Křišťály a kameny ke koupi

77
19.1.21 18:21

Kříšťály a kameny ke koupi

Ahoj, začala jsem se zajímat o meditace, manifestaci atd. Chtěla bych si koupit i nějaké kameny. Například čirý křišťál jako přívěsek na krk. Jenže na internetu to lze sehnat 50 - 800kč, což je docela hodně velký rozdíl. Samozřejmně bych chtěla ten nejlevnější. Našla jsem jeden co se mi líbil okolo 70kč, ale nevyznám se v tom, tak nevím jestli tomu můžu věřit a není to jen kus plastu.
Mimo to, kdo se vyzná, nedoporučili bytse mi nějaké další kameny, které bych si mohla pořídit např. formou náramku nebo i normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.1.21 18:31
@Mawajka00 píše:
Ahoj, začala jsem se zajímat o meditace, manifestaci atd. Chtěla bych si koupit i nějaké kameny. Například čirý křišťál jako přívěsek na krk. Jenže na internetu to lze sehnat 50 - 800kč, což je docela hodně velký rozdíl. Samozřejmně bych chtěla ten nejlevnější. Našla jsem jeden co se mi líbil okolo 70kč, ale nevyznám se v tom, tak nevím jestli tomu můžu věřit a není to jen kus plastu.
Mimo to, kdo se vyzná, nedoporučili bytse mi nějaké další kameny, které bych si mohla pořídit např. formou náramku nebo i normálně?

Ani ten za 800 tě neočaruje. :*

• Citovat
  • Nahlásit
20581
19.1.21 18:35

Si počkej a jdi pak do nějakého kramku, co to prodává. Kameny si musíš osahat, co ti sedne. Ale jinak je to fuk, když tomu budeš věřit, tak měj klidně kus plastu, když tomu věřit nebudeš, můžeš mít klidně diamant za milion a bude ti k ničemu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 18:38
@Kriss Tina píše:
Si počkej a jdi pak do nějakého kramku, co to prodává. Kameny si musíš osahat, co ti sedne. Ale jinak je to fuk, když tomu budeš věřit, tak měj klidně kus plastu, když tomu věřit nebudeš, můžeš mít klidně diamant za milion a bude ti k ničemu :lol:

Z kamenama je to jak z Ježíšem nemají žádnou moc. :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
19.1.21 18:39
@Anonymní píše:
Z kamenama je to jak z Ježíšem nemají žádnou moc. :* :srdce:

Placebo efekt, ale když to někomu pomůže… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
19.1.21 19:10

Ahoj, já teď objednavala křišťály a jiné kameny z magieprirody.cz a jsou opravdu nádherné, mají různé velikosti. Jinak náramky si vyrábím sama, minerální korálky kupují na koralkykatlas, super výběr a ceny.

Jinak ty komentáře tady no comment, hlavně ty hrubky 8o Ale tak hlavně že anonym!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
19.1.21 21:40

Ano samozřejmě že laciný šunt bude laciný šunt ne polodrahokam. Jestli chceš pořizovat minerály, tak ze specializovaných obchodů - zaměřených na mineralogii, ne na na prodej šarlatánských produktů důvěřivejm hejlům.

Magickou moc ovšem bude mít ta věc za 70 korun naprosto stejnou jako ten s šarlatánskou přirážkou od Gwyneth Paltrow. Tedy žádnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat