Krevní testy na bílé krvinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 21:32
Krevní testy na bílé krvinky

Ahoj, mám takový, možná hloupý, dotaz. Ale budu ráda když mi někdo poradí. Ne že bychom se snažili o mimi ale momentálně už 12 dní meškám a bolí mě prsa, možná je to jen prostě zpoždění, no ale nechci se ptát jestli je to těhu :D mám trošku jiný dotaz, byla jsem tento pátek na odběru krve protože mám porad zvýšený počet bílých krvinek, tak by mě jen zajímalo zda-li se z tohoto odběru dá poznat případné těhotenství nebo se musí delat jiný odběr přímo na to. Budu moc ráda když mi to někdo objasní… :*

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový, možná hloupý, dotaz. Ale budu ráda když mi někdo poradí. Ne že bychom se snažili o mimi ale momentálně už 12 dní meškám a bolí mě prsa, možná je to jen prostě zpoždění, no ale nechci se ptát jestli je to těhu :D mám trošku jiný dotaz, byla jsem tento pátek na odběru krve protože mám porad zvýšený počet bílých krvinek, tak by mě jen zajímalo zda-li se z tohoto odběru dá poznat případné těhotenství nebo se musí delat jiný odběr přímo na to. Budu moc ráda když mi to někdo objasní… :*

Ne…dělají krevní obraz nebo leukocyty… HCG je „jiné“ políčko v zadance. Tak že těhotenství fakt nezjistí. Kup si tehu test…pokud máš pravidelnou ms tak už by to bylo vidět určitě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 21:45

Dekuji, jste moc hodna, no ja právě mám cykly celkem nepravidelné 36-41 dní no tak nechci plašit zbytecne, počkám a uvidím jen mě zajimala ta krev, ale moc děkuji

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 22:06
@Anonymní píše:
Dekuji, jste moc hodna, no ja právě mám cykly celkem nepravidelné 36-41 dní no tak nechci plašit zbytecne, počkám a uvidím jen mě zajimala ta krev, ale moc děkuji

To já měla taky…zjistila jsem těhotenství jedno v 6tt a druhé v 7tt :lol:

Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.07.18 22:11

je to presne jak psala novakova.t

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 22:19

Jeee opravdu, to ste mi dala brouka do hlavy teda ale raději ještě počkám :D abych nekoupila test a nedostala to jako naschvál mám v plánu ještě do konce měsíce počkat a uvidím no :D, protože kromě bolesti prsou stejně jiné příznaky nemám :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >