Krevní testy a kyretáž

123
30.12.19 21:44

Krevní testy kyrentaz

Ahoj holky.. Musela jsem podstoupit kyrentaz pod narkozou, musela jsem na vyšetření ekg a i krev mi brali.. Ja se chxi zeptat co vse na te krvi zjišťuji?? Delaji mi krevni obraz, nebo co mi zjišťuji? Chci jit na krevni obraz, abych, trpim úzkosti a tak chci být trošku v pohodě, ze to neni fakt nic vazneho… Ale kdyz mi braki krev kvyli narkoze zda jsem zdrava a mohu podstoupit narkozu tak nevim zda tam delaji krevni obraz, nebo jen zjistuji určitě věci?? Dekuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33344
30.12.19 21:46
@Jaru-nka píše:
Ahoj holky.. Musela jsem podstoupit kyrentaz pod narkozou, musela jsem na vyšetření ekg a i krev mi brali.. Ja se chxi zeptat co vse na te krvi zjišťuji?? Delaji mi krevni obraz, nebo co mi zjišťuji? Chci jit na krevni obraz, abych, trpim úzkosti a tak chci být trošku v pohodě, ze to neni fakt nic vazneho… Ale kdyz mi braki krev kvyli narkoze zda jsem zdrava a mohu podstoupit narkozu tak nevim zda tam delaji krevni obraz, nebo jen zjistuji určitě věci?? Dekuji…

to se nedá číst, nezlob se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
30.12.19 22:03

@Burj Chalifa tak ještě jednou 😂 😂 😂
Ahoj holky, podstoupila jsem kyrentaz, pred tim jsem musela na vyšetření jako je EKG, na gynekologii mi brali krev.. Ma otazka je, co vše z te krve lze zjistit při tomto zákroku, na co se v te krvi zaměřují, na krevni obraz také?? Nebo jen srážlivost, nemece nějaké, apod?? Trpim mirnou uzkostni zdrejmne a tak chci jit pro jistotu k dr… aby mi vzali krev a udělali krevni obraz, zda jsem v pořádku, nebo jestli mi náhodou neco nechybí.. Chci mit svou psychyku v pohodě a vedet zda mi neco neni nebo mam doopravdy tu uzkost…
Ptam se proto ze jestli mi treba dělali krevni obraz tak bych jen zavolala do nemocnice nebo ke svemu lékaři na gynde a nemusela bych tim padem k dr… Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
30.12.19 22:03

Pokud podstupuješ narkózu tak ti automaticky berou krev a delají EKG, tak nechápu v čem vidíš problém. Pokud by ti vyšli krevní testy špatně tak ti to řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20511
30.12.19 22:06

Udělali ti standartní předoperační vyšetření v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
30.12.19 22:12

@ka2ka vy ste mne asi nepochopily no..
Takze tim padem nemocná nejsem nijak a nemusim ke sve dr aby mi vzala krev, zda jsem v pořádku jo? Protože kdyby bylo neco špatně tak uz to davno vim z toho vyšetření co mi delali před narkozou? Ja se ptala když berou krev zda dělají krevni obraz, nebo se tam zaměřují jen na nějaké určitě věci co k tomu potrebuju, abych mohla podstoupit narkozu… Mam mírnou uzkost asi, to si myslím ja zatim teda, a tak sem v obavách zda mi neco je nebo to je ta uzkost, takze proto tadle otázka… Abych nemusela zbytečně chodit ke své dr… Takze pokud bych byla v pohodě, tak vim na 100% ze mam uzkost, pokud bych nebyla v pohode z krevních testu tak asi uzkost neni a něco se semnou deje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53008
30.12.19 22:16

@Jaru-nka krevní obraz berou, ale záleží co si myslíš že Ti je? Jistě máš lékařskou zprávu tak mrkni jestli tam není něco vytučněné ;). Nic podrobného nenabírají, jen ten základ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
30.12.19 22:17

Tak zaprvé je to kyretáž, ne kyrentáž. Zadruhé máš nárok na to se podívat na jakékoli výsledky vyšetření, takže pokud dělali KO (nevím, co přesně se dělá před operací, neptala jsem se, ač mi to nedávno taky dělali), bude to tam a máš nárok to vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
30.12.19 22:17

Čili zavolej či zajdi do nemocnice, oni ti musí asi do 30 dnů nebo jak dlouho dát k nahlédnutí veškerou dokumentaci, tu si můžeš nafotit. Co ti bude chybět za informace, doplníš dalšími krevními testy. Na ty lze jít i jako samoplátce, samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33344
30.12.19 22:18

Některé špatné věci mají i svoji pozitivní stránku. Když už se přihodí takový zákrok, což je neveselá věc, pacient je proklepnut po všech stránkách vč. krevních testů. Ty dají odpověď na to, zda jsou jiné věci v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
30.12.19 22:18

Jinak záleží, co máš za příznaky, ne vše odhalí KO. Co se ti děje, že se bojíš? Něco tě bolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
30.12.19 22:19

Zaměřují se na věci které potřebují vědět tj. krevní obraz.Tak přestaň vyšilovat. Je to úplně zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
30.12.19 22:19

@Burj Chalifa Tak po všech úplně ne, že, to se říct nedá. Třeba nádor se běžným předoperačním vyšetřením ukázat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
30.12.19 22:20

Většinou dělají jen krevní obraz, podívej se do propouštění zprávy, tam by měly být výsledky krevních testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33344
30.12.19 22:21
@rozand píše:
@Burj Chalifa Tak po všech úplně ne, že, to se říct nedá. Třeba nádor se běžným předoperačním vyšetřením ukázat nemusí.

jasně. Bohužel, třeba na leukemii se přijde v souvislosti s jiným onemocněním. Fuj, to je ale blbé téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat