Krize v manželství, jak uvěřit?

Anonymní
9.8.20 06:36

Krize v manželství, jak uvěřit?

Co mám dělat? Jsem úplně v koncích. Před 3mi měsíci jsem odešla od manžela. Měli jsme několik let krizi, nejprve hodně pil a poté byl zlý, tak jsem odešla cca 1,5 roku zpět, to sliboval nápravu a změnu. Přestal pot tvrdý alkohol, ale cca po 2 měsících zase začal být zlý. “Jenom” řval, ale na moji psychiku to bylo strasne. Když jsem se vrátila, koupili jsme dům a šli do kompletní rekonstrukce. Ta skončila po roce, v měsíci, kdy jsem odešla. Já už neunesla jeho hnusne chování ke mě, řvaní pro nic :,( :,( zařídila jsem si nivy domov, s dcerou a vnukem. Jsem s nimi spokojena. Mám ještě malého syna, 9 let a o nej se střídavě strasne s manželem. Ten stále prosí, abych se vrátila. Slibuje změnu, ze bude hodný. Ze už mě nikdy nezklame. Já už mi nevěřím, kvůli synovi, který je víc u nej, jezdím tam, travim s nimi dny, jezdíme s malým na koupaliště, uvarim jim. Mě tohle docela vyhovuje, ale muž tlačí na to, abych se vrátila. Dlouhodobě taky nezvládnu platit pronájem a hypotéku. Nevím co mám dělat. Samotné je mi fajn, mám klid, nikdo mi nemůže ublížit. Na druhou stranu, když mi bylo zle, obrátila jsem se na nej s žádosti o pomoc a pomohl. Nevím co dal. Dcera ho nesnáší, takže zase odstěhovat dceru někam a já zpět k němu? Má to smysl, když jeho změně neverim? Stejne to jistě sklouzne do starých koleji. Tak se mám vrátit, abych mu dokázala, ze se nezměnil? Jsem už na pokraji sil. Syn tlačí, strasne moc tátovi věří a vše zle zapomněl. Věří mu a chce zpátky rodinu. Co mám dělat? :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27115
9.8.20 06:37
@Anonymní píše:
Co mám dělat? Jsem úplně v koncích. Před 3mi měsíci jsem odešla od manžela. Měli jsme několik let krizi, nejprve hodně pil a poté byl zlý, tak jsem odešla cca 1,5 roku zpět, to sliboval nápravu a změnu. Přestal pot tvrdý alkohol, ale cca po 2 měsících zase začal být zlý. “Jenom” řval, ale na moji psychiku to bylo strasne. Když jsem se vrátila, koupili jsme dům a šli do kompletní rekonstrukce. Ta skončila po roce, v měsíci, kdy jsem odešla. Já už neunesla jeho hnusne chování ke mě, řvaní pro nic :,( :,( zařídila jsem si nivy domov, s dcerou a vnukem. Jsem s nimi spokojena. Mám ještě malého syna, 9 let a o nej se střídavě strasne s manželem. Ten stále prosí, abych se vrátila. Slibuje změnu, ze bude hodný. Ze už mě nikdy nezklame. Já už mi nevěřím, kvůli synovi, který je víc u nej, jezdím tam, travim s nimi dny, jezdíme s malým na koupaliště, uvarim jim. Mě tohle docela vyhovuje, ale muž tlačí na to, abych se vrátila. Dlouhodobě taky nezvládnu platit pronájem a hypotéku. Nevím co mám dělat. Samotné je mi fajn, mám klid, nikdo mi nemůže ublížit. Na druhou stranu, když mi bylo zle, obrátila jsem se na nej s žádosti o pomoc a pomohl. Nevím co dal. Dcera ho nesnáší, takže zase odstěhovat dceru někam a já zpět k němu? Má to smysl, když jeho změně neverim? Stejne to jistě sklouzne do starých koleji. Tak se mám vrátit, abych mu dokázala, ze se nezměnil? Jsem už na pokraji sil. Syn tlačí, strasne moc tátovi věří a vše zle zapomněl. Věří mu a chce zpátky rodinu. Co mám dělat? :,( :,( :,(

Nezmění se. Už jednou ti to ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4859
9.8.20 06:43

Muzete mu davat dalsi sance do konce zivota, treba to jednou vyjde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 06:44
@Russet píše:
Nezmění se. Už jednou ti to ukázal.

No prave. To říkám taky. Samozřejmě je to teď jiné. Teď si to prý uvědomil. Jsem fakt zoufalá. Opravdu. Nevím co dal. Už to nezvladam. Pokud se vrátím, budu sama sebe strasne nenávidět. Protože až se vrátí to co bylo, neodpustim si to :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4859
9.8.20 06:45

Neni to jine, slibuje jako predtim. A dopadne to jako predtim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 06:49
@Cenarius píše:
Neni to jine, slibuje jako predtim. A dopadne to jako predtim.

Já to vím. Ale jak o tom přesvědčit i jeho? Vzhledem k synovi spolu komunikovat musíme. Když jsem mu řekla, napsala, ať mi nevola, nechodí za mnou, tak byl za 20minut u mě v práci i se synem a prosil. Prosi vždy tak dlouho, až to vzdam a slibim mu, ze mu dam možná! Další šanci. Zkouším to, ale proste mu nevěřím. To se nedá proste nedá změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
4859
9.8.20 06:50

Proc jeho mate presvedcovat? On at si mysli a veri cemu chce. Staci kdyz vy mate jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 06:53
@Cenarius píše:
Proc jeho mate presvedcovat? On at si mysli a veri cemu chce. Staci kdyz vy mate jasno.

Ale tohle nejde. On pořad za mnou chodí, vola a slibuje a prosi. Kluk je na mě zlý. Pořad huci. Nemám chvíli klidu. “Klid” je jen kdyz je příměří, když má pocit, ze mu dávám šanci mi dokázat změnu, ale to okamžitě tlačí na to, abych se vrátila. Nemám už moc sil. Fakt ne.

• Citovat
  • Nahlásit
27115
9.8.20 07:03
@Anonymní píše:
No prave. To říkám taky. Samozřejmě je to teď jiné. Teď si to prý uvědomil. Jsem fakt zoufalá. Opravdu. Nevím co dal. Už to nezvladam. Pokud se vrátím, budu sama sebe strasne nenávidět. Protože až se vrátí to co bylo, neodpustim si to :,( :,(

Synovi je 9, ať k němu jezdí. Ať mají nějaký vztah. Když nepije, snad se o něj umí postarat. Ale já bych s ožralou a násilníkem do vztahu nešla. Stačí málo a spadne do toho zas. Ať slibuje, slibotechna. Až nebude pít 5 let a žádný průšvih, tak ať přijde na kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22791
9.8.20 07:17
@Anonymní píše:
Ale tohle nejde. On pořad za mnou chodí, vola a slibuje a prosi. Kluk je na mě zlý. Pořad huci. Nemám chvíli klidu. “Klid” je jen kdyz je příměří, když má pocit, ze mu dávám šanci mi dokázat změnu, ale to okamžitě tlačí na to, abych se vrátila. Nemám už moc sil. Fakt ne.

Proč dáváš šanci. Máte střídavku, tak jistou dobu bude kluk s tatínkem a jistou s tebou. Na nějaký společný akce se vybodni. Klukovi je 9 let, už pochopí o co jde, jen je potřeba mu to řádně vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 07:24
@arada píše:
Proč dáváš šanci. Máte střídavku, tak jistou dobu bude kluk s tatínkem a jistou s tebou. Na nějaký společný akce se vybodni. Klukovi je 9 let, už pochopí o co jde, jen je potřeba mu to řádně vysvětlit.

Protože když ne, tak přijede a prosi a prosi, dokud neřeknu možná. Jsem v obchodě, sama, nejde zamezit tomu, aby za mnou nepřišel a on huci, huci a huci, dokud nepovolim. Kluk by to možná vzal, nicméně nemá rad malého- mého vnuka, ale já vzhledem k pracovní vytizenosti potřebuji pomoc dcery, aby syn nezůstával sám doma. Když nejde manžel do práce, je syn u nej. Trebas i 4-5 dnů v kuse a každý víkend. Když tam nepojedu, syna téměř neuvidím. A syn tam chce, protože z jeho pohledu je táta sám a chudák.

• Citovat
  • Nahlásit
855
9.8.20 07:24

Ne, ne a ne. V zadnem pripade. Nezmeni se. Vzdyt i ted je hnusny a zly. Chodit za tebou az do prace i se synem a prosit? 8o To je drsna manipulace. Hnus. Syna teda pekne ockuje. Omezila bych komunikaci na nutne minimum, zadne spolecne vylety apod. Synovi vysvetli, ze ti ublizil tak, ze to nejde odpustit a ze navrat neprichazi v uvahu, ze ho chapes a je ti to lito, ale zmenit to nejde. A ze ti ublizuji i tyhle neustale prosiky.
Jestli se vratis, tak te to znici. Se synem to asi nebude ted lehke, kdyz ho tata tahne na „svoji stranu“, ale casem to pochopi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8819
9.8.20 07:29

Vždyť se chová stále hrozně hnusně, vydírá tě synem. A proč by jako 9 leté dítě nemohlo být doma odpoledne samo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
9.8.20 07:30

Píšeš, že Ti nic nechybí a jsi spokojená. Proč se vracet do pekla? Buď ráda, že jsi to dokázala a odešla jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 07:33
@Sany80s píše:
Vždyť se chová stále hrozně hnusně, vydírá tě synem. A proč by jako 9 leté dítě nemohlo být doma odpoledne samo?

Není to odpoledne. Bydlíme na vesnici, takže ráno nějak do školy a poté odpoledne domu- Druzina není a já pracuji do 17h. Teď o prázdninách, což jsou cele ty 3 měsíce je to cely den, obedy a snidane. Syn nikdy sám nebyval, takže na to není zvyklý. Táta je doma cele dny. Pracuje jen v noci.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama