Krize... Prý mu za to nestojím.

Anonymní
27.11.19 00:28

Krize... Prý mu za to nestojím.

Ahoj, abych to zkrátila, s přítelem prožíváme dlouhodobou krizi, velký rozkol v názorech. Já si stále myslím, že on je ten ideální partner, ale bohužel, už tak 3 měsíce nám to fatálně neklape. Někde jsem zaslechla termín,,toxický vztah" a vždy se mi vybaví ve spojistosti s naším vztahem. Mám pocit, že se oba snažíme, ale buď málo nebo prostě bez efektu. Vztah jako na houpačce. Zároveň mám samozřejmě pocit, že takového chlapa už nenajdu. Určitě nejsem první, kdo něco takového zažívá, zajímalo by mě, jak to probíhalo u vás a jak to dopadlo. Druhá věc, která asi taky moc nepřispěla, že mě chtějí v práci přeložit z jižních Čech na Liberecko. Přítel o mojí pohyblivý práci ví od začátku, vždy říkal, že to není problém, na prvním místě je náš vztah. Teď z něj vylezlo, že mu za to nestojím, prý nemá chuť něco měnit, když je náš vztah v takovém vztahu a asi by prý neměl ani do budoucna. Neví. Je to jako na houpačce. Na jednu stranu to samozřejmě chápu, ale na druhou - on není odsud, takže se od rodiny vytrhávat nebude, takže v tom to není. A hlavně jde mi o to tak nějak celkově, má vztah s někým, kdo s vámi asi tolik být nechce, abyste mu stáli za něco, co od začátku věděl, že může přijít? Přijde mi absurdní vzít si vojáka/sportovce/policistu, s tím, že vím, co mě čeká, a pak říct, že teda ne. Vzápětí to začal brát zpět, že je jen naštvaný, ale celkově, samozřejmě z něj cítím, že mu za to náš vztah asi nestojí.

Děkuju za podobný zkušenost a názory.
Hezký večer :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2146
27.11.19 00:33

Tyjo, se oztrhl pytel s nestěhovavými partnery - dneska jsem tu četla dvě stěhovací diskuze a my teď doma řešíme taky něco podobného :mrgreen:. Já bych s ním nebyla. Ne ani tak kvůli tomu, že on Tvé povolání asi respektovat nebude, ale hlavně mám pocit, že váš vztah je - podle popisu - dost v troskách. Nedokážete spolu vycházet i když se snažíte. Neboj, pro jedno kvítí slunce nesvítí, určitě se v životě ještě alespoň jeden úžasný mužský najde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
27.11.19 06:44

No ja na rozdil od tebe si nemyslim, ze je to idealni partner.. Nestojis mu za to, to vypovida o vsem.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14924
27.11.19 06:44

Budeš se muset smířit s tím, že prostě už tě nemiluje.
Jistě by se s tebou i stěhoval, ale když už tě přestal milovat, tak je logické, že se s tebou nechce stěhovat.
Je lepší to utnout teď a otevřít dveře nové lásce a neboj, partner se najde i lepší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 06:49

To není o tom, co jste si kdo kdysi řekli. Je to o tom, jak to je teď. A pokud ti přítel řekne, že „mu za to nestojíš“, tak jsi podle mě v tom vztahu už dávno neměla být. Podle mých měřítek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8339
27.11.19 06:55
@Anonymní píše:
Ahoj, abych to zkrátila, s přítelem prožíváme dlouhodobou krizi, velký rozkol v názorech. Já si stále myslím, že on je ten ideální partner, ale bohužel, už tak 3 měsíce nám to fatálně neklape. Někde jsem zaslechla termín,,toxický vztah" a vždy se mi vybaví ve spojistosti s naším vztahem. Mám pocit, že se oba snažíme, ale buď málo nebo prostě bez efektu. Vztah jako na houpačce. Zároveň mám samozřejmě pocit, že takového chlapa už nenajdu. Určitě nejsem první, kdo něco takového zažívá, zajímalo by mě, jak to probíhalo u vás a jak to dopadlo. Druhá věc, která asi taky moc nepřispěla, že mě chtějí v práci přeložit z jižních Čech na Liberecko. Přítel o mojí pohyblivý práci ví od začátku, vždy říkal, že to není problém, na prvním místě je náš vztah. Teď z něj vylezlo, že mu za to nestojím, prý nemá chuť něco měnit, když je náš vztah v takovém vztahu a asi by prý neměl ani do budoucna. Neví. Je to jako na houpačce. Na jednu stranu to samozřejmě chápu, ale na druhou - on není odsud, takže se od rodiny vytrhávat nebude, takže v tom to není. A hlavně jde mi o to tak nějak celkově, má vztah s někým, kdo s vámi asi tolik být nechce, abyste mu stáli za něco, co od začátku věděl, že může přijít? Přijde mi absurdní vzít si vojáka/sportovce/policistu, s tím, že vím, co mě čeká, a pak říct, že teda ne. Vzápětí to začal brát zpět, že je jen naštvaný, ale celkově, samozřejmě z něj cítím, že mu za to náš vztah asi nestojí.Děkuju za podobný zkušenost a názory.
Hezký večer :srdce:

No tak pokud by mi chlap rekl ze mu za to nestojím tak bych asi mela jasno… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32823
27.11.19 07:27

No, to vyjadreni je samo o sobe dost sila a netaktni, takze bych se podle toho zaridila a nuceny presun bych vzala jako novy zacatek. Hele, kdo z nas to ma, ze si muze uzavrit totalne nefunkcni vztah se vsim vsudy ;) drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
27.11.19 07:35
@PaníKadrnožková píše:
No, to vyjadreni je samo o sobe dost sila a netaktni, takze bych se podle toho zaridila a nuceny presun bych vzala jako novy zacatek. Hele, kdo z nas to ma, ze si muze uzavrit totalne nefunkcni vztah se vsim vsudy ;) drzim palce

Taky bych začala v jiném místě s čistým štítem.
Nefunkční vztah ukončit, stejně to k ničemu není.

• Citovat
  • Nahlásit
32823
27.11.19 07:42
@Černá vdova píše:
Taky bych začala v jiném místě s čistým štítem.
Nefunkční vztah ukončit, stejně to k ničemu není.

Moje byvala sefka jela po rozvodu stavet ropovod nekam na Ukrajinu a doted si to nemuze vynachvalit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
27.11.19 07:49
@PaníKadrnožková píše:
Moje byvala sefka jela po rozvodu stavet ropovod nekam na Ukrajinu a doted si to nemuze vynachvalit :lol:

Tak to je drsná baba :potlesk: :potlesk: :potlesk: :P.

• Citovat
  • Nahlásit
417
27.11.19 08:57

To je uplne normalni, ze mas pocit, ze urcity partner byl jediny na svete, lepsiho uz nepotkas atd. Myslim, ze ten pocit mel pri rozchodu alespon jednou v zivote snad kazdy. Ale vis co? Nekoho lepsiho jeste potkas. Minimalne lepsiho v tom, ze bude vedet, ze chce s tebou byt a zaridi se podle toho. Pak snadno prehlednes treba to, ze, narozdil od toho puvodniho „idealniho“ partnera napriklad necha po dojezeni jidla talir na stole a neda ho do mycky. Nebo mu musis petkrat pripominat, aby privrtal tu policku. Ale bude tady pro tebe a bude si tim jisty. :kytka: A to je skvely, ne? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:05

Já ti naprosto rozumím. Před 10lety jsem si prošla něčím podobným. Od bývalého tenkrát nabídka na společné bydlení přišla jako řešení krize, že budeme mít na sebe víc času. Když jsem se zeptala jestli to změní to, že mě nemiluje nedokázal odpovědět. Tak jsem mu dala poslední pusu, řekla ahoj a sedla do auta- koukala na něj, nebyla jsem schopná ani nastartovat. Pak se otočil a odešel. Bolelo to příšerne, také jsem si myslela, že je to chlap na celý život a zpětně můžu říct, že jeho jediná chyba byla, že mě nemiloval :lol:
Každopádně jsem si do měsíce našla práci v jiném městě a přestěhovala se- i když to moc pomohlo, prostě ten další rok byl náročný, ale nelituji. Po roce jsem potkala současného manžela a máme spolu dvě děti.
Nebudu lhát, ještě nějakou dobu jsem čekala, že zjistí, že mě miluje a všechno bude zase zalité sluncem. Ale i tak jsem ráda, že jsem zvládla takhle odejít a přestat se trápit, protože lásku si nejde poručit ani vynutit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
88
27.11.19 09:09
@Lorry1 píše:
To je uplne normalni, ze mas pocit, ze urcity partner byl jediny na svete, lepsiho uz nepotkas atd. Myslim, ze ten pocit mel pri rozchodu alespon jednou v zivote snad kazdy. Ale vis co? Nekoho lepsiho jeste potkas. Minimalne lepsiho v tom, ze bude vedet, ze chce s tebou byt a zaridi se podle toho. Pak snadno prehlednes treba to, ze, narozdil od toho puvodniho „idealniho“ partnera napriklad necha po dojezeni jidla talir na stole a neda ho do mycky. Nebo mu musis petkrat pripominat, aby privrtal tu policku. Ale bude tady pro tebe a bude si tim jisty. :kytka: A to je skvely, ne? :hug:

Naprosto souhlasím :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32823
27.11.19 09:22
@Anonymní píše:
Já ti naprosto rozumím. Před 10lety jsem si prošla něčím podobným. Od bývalého tenkrát nabídka na společné bydlení přišla jako řešení krize, že budeme mít na sebe víc času. Když jsem se zeptala jestli to změní to, že mě nemiluje nedokázal odpovědět. Tak jsem mu dala poslední pusu, řekla ahoj a sedla do auta- koukala na něj, nebyla jsem schopná ani nastartovat. Pak se otočil a odešel. Bolelo to příšerne, také jsem si myslela, že je to chlap na celý život a zpětně můžu říct, že jeho jediná chyba byla, že mě nemiloval :lol:
Každopádně jsem si do měsíce našla práci v jiném městě a přestěhovala se- i když to moc pomohlo, prostě ten další rok byl náročný, ale nelituji. Po roce jsem potkala současného manžela a máme spolu dvě děti.
Nebudu lhát, ještě nějakou dobu jsem čekala, že zjistí, že mě miluje a všechno bude zase zalité sluncem. Ale i tak jsem ráda, že jsem zvládla takhle odejít a přestat se trápit, protože lásku si nejde poručit ani vynutit :srdce:

Hezky pribeh, naprosty souhlas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
27.11.19 09:47

Chtelo by to vice datailu, jak dlouho spolu jste, bydlite, jaky mate zazitky, plany. Jste spolu chvili a proste chlapek citi, ze to neni ono? Nebo jste spolu dlouho a mate nejakou krizi, ktera by treba sla resit? :nevim:
Jinak ono hodne zen nestoji za namahu, ja uz bych se vubec nesnazil kvuli zadny delat nejaky velky zmeny v zivote. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat