Křivé tetování - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 22:36
Křivé tetování-zkušenosti?

Zdravím, chtěla bych vědět, jestli s timhle má některá z vás zkušenosti, popř. jak jste to řešily. Před týdnem jsem si splnila svůj sen a dala si tetování. Mám ho na předloktí a je fakt malinké, mám nápis be yourself, velikost a font pisma je přesně takový, jaký jsem chtěla, jen mě mrzí jedna věc - tetování je trochu nakřivo. Jak mi to tater načrtl, tak to vypadalo rovně i on říkal, že to závisí na poloze, ale jak jsem přišla domů, tak se mi to zdá pořád křivé a nevím, co s tím.. Možná si na to stačí asi jen zvyknout, ale misto toho, abych byla šťastná z tetování je to naopak.. Děkuji za jakekoliv reakce, rady

Reakce:
mayunka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 15.05.19 22:46

Ahoj. klid. zvykneš si. Co ukázat fotku pro posouzení?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 15.05.19 22:49

Si k tomu neco dodelej. Kerka neni o presnosti, je to prece na kuzi, ta se hejbe

Meredithx
Kecalka 272 příspěvků 15.05.19 22:58

Ukaž. :think:

Tarjei
Závislačka 4806 příspěvků 15.05.19 23:29

Kdyz mas ruku volně dolu, je to krivy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 06:28

Když, dám ruku dolů, tak je to docela rovné, odpo tu zkusím pridat nejake foto.

Tarjei
Závislačka 4806 příspěvků 16.05.19 06:30
@Anonymní píše:
Když, dám ruku dolů, tak je to docela rovné, odpo tu zkusím pridat nejake foto.

No vidis tak to je v pořádku, to se takhle dela. Kuze je pružná vec preci. Sis to mela nechat dat na zada, tam by se to tolik nenatahovalo.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 16.05.19 06:45
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych vědět, jestli s timhle má některá z vás zkušenosti, popř. jak jste to řešily. Před týdnem jsem si splnila svůj sen a dala si tetování. Mám ho na předloktí a je fakt malinké, mám nápis be yourself, velikost a font pisma je přesně takový, jaký jsem chtěla, jen mě mrzí jedna věc - tetování je trochu nakřivo. Jak mi to tater načrtl, tak to vypadalo rovně i on říkal, že to závisí na poloze, ale jak jsem přišla domů, tak se mi to zdá pořád křivé a nevím, co s tím.. Možná si na to stačí asi jen zvyknout, ale misto toho, abych byla šťastná z tetování je to naopak.. Děkuji za jakekoliv reakce, rady

Rovný tetování ma kde kdo. Buď sama sebou a nos hrdě to křivý!

lany2
Kecalka 155 příspěvků 16.05.19 07:31

Presne tak, motiv se pripravuje kdyz je telo v prirozene poloze, takze kdyz stojis a ruce mas podel tela. Je jasny, ze kdyz potom ruku ohnes… Ze se kuze napina vic ci naopak krabati a tetovani ti prijde nerovne. Takze si urcite zvyknes. :palec:

helekoukej
Kecalka 204 příspěvků 16.05.19 10:22

Božeee taková prkotina :lol:…na to si zvykneš nebo pokud to je tvé první tetování tak jsi měla volit jiné místo. Já mám své první tetování za uchem a neřeším jestli je tak nebo tak prostě si tam žije svým životem :mrgreen: :mrgreen:

Lulina999
Kecalka 331 příspěvků 16.05.19 11:56

Si nech potetovat celou ruku a něčeho křivýho už si nevšimneš :mrgreen:

minaha
Povídálka 15 příspěvků 16.05.19 12:47

A počkej až ti bude 70. To změní tvar i písmo. Buď sama sebou!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 15:52

Moc děkuji za reakce, asi to fakt zbytečně řeším, jen je to ještě hodně velky nezvyk, tak to chce asi jen čas :)

Váš příspěvek
Reklama