Krize jedný unavený matky...

Anonymní
20.12.18 20:54

Krize jedny unaveny matky...

Vsichni rikali - vydrz, po sestinedeli bude vsechno lepsi… tudle. Je to horsi.
Sestinedeli jsme meli pekny, v ramci moznosti. Az jsem byla prekvapena. Malej sice na UM ale pekne jedl, budil se co tri hodinky a zase vytuhnul. Tak sem si cela stastna rikala jak sme to zvladli (bez depresi ????) a ze ted uz bude jeste lip.
Ted je lumpovi 2 mesice a tejden. V noci se mi budi co dve hodiny. Jak kdyby mel appku s nazvem Hlad nebo co. Po jidle mruci, asi ma prdiky, takze kolikrat v pauze mezi krmenim nosim a chovam. Prakticky se promrucime do dalsiho krmeni. Ve dne taky moc nespi a kdyz, tak v aute takze rada Spi kdyz spi dite je taky nad zlato ????
Pry ze deti na UM spi celou noc, no nevim.
Uz si ani nepamatuju kdy jsem spala vic jak dve hodiny v kuse. Krize a velika.
Pak tu koukam na prispevky Supermatek jak jim mesicni deti spi od 8 do 6 do rana a klepu si na celo. To abychom si to my “Nesupermatky” sly hodit fakt ze jo.
Pred kazdym vecerem uz jsem na nerv a vim ze zase naspim kulovy. Bala sem se poprodni deprese a ted se bojim ze snad budu mit “posestinedelni depku” jestli to tak pujde dal. Ze v tom nejsem sama, ze ne…?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1704
20.12.18 20:56

Zkusila bych změnit UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13335
20.12.18 20:57

Ty začátky jsou vždy těžké. nemáš možnost se aspoň dospat o víkendu? Když je dítě na UM, tak by mohl jednu noc převzít tatínek.
Tady se určitě dočteš, jak si na nedostatek spánku zvykneš. Na tohle nevěřím. Já si nezvykla nikdy a z nedostatku spánku téměř zkolabovala. Je potřeba si říct o pomoc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
20.12.18 20:58

Tak je na um, šoupni ho na jednu noc manželovi a sama se vyspi. Hned uvidíš vse růžoveji. Mne se takhle budili kluci na kojení a to bylo blbe, to manžel jaksi nezastal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
20.12.18 21:01

Tak sama v tom nejsi. Já nespala pořádně pět let a konec stále v nedohlednu. Mladší má 20 měsíců, asi jí leze první pětka, v noci na dnešek jsem ji měla u kozy každou hodinu, max.hodinu a půl. Vítej v pekle. :cert: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
20.12.18 21:04

Zkusila bych jiné mléko, když po tomhle mručí a nespí, a když má UM tak aspoň o víkendu by mohl zapracovat tatínek a párkrát k němu vstát on…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 21:04

Zijeme v UK a tady maji co jsem videla jen jedno UM a to je SMA. Vic jsem jich v lekarne nevidela. Na krmeni mi vypije 120ml coz je dobry, ale proste ma brzo zase hlad, nechapu. Partner si malyho obcas bere od 6ti od rana, tak sem tam naspim. Ale proste mi to nestaci :( ty noci jsou fakt sileny, obcas mam stavy ze bych uz nekam utekla.

• Nahlásit
  • Citovat
998
20.12.18 21:06

My jsme tohle měli od porodnice a trvalo to tak 3mesice. Já už byla fakt chodici “mrtvola” a to manžel fakt pomáhal, jak mohl a střídali jsme se. Jenže já stejne nemohla spát, ikdyz se staral on. Zvládal to skvele, ale já byla celkově asi tak pretazena, ze jsem poradně nezabrala. A bylo to horsi o to, ze malej většinu probrecel :zed: reflux, špatně nabíral, špatně se zvykal na zahustene UM mléko, které v sobě udržel. Až když si to sedlo, tak obrovský zlom a malej začal spinkat delší a delší úseky vkuse. No a teď spí fakt kolikrát celou noc. Ale je mu už 10m. Zlomilo se to po tom 3.mesici. Hodně holek to říká, ze ten je zlomovej. Asi nezbývá než vydržet… my nosili, houpali, zpívali, tančili :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61107
20.12.18 21:06

Ja se vyspala poprve v kuse po 2,5 letech. Pokud je na UM, zkus ho dat na noc manzelovi, treba bude spat lip a pokud ne, aspon se vyspis Ty. Jedna lepsi noc a budes jak znovuzrozena. A nemusi mu sedet to UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 21:10
@Veerr píše:
My jsme tohle měli od porodnice a trvalo to tak 3mesice. Já už byla fakt chodici “mrtvola” a to manžel fakt pomáhal, jak mohl a střídali jsme se. Jenže já stejne nemohla spát, ikdyz se staral on. Zvládal to skvele, ale já byla celkově asi tak pretazena, ze jsem poradně nezabrala. A bylo to horsi o to, ze malej většinu probrecel :zed: reflux, špatně nabíral, špatně se zvykal na zahustene UM mléko, které v sobě udržel. Až když si to sedlo, tak obrovský zlom a malej začal spinkat delší a delší úseky vkuse. No a teď spí fakt kolikrát celou noc. Ale je mu už 10m. Zlomilo se to po tom 3.mesici. Hodně holek to říká, ze ten je zlomovej. Asi nezbývá než vydržet… my nosili, houpali, zpívali, tančili :lol:

Ano ted jsi to presne vystihla - kdyz uz mam ten luxus spat, najednou spat nemuzu, jak sem pretazena. Busi mi srdce, boli me hlava a proste nespim, nebo takovej ten spanek na pul ze slysim co se kolem me deje. A to spim se spuntama v usich :nevim: A to mam taky podporu obrovskou. Stara se o malyho jak muze.

• Nahlásit
  • Citovat
3762
20.12.18 21:11

Já to znám. Nechci strašit, ale kolikrát vstávám co hodinu k 1,5 rocni :roll: A ano, fakt si na to člověk zvykne. Také jsem to jednu dobu odnesla zdravotně, ale co nadělám, ze skály ji nehodím. :lol: Ono se ti miminko třeba vůbec nebudem hlady, některé děcka prostě takhle spí hlad nehlad. Ale jiné mléko bych zkusila i kdybych si ho měla nechat poslat z jiné země.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65

Tak pokud to budou prdiky, tak jeste vydrz nez mu budou ty tri mesice, pak je najednou ze dne na den klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
@Anonymní píše:
Ano ted jsi to presne vystihla - kdyz uz mam ten luxus spat, najednou spat nemuzu, jak sem pretazena. Busi mi srdce, boli me hlava a proste nespim, nebo takovej ten spanek na pul ze slysim co se kolem me deje. A to spim se spuntama v usich :nevim: A to mam taky podporu obrovskou. Stara se o malyho jak muze.

Nekojis, tak si nech napsat prášky na spaní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.12.18 21:14

se spankem neporadim, ale jen tak zbezne jsem koukla na web britskyho tesca, tam teda jiny UM, nez SMA, nabizeji :-)
urcite nemaji jen jednu znacku v uk .-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 21:16

@Tichošlápek Moje mamka je ma, mame spatny spani v rodine, snazim se odolavat protoze vidim ze ona je bez nich uplne hotova a uz je na nich zavisla. Zajdu do lekarny pro neco na prirodni bazi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama