytáhnu institut funkční medicíny tak mě požene, když zase řeknu že je to preventivně (což není), tak nevim jestli mě taky nepožene. Nechci si ale vymýšlet a lhát že mi něco je. Neřešil jste to někdo z vás v minulosti? Moc děkuju ☺️☺️

pokud ti nic není a šla jsi tam jen tak, tak si to zaplat, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21719
3.7.22 18:02

Ten chlap je šarlatán, co rejžuje na neuroticích, co nechtějí užívat antidepresiva a vstoupit do psychoterapie.

Kdy si byla na posledy na preventivní prohlídce? Tak na ni normálně zajdi, prober svoje zdraovntí problémy co chceš aby ti řešil dotyčný chlápek a řešte to specificky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31573
3.7.22 19:06
@Ivca.lm píše:

Tak co bys ji tak asi chtela rict. Doktor neni id.ot. Takze nejlepe pravdu, bud ti vyjde vstric a udela, co uzna za vhodne, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
3.7.22 21:28

Tak jestli to je funkční medicína MUDR Vojáčka, tak ten snad může jako lékař odběry indikovat na pojišťovnu.
Samozřejmě cíleně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat