Krize a pauza ve vztahu

Anonymní
7.4.21 19:08

Krize a pauza ve vztahu

Dobrý večer…už jsem zde jednou psala,ale.jsem zoufalá a potřebují se vypovídat a názor někoho kdo to měl podobně..
Já 33let milenec 55let(svobodny, bezdětný)seznámili jsme se na seznamce a fungovalo jsme jako kamarádi s výhodami…jenže začátkem ledna začal podnikat nové věci ohledně práce aby se uživil…to že se stáhnul a začal mě ignorovat jsem nějakou dobu tolerovala jen rozjet nové podnikání a realizovat je dost náročné…jen že po 2 měsících mi došla trpělivost a začala jsem na něj tlačit že si přejí aby se mi vrátil jaký byl dříve a aby vše fungovalo jako dříve… A tet jsme se po dalším měsíci dozvěděla…že tím jak jsem na něj útočila a tlačila js3m, tak jsem se mu zprotivila a je už na mě alergický…prosím vím že si za to můžu sama…ale chtěla jsem zachránit nás milenecký vztah dřív než se úplně odcizime a vysumelo by to mezi námi…udělala jsem chybu že jsem na něj tlačila…na ten popud jsme mu navrhla pauzu..a ať se ozve až bude citit že to můžem napravit…
Otázka zní komu pauza pomohla??jestli si nenašel pri pauze druhý partner náhradu místo vás…?? Ustálí jste pauzu a vrátí se k sobě.?? Že zoufalství jsem jednala jako hysterka…a už svoje jednání nevrátím…Děkuji holky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.4.21 19:16

Ja to zažila naopak. Že mě milenec začal tlačit, kam jsem nechtěla. Ukončila jsem to.
Jestli jsme mezitím něco měli jsme neresili. Nějaký čas jsme se přestali úplně vídat. Po nějakém čase jsme začali jako by jsme se neznali a vneslo to do mileneckého vztahu zase něco nového.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 19:17

Děkuji za naději…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 19:27

A hlavně potřebuji poradit jak tu pauzu ustát…abych neměla tendence cokoliv napravovat a dokázal semu neozivat…

• Citovat
  • Nahlásit
2556
7.4.21 19:52

Musíš se něčím zabavit, vím, teď je zrovna blbá doba, ale i tak, oprášit koníčky, začít něco nového, co tě třeba vždycky lákalo vyzkoušet…
Ale moc se na dobrý konec neupínej, ve tvém případě v něj moc nevěřím. Co takhle pořídit si jiného přítele s benefity?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 20:03
@Anonymní píše:
A hlavně potřebuji poradit jak tu pauzu ustát…abych neměla tendence cokoliv napravovat a dokázal semu neozivat…

Nejlépe si prostě sobecky zaměřit na sebe. Ikdyz je v tomto případě problém na tvé straně. Ale i přes to se nějak restartovat. A počkala bych, zda se případně ozve on.

• Citovat
  • Nahlásit
571
7.4.21 20:10

Jaký partner? Jaký vztah? Jste milenci, kamarádi s výhodami, kukáte spolu, nic víc. Nic pro něj neznamenáš, ani on pro tebe, ozve se ti, až na tebe dostane chuť a když nedostane, co řešíš? Najdi si jiného.

Nebo je to celé jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
7.4.21 20:16

Kamarádi s výhodami pro mě neznamená plnohodnotný vztah. Opravdu se nechováš adekvátně k člověku který tě měl jen na sex. Zbytečně se ponižuješ. Najdi si někoho mladšího kdo si tě bude vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
7.4.21 20:17

Řekla bych, že si pleteš milenecký a partnerský vztah. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 20:19

Holky dekuji..
Jak píšete najít si jiného, nebo být více sobecká. A zaměřit se na sebe…
Já nejsem do něj zamilovaná ale. spise závislá na jeho kontaktu a na jeho zájmu o mou osobu…(jsem sama nemám nikoho ani kamaradku ani rodiče, takže byl pro mě takové sluníčko, a jeho zájem mě vytáhl s depresí že jsem úplně sama)mě vyhovovalo že přes týden jsme si psaly a jeden den o víkendu jsme strávily spolu…poslední dobou jsme spolu už ani nespaly byl stále unaveny-pokud to nebyla výmluva. Ani jeden jsme nechtěli spolu bydlet ani zakládat rodinu nic podobného…mě. stacil jeho zájem a že jsme se viděli jednou týdně…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat