Bojím se, že mi neprodlouží splátky o 3 měsíce

Anonymní
7.4.20 21:33

Krize při viru

Dobrý den, prosím poraďte mi někdo co dělat :( já prostě nevím… Tak že bydlím v pronájmu, mám dvě půjčky… Pracuji zatím za 100 procent ale přibližně od května bych měla být doma na 60 procentech. To znamená buď zaplatit jen nájem a nebo zaplatit jen půjčky, nebo půjčky a část nájmu. Majitel po mě chce peníze za nájem, že prý mu taky nikdo nepřispívá za náklady na dům. Bojím se že mi neprodlouzi splátky o 3 měsíce. Kolegyne říkala že majitel bytu mi to musí odpustit.. Máte s tím nějaké zkušenosti prosím? ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12312
7.4.20 21:35

Opatření se budu pomalu uvolnovat a vše se bude znovu otvírat, proč budeš sedět doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212

Obchody nabírají brigádníky ve velkém. Nic zi nebrání si příjem doplnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237

Kolegyně nemá pravdu, majitel bytu ti nemusí odpustit nic. Pokusila bych se sním dohodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:40

@varenevejce :joy: jj, akorát že jsem se už všude ptala :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 21:41

@Kfětoslava on je nepřístupný.. Jistě že jsem se snažila hledat brigádu :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 21:42

@debra.morgan Joo?? A vy víte kdy? Minimálně 2 měsíce doma odsedime :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
18874
7.4.20 21:43

Berou nemocnice, ldn, důchoďáky, obchody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
7.4.20 21:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poraďte mi někdo co dělat :( já prostě nevím… Tak že bydlím v pronájmu, mám dvě půjčky… Pracuji zatím za 100 procent ale přibližně od května bych měla být doma na 60 procentech. To znamená buď zaplatit jen nájem a nebo zaplatit jen půjčky, nebo půjčky a část nájmu. Majitel po mě chce peníze za nájem, že prý mu taky nikdo nepřispívá za náklady na dům. Bojím se že mi neprodlouzi splátky o 3 měsíce. Kolegyne říkala že majitel bytu mi to musí odpustit.. Máte s tím nějaké zkušenosti prosím? ????

Proč by ti měl odpustit nájem? Bydlíš, tak plat.. Pokud to příjem nestačí, tak zažádat jednorázove hmotnou nouzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13369
7.4.20 21:45
@Anonymní píše:
@debra.morgan Joo?? A vy víte kdy? Minimálně 2 měsíce doma odsedime :slight_smile:

No u tebe to asi nepůjde, když nemáš rezervu. Bohužel. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14601
7.4.20 21:48

Odklady nájmů dosud nikdo neschválil a nejspíše je ani neschválí. Navíc se nejedná o odpuštění, ale o odsunutí a musíš je do příštího května podle návrhu vrátit, takže na to nebudeš mít ani pak, když budeš platit dost navíc. Žádný odpouštění :roll:. Brigádníků berou všude dost. Inkaso stejně budeš muset zaplatit a na nájemný si můžeš požádat o příspěvek na bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
7.4.20 21:49

Vsude berou brigádníky, tak proc byt doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
7.4.20 21:50

Proč by ti měl majitel něco odpouštět? Bydlíš tak plať, to by byla jebo dobrá vůle ti něco odpustit. Jak víš že budeš od května doma? Vždyť už se opatření začínají uvolňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:51

Hele tohle nemá obdoby jak jste tupý… To není zadna pomoc… Kolikrát mám psát že u nás jsem nikde brigádu nesehnala??? :? Mě stačí napsat že to tak není s tím nájmem… :man_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
13369
7.4.20 21:54
@Anonymní píše:
Hele tohle nemá obdoby jak jste tupý… To není zadna pomoc… Kolikrát mám psát že u nás jsem nikde brigádu nesehnala??? :? Mě stačí napsat že to tak není s tím nájmem… :man_facepalming:

Já ti nevím, ale tady berou fakt hodně. A třeba do obchodů nabírají pořád. A pokud ne obchod, tak určitě LesyČR. Koukni na jejich stránky. Všude jim chybí lidi. Zemědělci taky schání, protože jim vypadli lidi. Česká pošta jakbysmet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama