Krize v manželství, nevěra, jak dál?

Anonymní
19.9.20 08:04

Krize v manželství, nevěra, jak dál?

Dobrý den, jsem vdaná 11 let a máme děti 2 roky a 8 let.
V našem manželství byla poslední dobou celkem krize, ale tak nějak jsme fungovali i přesto.
Nedávno jsme měli domluvené spaní u naší dlouholeté známé, taková akce s dětmi. Tu noc jsem přistihla manžela při orální sexu s onou kamarádkou, vyrusila jsem je, takže to nepokračovalo dál.
Manžel to omlouval alkoholem, krizí v manželství.. Nakonec jsem to kvůli dětem tak nějak přešla, snažím se fungovat dal, ale problém je v tom, že manžel se mi od té doby opravdu zprotivil na maximum.
Stále to mám před očima.
Doma je neustále dusno, hádky, výčitky, následuje ignorace, manžel se mnou chce spát, ale já prostě nedokážu s ním nic mít, pohladit ho, dát mu pusu.
Ten vztah je tak narušeny, že bych nejraději odešla, ale jsem na RD, takže to bohužel nepřipadá v úvahu.
Neumím si představit, že budeme ještě fungovat normálně. Navíc on se stále chová, jak kdyby se nic nestalo.
Jako bonus jsem zjistila, že se s tou ženou stále baví, a to i přesto, jak moc mi oba ublížili. Plus se ještě po té noci přiznal, že si dva roky píše ještě s jednou ženou a občas s ní zajde na kafe. Což bych možná ještě překousla, kdyby mi nelhal, že je dlouho v práci a že si s nikým nikdy nepsal.
Prosím, máte někdo zkušenost nebo radu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1663
19.9.20 08:09

Proč byste se nemohli rozejít? Mám děti dva roky a jeden rok a už jsem požádala o rozvod a taky jsem na rodičáku, nikdo se mnou nebude zametat a nebude se ke mně chovat jako ke kusu hadru :-D tohle ať si zkouší na někoho jinýho, na tu svoji kamarádku, s kterou tak rád tráví čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
19.9.20 08:10

Odejdi. I když jsi na rd tak to jde.. Můžeš zažádat o nějaký příspěvek na bydlení, alimenty, za rok mladší dítě do školky, a můžeš normálně do práce. Netrp v tomhle, odserou to akorát ty nevinne děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17712
19.9.20 08:13

Jestli chceš ve vztahu pokračovat, jděte do manželské poradny. Ale to musíte chtít oba. Tvůj muž nemá žádnou sebereflexi, když ho nachytáš při nevěře a on se tváří, že se nic nestalo. Měla jsi oběma dát pár facek, třeba by se jim rozsvítilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3642
19.9.20 08:15

Pane bože odejdi, máš tohle zapotřebí? :poblion:

Máš rodičák, budeš mít alimenty, můžeš si zažádat o různé příspěvky… Všechno lepší než žít v tomhle. Chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18422
19.9.20 08:16

No, upřímně, pokud to u vás doma za moc nestojí, nečekala jsi, že bude žít v celibátu viď? Tím to neomlouvám, ale takhle to bohužel dopadá. Jestli s ním opravdu už být nechceš, promluvte si a rozejdi se s ním, třeba najdete řešení i přes to, že jsi na RD. Pokud tomu šanci dát chceš, jděte do poradny, tohle sami nezvládnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
19.9.20 08:17

Tyjo… hele uprimne te obdivuji, ze jsi to zvladla takhle v klidu… ja bych asi tu ženskou tak zmlatila, ze by ji ani muj muz nepoznal… no a chlapa posli do háje. Podle me ti zahejba uz dlouho… s kamaradkama se na kafe nechodi a ozvlast pokud to taji pred tebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8884
19.9.20 08:21

Fuj, to bych teda nepřekousla vidět v téhle situaci manžela a kamarádkou. To bych udělala totální bugr a šel by, ptz jak píšeš, totálně by se mi zhnusil. Jestli jste na tom déle blbě, tak tohle bude asi hřebíček do rakve vašeho manželství. Nebo můžeš zkusit nějakou poradnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10666
19.9.20 08:23

@Leo44 ja bych zmlatila toho chlapa

Tohle snad nemá cenu zachraňovat, ne?
Dobytek, stitila bych se ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10519
19.9.20 08:30

Jen taková drobná kuřba v rámci krize, v podstatě se nic nestalo? Chytrej hajzl. k, odejdi, takovej týpek nikdy neuzná svou část viny. Za chvilku budeš poslouchat, že se musel nechat ojet sousedkou, protože se ti moc nepovedl ten včerejší buřtguláš 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 08:32

@Zoe1 dobrý den, a jak to mate s bydlením? Máme byt v SJM.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 08:35

On to pořád omlouvá, že byl namol.. ale prostě stalo se. A ještě má tu drzost se s tou ženou dal bavit a psát ji k svátku. Fakt nechápu, co js mu udělala. Nejsem svatá, ale takhle bych se nikdy nezachovala.

• Citovat
  • Nahlásit
25473
19.9.20 08:38
@terien píše:
No, upřímně, pokud to u vás doma za moc nestojí, nečekala jsi, že bude žít v celibátu viď? Tím to neomlouvám, ale takhle to bohužel dopadá. Jestli s ním opravdu už být nechceš, promluvte si a rozejdi se s ním, třeba najdete řešení i přes to, že jsi na RD. Pokud tomu šanci dát chceš, jděte do poradny, tohle sami nezvládnete.

No upřímně, i kdyby byla doma krize jak bejk, tak bych fakt nečekala, že jí někdo bude řešit tím, že si na akci, kde má manželku a děti, nechá preblafnout ptáka od společný kamarádky. To snad udělá jen totální debil. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25473
19.9.20 08:41

Jinak opět žasnu, co je schopnej kdo překousnout v zájmu zachování rodiny.
Obzvlášť když ještě pán tvorstva dělá, že se vlastně nic nestalo a dál pěstuje s dotyčnou kamarádšoft, jako by se nechumelilo. Hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10519
19.9.20 08:42
@Sworley píše:
Jinak opět žasnu, co je schopnej kdo překousnout v zájmu zachování rodiny.
Obzvlášť když ještě pán tvorstva dělá, že se vlastně nic nestalo a dál pěstuje s dotyčnou kamarádšoft, jako by se nechumelilo. Hnus.
Že, pro mě neakceptovatelné. :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama