Reklama

Krize po 5ti letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:07
Krize po 5ti letech

Zdravím, pardon za anonym.
Mám problémve vztahu se svým přítelem. Já vztah neměla žádný, přítel byl a je můj první. On měl pár holek. Seznámili jsme se když nám bylo 18let. Od počátku vztahu jsme řešili společně problémy co se mé rodiny týče, zadluženost, půjčky, řešení stěhování, exekuce apod…
Nyní, po 5ti letech je to konečně za mnou, veškeré starosti a problémy s rodinou jsou pryč a já se mohu věnovat nám dvěma…jenže…jsem vlastně zjistila, že to jak fungujeme a žijeme se mi vůbec nelíbí a nejsem spokojená. Přítel je spokojen, peníze máme, psy máme, společný byt. Jenže nikam nechodíme, nechová ke mě takové ty city (objetí v parku, líbání na ulici či doma, společné výlety, aby mi udělal radost a koupil nějakou blbůstku)… nic.
Náš vztah bere jako samozřejmost a nikoho jiného nechce (ptala jsem se jestli by mu nebylo lépe s jinou). Bavila jsem se s ním o tom, že nejsme jako normální pár, nemáme nic společného, nikam nechodíme…prostě nic.
Ani nevím proč a jestli mě má rád. Sex nechce (stačí 1× za 14dní a možná i déle)… já můžu denně.
Když k němu přijdu dobře naladěná, sednu na něj, začnu líbat, on to utne a dělá plány (nejdřív se najíme, dokoukáme film,… a pak můžem řádi) pardoooon, to mi klesne hladinka touhy do bodu mrazu :(
Nejhorší je, že on žije v domnění, že je vše oukej, nechce si to připustit, že to není ono. Nejlepší by bylo se asi rozejít…jenže jak poznám co je nejlepší? Když mu řeknu, že spolu už jen bydlíme a jsme jako kamarádi, tak mi řekne, jo ja vím, tak už pojď (šli jsme do práce z pauzy).. prostě jako by tím řekl, jo máš pravdu, už jsi se vypovídala tak pojď jdeme… :think: dokáže někdo z vás poradit? Já jsem živel on je spíš gaučák. Štve mě, že jsem to neřešila dřív a nechala to zajít do zvyku :( :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:16

Ahoj buť ráda, že s ním nečekáš dítě jako já. Jinak jsem byla ve stejné situaci asi před 4měsíci už rozhodnutá, že chlapa opustím a víš co, otěhotněla jsem. :zed: Nevím jak dokážu žít 20let vedle někoho koho jsem už přestala po 5letech milovat. Možná bych ho milovala kddyby mi dal šanci, ale je to cholerik a žarlivec až na půdu a jak ty říkáš gaučing styl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:58

Ahoj, taky jsem mela takovy vztah, trval 4,5 roku. Dokud jsme spolu nebydleli, bylo to dobre, ale jak jsme se sestehovali, nikam se mu nechtelo, jen sedel u pc nebo koukal na TV. Chodila jsem ven s prateli a brachou a on byl doma. Sex jsme meli tak jednou za 3 mesice a jeste k tomu mizernej. Kdyz mi doslo, ze bych tohle mela mit cely zbytek zivota, ukoncila jsem to a neskutecne se mi ulevilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 17:13
@Anonymní píše:
Ahoj, taky jsem mela takovy vztah, trval 4,5 roku. Dokud jsme spolu nebydleli, bylo to dobre, ale jak jsme se sestehovali, nikam se mu nechtelo, jen sedel u pc nebo koukal na TV. Chodila jsem ven s prateli a brachou a on byl doma. Sex jsme meli tak jednou za 3 mesice a jeste k tomu mizernej. Kdyz mi doslo, ze bych tohle mela mit cely zbytek zivota, ukoncila jsem to a neskutecne se mi ulevilo.

My spolu už přes 4roky bydlíme, jenže jsem na náš vztah extra nedohlížela. Zabývala jsem se jinýma věcma a starostma, takže jsem nekoukala jak vlastně žijeme, jak často máme sex apod. Neumím si představit se rozejít, plánovali jsme svatbu (ze které skrz moje rodiče sešlo), dítko, a další věci. Jenže u plánů to vždy jen zůstalo :( připadám si nepřitažlivá, neatraktivní, že mu na mě nezáleží :(
Fakt nevím. On to tak nepociťuje…
Máme dva psy, společný byt a půjčku. :nevim:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 16.12.16 17:29
@Anonymní píše:
Mám problémve vztahu se svým přítelem. Já vztah neměla žádný, přítel byl a je můj první. On měl pár holek. Seznámili jsme se když nám bylo 18let. Od počátku vztahu jsme řešili společně problémy co se mé rodiny týče, zadluženost, půjčky, řešení stěhování, exekuce apod…
Nyní, po 5ti letech je to konečně za mnou, veškeré starosti a problémy s rodinou jsou pryč a já se mohu věnovat nám dvěma…jenže…jsem vlastně zjistila, že to jak fungujeme a žijeme se mi vůbec nelíbí a nejsem spokojená. Přítel je spokojen, peníze máme, psy máme, společný byt. Jenže nikam nechodíme, nechová ke mě takové ty city (objetí v parku, líbání na ulici či doma, společné výlety, aby mi udělal radost a koupil nějakou blbůstku)… nic.
Náš vztah bere jako samozřejmost a nikoho jiného nechce (ptala jsem se jestli by mu nebylo lépe s jinou). Bavila jsem se s ním o tom, že nejsme jako normální pár, nemáme nic společného, nikam nechodíme…prostě nic.
Ani nevím proč a jestli mě má rád. Sex nechce (stačí 1× za 14dní a možná i déle)… já můžu denně.
Když k němu přijdu dobře naladěná, sednu na něj, začnu líbat, on to utne a dělá plány (nejdřív se najíme, dokoukáme film,… a pak můžem řádi) pardoooon, to mi klesne hladinka touhy do bodu mrazu :(
Nejhorší je, že on žije v domnění, že je vše oukej, nechce si to připustit, že to není ono. Nejlepší by bylo se asi rozejít…jenže jak poznám co je nejlepší? Když mu řeknu, že spolu už jen bydlíme a jsme jako kamarádi, tak mi řekne, jo ja vím, tak už pojď (šli jsme do práce z pauzy).. prostě jako by tím řekl, jo máš pravdu, už jsi se vypovídala tak pojď jdeme… :think: dokáže někdo z vás poradit? Já jsem živel on je spíš gaučák. Štve mě, že jsem to neřešila dřív a nechala to zajít do zvyku :( :think:

Vem si papír, a napiš si pozitiva a negativa…co převažuje?
Jinak už jste dospěli ve vztahu do stereotypu, kdy by tohkle mělo přijít až někdy ve zralém věku…
Jsi mladá, byl první, ty jsi byla zamilovaná, sestěhovali jste se k sobě a váš milostný život vyšuměl..Neposunuli jste ho dál, žijete jako dva kamarádi a u něj je to vlastně pohodlnost.
Měla bys žít, poznávat, budovat, posouvat své cíle!! jakmlile tohle není, je buď možnost s tím něco udělat, nebo změnot partnera.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 17:31

Taky jsme planovali svatbu a deti, ale tez zustalo jen u planu. Byt byl jeho, vybaveni moje, takze to takovy problem nebyl, zvirata jsem si vzala ja. Stejne jako ty jsem se citila i ja. I kdyz jsem se snazila si s nim o tom promluvit, nic se nezmenilo. Nebo treba tyden se snazil a pak to slo do starych koleji. Casem to bylo spis horsi, na vsechny moje navrhy mel hned vymluvu, bolela ho hlava, v krku, zada… Kdyz jsem si predstavila, ze budeme mit deti a ze na mne bude lezet uplne vsechno a on si bude hrat ty svoje hry… Rozhodnuti to po tak dlouhym vztahu nebylo jednoduche, ale jsem za nej stastna :) anonym 16:58

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 16.12.16 18:28

Jsi mladá, nemáte žádné závazky, vlastně tě u něj nic nedrží.. pokud ho nemiluješ a myslíš, že se to nevyřeší, prostě se rozejděte… Je dobře, že jsi na to přišla teď a ne až po svatbě nebo po tom co jste si pořídili děti.
Jestli to chceš zkusit a stále ho miluješ, promluvte si nebo vyzkoušejte nějakou poradnu.

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 16.12.16 18:36
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že on žije v domnění, že je vše oukej, nechce si to připustit, že to není ono. Nejlepší by bylo se asi rozejít…jenže jak poznám co je nejlepší? Když mu řeknu, že spolu už jen bydlíme a jsme jako kamarádi, tak mi řekne, jo ja vím, tak už pojď (šli jsme do práce z pauzy).. prostě jako by tím řekl, jo máš pravdu, už jsi se vypovídala tak pojď jdeme… :think: dokáže někdo z vás poradit? Já jsem živel on je spíš gaučák. Štve mě, že jsem to neřešila dřív a nechala to zajít do zvyku :( :think:

a co si jako myslíš, že lusknutím prstu změníš jeho povahu? Buď budeš ještě nějakou dobu trpět a nebo se na to vybodneš jednou a pro vždy a najdeš si k sobě člověka blízkého, který s tebou bude všechno sdílet. Nemyslím si, že jsi nechala někam něco zajít, je to o rozdílnosti povah a to je sakra duležitý ;)

D. C.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 16.12.16 20:01

Byl vůbec někdy tvůj přítel? 8o Mně to připadá, že dobrý parťák na řešení tvých problémů, ale jinak :nevim:. Také si nemyslím, že bys ty něco zanedbala. Nejlepší je se rozejít. Prostě mu řekni, že chceš bydlet s partnerem a ne kamarádem a hotovo. Ať si žije se svým domněním, že je vše v pořádku klidně dál :D.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 07:18

@D. C. Tyjo vykládáš to strašně jednoduše. :think: Vůbec netuším co dál, uvidím jak dopadne až bude v jiné práci a tolika se neuvidíme. Pak po novým roce jedu na týden ke kámošce, tak taky další zkouška… :nevim:
A pak se teprve uvidí…
Jinak to je tězké vést monolog a ten druhý přikivuje, mlčí nebo se urazí. Rozumíte já tam postrádám ty city, projev té lásky (a to nemyslím neustálým říkáním, že mě miluje - to jsou jen slova útěchy, ale činama)… jako např. udělat mi něčím radost - protože MU NA MĚ ZÁLEŽÍ. A ne jen říct miluju tě a spát. Jo chápete mě. Jsem dost energický člověk, potřebuju nějakou akci, vzrušení..myslím že teď ve 23letech jsem se nějak „probrala“ a chci si život užívat naplno a ne ho přežívat doma s flegmatickým introvertem. Chápete mě alespoň trochu? :( nebo jsem fakt blázen co najednou chce změnu a vlastně úplně něco jiného než má?

D. C.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 18.12.16 08:51

Anonymní, ty to tak trochu píšeš jako kdyby my jsme tady byli nějaká seznamovací agentura a měli bychom ti doporučit vhodného kandidáta :D. Já tě chápu a myslím, že nebudu jediný :-). Naděje je, že se to opravdu může změnit poté, co on změní práci a nebudete tolik spolu. O tom sice nepíšeš tady, ale v tvé dřívější diskusi na stejné téma, že? :-) Tak počkej a uvidíš.

Ale pokud je pravda, co píšeš, že jsi živel a on gaučák, tyto dva extrémy asi nesladíte nikdy :nevim:. Víc ti neporadím, jenom, užívej si života dokud můžeš, abys nedopadla jako já, kdy já jsem si v tvém věku neužíval, teď bych to chtěl dohnat, jenomže těch málo volných děvčat v mém věku už mají jiné priority a je to problém…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 11:09

@D. C. Vůbec to neberu jako seznamku :mrgreen: :lol: to fakt ne. Jen jsem chtěla znát názor. I tak díky. ;)

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 18.12.16 20:04
@Anonymní píše:
@D. C. Tyjo vykládáš to strašně jednoduše. :think: Vůbec netuším co dál, uvidím jak dopadne až bude v jiné práci a tolika se neuvidíme. Pak po novým roce jedu na týden ke kámošce, tak taky další zkouška… :nevim:
A pak se teprve uvidí…
Jinak to je tězké vést monolog a ten druhý přikivuje, mlčí nebo se urazí. Rozumíte já tam postrádám ty city, projev té lásky (a to nemyslím neustálým říkáním, že mě miluje - to jsou jen slova útěchy, ale činama)… jako např. udělat mi něčím radost - protože MU NA MĚ ZÁLEŽÍ. A ne jen říct miluju tě a spát. Jo chápete mě. Jsem dost energický člověk, potřebuju nějakou akci, vzrušení..myslím že teď ve 23letech jsem se nějak „probrala“ a chci si život užívat naplno a ne ho přežívat doma s flegmatickým introvertem. Chápete mě alespoň trochu? :( nebo jsem fakt blázen co najednou chce změnu a vlastně úplně něco jiného než má?

ano to chápe každý, ale každej normální člověk taky chápe, že tohle se prostě nedá nikdy naučit..to je jen v tom člověku a když to tam není, tak je prostě konec ;)

char-less
Stálice 97 příspěvků 19.12.16 14:53

Ale vsak je ta zmena z toho primo trci :) 5let si se zaobirala necim jinym (byt i podstatnym) ale NE vztahem. Najednou si zjistila, ze clovek vedle tebe je jakej je. Zrejme to chce radikalni zmenu ikdyz je nutno znova napsat, ze to TY jsi otevrela oci a zacala se zajimat o NEJ. On je dle meho posledni koho obvinovat. A nepisu to proto aby si s nim zustala pak z litosti a neuzivala zivot! Je temer jiste ze takovej traged se nechytne… po tom co takle zil s tebou - vybral si to dobrovolne a dobrovolne se chova tak jak to vidis i dal…

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 19.12.16 15:26
@Anonymní píše:

jste spolu 5 let a na jak jste mladí je to dost dlouhá doba…mě na tom nepřijde nic divnýho. rozhodně bych se nerozcházela a spíš se to snažila nějak oživit ale tak aby i on byl rád…přece jen jestli jste takhle mladý a zvládnul tvoje exekuce atd tak je to chlap do nepohody…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama