Krevní výsledky špatný nebo dobrý?

Anonymní
9.7.20 18:31

Krevní výsledky špatný nebo dobrý ?

Dobrý den jsem v koncích psala jsem doktorovi e-mail jelikož má dovolenou do 15.7.
Dneska jsem byla pro výsledky krevních rozboru jsem v 11+3tt.. dostala jsem výsledky a nevím jestli ty výsledky jsou v pořádku nebo špatně tak se chci zeptat vás protože do 15.7. Je daleko a já jsem ve stresech..
S_PAPP-A (Roche) === 1,64 U/l
S-_Free Beta HCG (Roche) === 28,5 ng/ml

Měla jste některý hodnoty ve 12tt :,( děkuji za brzké odpovědi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4430
9.7.20 18:37

Jestli to jsou testy ke screaningu tak ty jsou ti samotný k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
9.7.20 18:40

Necti to, kdyz tomu nerozumis. Zbytecne se stresujes :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17631
9.7.20 18:44

A na co ty vysledky mas? Jestli ke screeningu, tak si pockej na něj. 6 dni je pro tebe dlouha doba, co nedokazes vydrzet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
9.7.20 18:45

To ti řekne jedině doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14570
9.7.20 18:58
@Anonymní píše:
Dobrý den jsem v koncích psala jsem doktorovi e-mail jelikož má dovolenou do 15.7.
Dneska jsem byla pro výsledky krevních rozboru jsem v 11+3tt.. dostala jsem výsledky a nevím jestli ty výsledky jsou v pořádku nebo špatně tak se chci zeptat vás protože do 15.7. Je daleko a já jsem ve stresech..
S_PAPP-A (Roche) === 1,64 U/l
S-_Free Beta HCG (Roche) === 28,5 ng/mlMěla jste některý hodnoty ve 12tt :,( děkuji za brzké odpovědi :,(

Hodnoty samo o sobě vůbec nic neřeknou, je potřeba je vztáhnout k tvému věku, hmotnosti a nálezu na ultrazvuku. Divím se, že jsi výsledky vůbec dostala do ruky. Přepočet na „MoM“ tam uveden nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 19:00
@Kriss Tina píše:
A na co ty vysledky mas? Jestli ke screeningu, tak si pockej na něj. 6 dni je pro tebe dlouha doba, co nedokazes vydrzet?

Ano protože jsem měla za sebou 2 potraty samovolny.. A 3 ve mě umřelo… nikdy tak daleko jsem se nedostala max do 2 měsíce… kdybych neměla za sebou tolik potratů tak bych si pockala… ale proste mám strach :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
17631
9.7.20 19:04
@Anonymní píše:
Ano protože jsem měla za sebou 2 potraty samovolny.. A 3 ve mě umřelo… nikdy tak daleko jsem se nedostala max do 2 měsíce… kdybych neměla za sebou tolik potratů tak bych si pockala… ale proste mám strach :zed:

Strach uz budeš mít celý život, jestli je něco blbě, tak stejne nic nenadelas, s timhle si proste musis pockat na utz, divim se, ze ti ty vysledky vubec dali do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14570
9.7.20 19:05
@Anonymní píše:
Ano protože jsem měla za sebou 2 potraty samovolny.. A 3 ve mě umřelo… nikdy tak daleko jsem se nedostala max do 2 měsíce… kdybych neměla za sebou tolik potratů tak bych si pockala… ale proste mám strach :zed:

Tak že jsi to ty, měla jsem dost podobné hodnoty a líp to podle výpočtu dopadnout nemohlo. Nevím, kolik ti je a kolik vážíš, ale třeba taky podobně jako já… :mrgreen: Napiš mi do zpráv klidně… Teď se hlavně nemáš stresovat. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 19:06
@Kriss Tina píše:
Strach uz budeš mít celý život, jestli je něco blbě, tak stejne nic nenadelas, s timhle si proste musis pockat na utz, divim se, ze ti ty vysledky vubec dali do ruky.

Doktor má celý výsledek já dostala jen výsledek s timhle 2 hodnotama

• Nahlásit
  • Citovat
14570
9.7.20 19:08
@Anonymní píše:
Doktor má celý výsledek já dostala jen výsledek s timhle 2 hodnotama

Ultrazvuk máš předpokládám ještě před sebou, ne? Při něm se to dá teprve vše dohromady a vypadne závěr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama