Krize na dovolený

Anonymní
15.11.18 16:22

Krize na dovolený

Má někdo z Vás taky zkušenost s rodinnou krizí na dovolený?? odjeli jsme na naši vysněnou dovolenou - zaroven je to naše poslední dovolená tohoto typu - přístí rok začíná škola synovi a nemužem již odjet jen tak na 6 týdnů… odletěli jsme do ráje, v Praze jsme si tukli jeste šampanským a tím o skončilo…přijeli jsme - ubytování zklamání ale to by tak nevadilo -již jsme problem vyřešili..pak začal zlobit syn hrozně -změna času atd asi několikrát jsme se kvuli tomu nepohodli a ve finále chlap se chová otřesně… v podstatě mu vadí slunce, písek, místní doprava…chová se fakt sobecky. Chová se tak i doma ale tady o to víc! dětí si nevšimne… já jsem s nima celé dny sama na plaži…on za nama třeba prijde ale prvni co- že má ironicke poznámky proč nemá kluk kšiltovku proč mu dávám k obědu zmrzlinu… syn začne být agresivní a muž se sebere že teda zase jde když jsme na něj tak zlý…sedí celý den na hotelu na terase a čte si zprávy na internetu. když přijdem tak se sebere a jde nekam se projít. Ani doma moc nežijem spolu..ale tady jsem čekala trochu vetší aktivitu - aspon třeba kdyby sel s klukem snorchlovat nebo ho vzal na ty ryby… celý dny když jsem sama na ty pláži s detma a vidím všechny ty tatinky…mám chut mu říct at si po navratu najde náky jiný bydlení a že končíme. nevadí mi že si nevšimne mě - to jsem snad i ráda :-)…ale ty deti mi vadí…nic jim tady ani nekoupí..je to tady jen o trochu dražší než u nas…takže unosný… každý den kupuju dětem ananas, kokos, zmrzku…on jeste ani jednou nevytahnul penezenku. Finance mame každý zvlášt - tuhle dovču jsme platili jako všechny napul..ale tak sakra proč tem detem neco nedopřát. Ted tady na nej koukám a je mi z toho spatne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3407
15.11.18 16:24

děti mu tam nech a odskoc si zarelaxovat, at se s tím popasuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
15.11.18 16:25

no u vás je problém úplně někde jinde a ne nadarmo se říká, že dovolená pořádně prověří vztahy… na dovolené mají lidi čas na sebe a projeví se to, jestli spolu skutečně dokážou žít… už jen to, že máte oddělené finance, jste rodina, nebo to jsou jen tvoje děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2067
15.11.18 16:31

Pises, ze se tak chova i doma a odjedes s nim na 6 tydnu 8o (neni to preklep ? ) na dovolenou ? Nevim, co jsi cekala. Ze se jako mavnutim kouzelneho proutku zmeni a stane se z nej na tech 6 tydnu pozorny manzel a otec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
15.11.18 16:35

Není to škoda peněz, za takových podmínek? Být 6 týdnů někde na pláži, asi by mě jeblo. Pokud máte takové vztahy, měli byste mít naopak trochu aktivnější dovolenou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
15.11.18 16:38

Chová se jako doma jen tobě to leze víc na nervy. Což je pochopitelné, spis nechapu proč jste vůbec jeli spolu? Mohla jsi tam byt v klidu sama s dětmi, on by te neprudil svou přítomnosti a mohl jet sólo jinam. Ja bych ho teď ignorovala a vse řešila po návratu domu, ať ještě nezkazis dovcu i dětem. Evidentně mate prima manželskou krizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3256
15.11.18 16:45

A uz jste se dostatecne aklimatizovali? Mne trva dva dny nez se dam trochu dohromady, mam vzdycky jet lag jako prase, manzel i deti to vi, takze me nechavaji v klidu a program planujeme az tak treti den po priletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
15.11.18 16:47

Máš za manžela ťunťu ? To už byl, nebo se stal ťunťou tvojí laskavou péčí? Ten stav vám oběma vyhovuje? :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.18 16:47

@pannda já tu aktivnější dovolenou mám :-) s 2 dětma ve věku (1 rok a 6 let) se celý den nezastavím ani na tý pláži… hraju s klukem fotbal, tenis, snorchlujem, chodíme po pláži…ale musíme brát ohled na roční…

• Nahlásit
  • Citovat
530
15.11.18 16:49

Tak se vrať, poletím místo tebe ;) 6 týdnů u moře ach… Tady je potřeba umýt okna, upéct cukroví, natřít trámy, vyčistit koberce :mavam: odpočineš si od muže, hele neber to :lol: Neboj tvého se nedotknu 8) Já si budu s malým hrát na písku a pít piňa coladu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.18 16:51

@radek9 tuntu nevím ale lenocha a sobce ano.. peči mu žadnou nedávám , on se o sebe postara sam včetne vaření ale protože přes rok na sebe nemame čas , očekávala jsem tady od toho že se trochu zapojí do rodineho dění o kterem doma nemá potuchy… tam se vymlouvá že má práci…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.18 16:53

@Meily já jsem tady spokojena..dovolenou jsem vybrala já, naplanovala všechno..chlap si vzal jen kufřík a nasedl do letadla.. jen nevim proč s náma jako letěl..mohl letět s kamarádem když s náma vubec neni-stejně jako doma.

• Nahlásit
  • Citovat
530
15.11.18 16:55
@Anonymní píše:
@Meily já jsem tady spokojena..dovolenou jsem vybrala já, naplanovala všechno..chlap si vzal jen kufřík a nasedl do letadla.. jen nevim proč s náma jako letěl..mohl letět s kamarádem když s náma vubec neni-stejně jako doma.

No joo noo..na to se dá říct jen, že máš doma sobce, ale to už musíš přece vědět dýl, když to dělá i doma. Dovolená ho moc nezmění. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.18 16:55

@Ijen …no právě že pulka dovolený už je za náma :,( já si to s dětma užívám . je tady nadherný moře, pláže, máme program každý den… ale vždy se ráno zeptam chlapa jestli jde s náma a on že pak za nama přijde..a bude teda nás nenajde protože my se pohybujem po 7km dlouhý pláži anebo přijde , sprdne děti, ty se urazí a já jsem pak ráda že zas zmizí :-D a večer když deti usnou je nastvanej že nemam zajem o sex… nemám fakt ne!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.18 16:57

@Meily jasný maš recht… vím to dávno že je to sobec… ale doma s klukem občas něco dělá nebo si s nim aspon chvilku denně popovídá…tady ho ráno pozdraví „ahoj“ a večer mu řekne „dobrou“ tím končí…váham proste jestli nežít radsi sama s detma… že si říkám žádný otec je snad lepsí než otec bez zajmu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama