Reklama

Kriss kros - android

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jája.U
Závislačka 3136 příspěvků 27.12.16 12:03
kriss kros - android

PROSÍM PORADÍ MI NĚKDO? CHTĚLA BYCH HRÁT KRISS KROS PŘES - SEZNAM HRY NA MOBILU NEBO TABLETU, NEVÍTE PROČ TO NEJDE? MUSÍM MÍT STÁHNUTÝ JEŠTĚ NĚJAKÝ FLASH NEBO NĚCO ABY MI TO ŠLO NA ANDROIDU??? zkoušelka jsem de hlášky stýhnout nějaky flash adobe ale na na mobilu stále nic,…

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 27.12.16 12:33

@Jája.U a pres co stahujes? Hry myslim.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 27.12.16 12:33

@Jája.U a pres co stahujes? Hry myslim.

Jája.U
Závislačka 3136 příspěvků 27.12.16 13:20

@Dojcanis
hry bych chtěla hrát přes seznam.cz - hry ( jelikož jsem nenašla na obchodplay žádnou hru jako je KRISS KROS..
chce to po mě stáhnout adobe flash player - ale mobil mi to stáhne ale neotevře, tka jestli není něco, kde bychtuhle hru mohla hrát a nebo někde stáhnout..
neumím moc vysvětlovat snad píšu srozumitelně

Spiderete
Nováček 5 příspěvků 03.01.17 16:07

Tuhle hru si přes Seznam hry na mobilu nezahraješ - jedině na klasickém počítači nebo notebooku.

Jája.U
Závislačka 3136 příspěvků 05.01.17 08:47

@Spiderete
proooooooč?
já už jí zprovoznila na tabletu, ale nejde mi hýbat s písmenky.. grrrrr

Spiderete
Nováček 5 příspěvků 05.01.17 09:17

To máš stejné jako např. u her na www.webgames.cz, zahraješ si 99% her jen v prohlížeči na PC, na mobilu bohužel ne :?.

Když jsme hledali na dovolené alternativu na mobil, hráli jsme „Slovní duel“, najdi si to v Google Play, případně odkaz tady https://play.google.com/…apps/details?…

Ale nebylo to úplně ono, trochu jiná pravidla a hratelnost..

Jája.U
Závislačka 3136 příspěvků 05.01.17 09:30

@Spiderete
tohle jsem našla, ale asi jsem trubka anedokážu to spustit.
a hlavně prej jako slovně nejsou na tom moc dobře.. nezná to slova…
já měla instalováno v mobilu, a když dám hrát tak nic… prostě nemůžu vybrat nekoho kdo by se připojil

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama