Křik u lahve, kručení v bříšku, nechce pít

463
28.7.15 13:08

Křik u lahve,kručení v bříšku, nechce pít

Ahoj holky jen jsem se chtěla zeptat, stalo se Vám když jste někdy krmily vaše miminka, že když jste jim dali lahvičku tak dostali hysterák a odtrhavali se a kručelo jim u toho v bříšku? Naše malá budou jí 3 měsíce a stalo se jí to sem tam někdy ale vždy něco vypila, ale dneska od půl 7 do 12h nepila přitom už musela mít vytráveno, když jsem jí dala nasála 1× a hnedka jí škrumdalo bříško při polknutí a hned se kroutila a šíleně brečela, hned jsme jeli k doktorce která tam nebyla, ale byla tam sestra tak jí zvažila a bříško ma měkké. Prý máme hlídat zda nema teplotu, průjem zvracení. Je možný že je i plná. Tak ja už nevím najedla se trochu až ted kolem půl 1 což je 6h bez jídla a taky jí tam žblunkalo a brečela :-/ jsem z toho psycho :-/ ted mam uplně strach jí krmit že uděla 1 lok a bude strašně plakat a bude hladová :-/ Nezažil to tu někdo? Přejde to? My máme jet na pohotovost pokud by byla víc jak 6 h bez jídla a odmítala by další..:-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Luca10
28.7.15 13:36
@Caborina píše:
Ahoj holky jen jsem se chtěla zeptat, stalo se Vám když jste někdy krmily vaše miminka, že když jste jim dali lahvičku tak dostali hysterák a odtrhavali se a kručelo jim u toho v bříšku? Naše malá budou jí 3 měsíce a stalo se jí to sem tam někdy ale vždy něco vypila, ale dneska od půl 7 do 12h nepila přitom už musela mít vytráveno, když jsem jí dala nasála 1× a hnedka jí škrumdalo bříško při polknutí a hned se kroutila a šíleně brečela, hned jsme jeli k doktorce která tam nebyla, ale byla tam sestra tak jí zvažila a bříško ma měkké. Prý máme hlídat zda nema teplotu, průjem zvracení. Je možný že je i plná. Tak ja už nevím najedla se trochu až ted kolem půl 1 což je 6h bez jídla a taky jí tam žblunkalo a brečela :-/ jsem z toho psycho :-/ ted mam uplně strach jí krmit že uděla 1 lok a bude strašně plakat a bude hladová :-/ Nezažil to tu někdo? Přejde to? My máme jet na pohotovost pokud by byla víc jak 6 h bez jídla a odmítala by další..:-/

Zkušenost nemám, ale takhle rychle mě napadá zkusit jinou lahev, třeba se z téhle blbě tahá, nebo zkusit jí mlíčko pomalu podávat po lžičkách, případně injekční stříkačkou.

• Nahlásit
  • Citovat
74
28.7.15 13:41

A co ma za mlicko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
28.7.15 13:42

Ahoj, zkusila jsi vyměnit dudlík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
28.7.15 13:47

Máme Mam anticolic a avent natural ani z jedné to nechtěla a vystřídala jsem i dudlíky ma s 1 dírkou a 2 dírkami, ani jedno nezabralo, jinak mi pije mlíčko téměř pořad z Mam anticolic au 2 měsíce a vše OK na té větší dírce od 2-4 měsíců je již měsíc a bezproblémů a až dneska toto :-/ jen polkne tak jí v žaludku jakoby žblunká a škrumdá a hned pláče histericky, je to o nervy..:-/ bojím se co bude a to jí krmím co 3h i 4h a pije mi tak 100-140ml max většinou 110ml takže jí nepřekrmuji, za týden má 3 měsíce a váha je 5650g

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
28.7.15 13:49
@Caborina píše:
Máme Mam anticolic a avent natural ani z jedné to nechtěla a vystřídala jsem i dudlíky ma s 1 dírkou a 2 dírkami, ani jedno nezabralo, jinak mi pije mlíčko téměř pořad z Mam anticolic au 2 měsíce a vše OK na té větší dírce od 2-4 měsíců je již měsíc a bezproblémů a až dneska toto :-/ jen polkne tak jí v žaludku jakoby žblunká a škrumdá a hned pláče histericky, je to o nervy..:-/ bojím se co bude a to jí krmím co 3h i 4h a pije mi tak 100-140ml max většinou 110ml takže jí nepřekrmuji, za týden má 3 měsíce a váha je 5650g

A co ma za to mlicko? Meli jsme podobny problem a pomohla nam zmena mlicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
28.7.15 13:59

Sunar Complex ale jsme na něm od 3 týdnů a bezproblému až ted, tak snad mlíčkem to nebude? :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
28.7.15 14:05
@Caborina píše:
Sunar Complex ale jsme na něm od 3 týdnů a bezproblému až ted, tak snad mlíčkem to nebude? :-/

My byli na Hipp bio combiotic 2 mesice a pak to zacalo, myslela jsem si ze to tim nebude ale u nas bohuzel bylo. Museli jsme vyzkouset vic mlicek nez jsem nasla co nam sedi. Ted uz je vse v pohode ale chapu te, kdyz miminko neji a place tak je clovek zoufaly. Desila jsem se kazdeho krmeni. Tak snad to u vas mlickem nebude a vse si zase sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
28.7.15 14:13

Ona se napapala v půl 12 taký jí tam škrumdalo ale posala 2× a už to nepustila a snědla 140ml ale skoro po 6ti hodinám :-/ tak ted sem zvědavá až se probudí, kolem 3h budu skoušet jestli má hladana a uvidím právě vždy čekam ty 3h než jí dám :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 14:33

Já to odmítání mlíka znám u 7,5m kojence při rýmě. Přešli jsme na jogurt a po 2 měsících zpátky na mlíko, ale to u tak malého miminka nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
28.7.15 14:59

Tak to je dobre, treba jen nemela hlad ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
28.7.15 19:09

Přesně tohle mi prcek dělal při kolice, byl mu tedy 1 měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama