Krevní testy na bílé krvinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 21:32
Krevní testy na bílé krvinky

Ahoj, mám takový, možná hloupý, dotaz. Ale budu ráda když mi někdo poradí. Ne že bychom se snažili o mimi ale momentálně už 12 dní meškám a bolí mě prsa, možná je to jen prostě zpoždění, no ale nechci se ptát jestli je to těhu :D mám trošku jiný dotaz, byla jsem tento pátek na odběru krve protože mám porad zvýšený počet bílých krvinek, tak by mě jen zajímalo zda-li se z tohoto odběru dá poznat případné těhotenství nebo se musí delat jiný odběr přímo na to. Budu moc ráda když mi to někdo objasní… :*

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 22.07.18 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový, možná hloupý, dotaz. Ale budu ráda když mi někdo poradí. Ne že bychom se snažili o mimi ale momentálně už 12 dní meškám a bolí mě prsa, možná je to jen prostě zpoždění, no ale nechci se ptát jestli je to těhu :D mám trošku jiný dotaz, byla jsem tento pátek na odběru krve protože mám porad zvýšený počet bílých krvinek, tak by mě jen zajímalo zda-li se z tohoto odběru dá poznat případné těhotenství nebo se musí delat jiný odběr přímo na to. Budu moc ráda když mi to někdo objasní… :*

Ne…dělají krevní obraz nebo leukocyty… HCG je „jiné“ políčko v zadance. Tak že těhotenství fakt nezjistí. Kup si tehu test…pokud máš pravidelnou ms tak už by to bylo vidět určitě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 21:45

Dekuji, jste moc hodna, no ja právě mám cykly celkem nepravidelné 36-41 dní no tak nechci plašit zbytecne, počkám a uvidím jen mě zajimala ta krev, ale moc děkuji

lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 22.07.18 22:06
@Anonymní píše:
Dekuji, jste moc hodna, no ja právě mám cykly celkem nepravidelné 36-41 dní no tak nechci plašit zbytecne, počkám a uvidím jen mě zajimala ta krev, ale moc děkuji

To já měla taky…zjistila jsem těhotenství jedno v 6tt a druhé v 7tt :lol:

Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.07.18 22:11

je to presne jak psala novakova.t

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 22:19

Jeee opravdu, to ste mi dala brouka do hlavy teda ale raději ještě počkám :D abych nekoupila test a nedostala to jako naschvál mám v plánu ještě do konce měsíce počkat a uvidím no :D, protože kromě bolesti prsou stejně jiné příznaky nemám :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Že by nálož jídla z obchodu, kterému dělá reklamu? Mareš se trochu zakulatil

Že by se začínal zakulacovat? Leoš Mareš (42) si s manželkou Monikou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >