krize v manzelstvi zacala pri tehotenstvi

Anonymni
13.8.07 17:11

krize v manzelstvi zacala pri tehotenstvi

stalo se Vam nekomu, ze u Vas nastala jak jsem jednou nekde cetla „materska krize“
mam pocit, ze je to u nas doma cim dal horsi, manzel mi rika cim dal tim casteji, ze jsem se zmenila, jsou u nas tak jednou mesicne hadky, kdy me manzel rika, at se sbalim a vypadnu, ze jsem krava, ze se flakam doma s detma, a kdyz se ho zeptam, proc po me takhle vyjede, tak prej proto, ze rvu po detech, ze jsem vecne nastvana a jeho to pak vyprovokuje, mate pocit, ze se to, az pujdu do prace zmeni? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
13.8.07 18:59

Anonymní, krom toho, že se to může zlepšit, můžese to i zhoršit - představi si situaci, kdy manžel ti nepomáhá teď, ty se staráš o všechno, o děti, domácnost apod - a pak ještě chodit do práce a všechno to, co doma, kdy jsi se „jen flákala“.

Není to bohužle nic neobvyklého a nechápu, proč takhle chlapi přemýšlejí. U nás se to v lehčí formě stalo, zato se hádáme častěji.

A k tomu všemu jsem si dovolila ten luxus skončit u psychiatra.......

Chce to v klidu mluvit, mluvit a mluvit, víc asi neporadím

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
13.8.07 19:31

Tak to ti preju pevne nervy. Ale moc jsi situaci nepopsala. Jak mate stare deti? A mas vypadnout jen ty, nebo i deti?
My se taky sem tam hadame. Pravda, ze kdyz byl Vitek kojenec, bylo to horsi. Byla jsem unavena, i pritel byl unaveny, zacinal podnikat. Postupne se to lepsilo. A co nekojim, je to po vsech strankach dobre. Protoze se mi i vratila chut na sex. A tu jsem fakt 2r a 2m kvuli kojeni nemela. A i od toho se odvijela pritelovo nervozita. Ale ted je vse OK. Takze u nas to bylo fakt unavou a pritelovo zamestnanim a jakousi „zarlvosti“.
At to bylo, jak to bylo. V zivote by mi nerekl, ze jsem krava. Ja jsem si o nem ve chvilich absolutniho vytoceni myslela pekny veci, ale ani ja bych nerekla nic sprosteho. A ze se umim vyjadrit, ze okoli prekvapim.

Nemuzu radit, fakt toho vim malo. Ale aspon drzim pesti. Asi spravnym resenim by byl nejaky rodinny terapeut, ale pochybuju, ze by tam manzel sel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
13.8.07 22:15

myslím, že to opravdu může souviset s tím v jaké jste teď situaci a může se to po mateřské zlepšit. Je na něm alespoň něco dobrého? Třeba si umí hrát s dětmi? Nebo něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.8.07 21:43

prave, ze takhle se chova, jen kdyz vyjede nebo vybuchne nebo jak to nazvat, a prave tyhle jeho vystupy me strasne mrzi a deptaji, jinak je to vzorny otec v tomhle smeru je to vporadku, mame dve deti ve veku 5 a 3 roky

• Nahlásit
  • Citovat
290
15.8.07 11:06

Tak to je u nás to stejný :( .Skvělý táta, ale když vybuchne … V manželské poradně mi řekli, že by se to mohlo po mateřské zlepšit.Tak snad. Tvému nejmenšímu jsou 3. Tak to už brzy zjistíš, zda bude líp :wink: . A vzhledem k tomu, že táta je skvělej tak stojí za to to ještě vydržet. Kdyby jsi už nevěděla jak dál, tak zkus třeba tu manželskou poradnu. Mě to moc pomohlo. (Byla jsem tam sama, manžel tam odmítl jít)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.12 17:56

A jak se citis ty sama za sebe jsi stasna?Bavi te to aspon trochu s detma?Vykladate si s manzelem o cemkoliv?Treba jak se mu dari v praci a tak? Date si vinko?A co sex?Mas kamaradky?
Jestli si porad nastvana a rves po detech a on je jinak vzornej tata tak ho to asi stve.Ale zase tahle te vyhazovat z domu by nemel.
Ja bych se zamerila na to abych se dala do pohody a zacala mit nejake male radosti.Uvidis ze se to pak zlepsi.Uklid uvar nejakou bastu.U vinka mu rekni co si celej den delala,a rekni mu jak si rada ze chodi do prace a stara se o vas.Urcite mu to udela radost a naskytne se prilezitost si vklidu povykladat.O tom co ho stve a co zase tebe. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pkp
748
8.1.12 18:05

atrouhalka e: napsala si to moc hezky… hůř se to dělá… po mě manžel neřve ani nevyhazuje, jsem ve 22.tt… nemáme sex, a celej 9letej vztah se nám nějak porouchal…
no každopádně i chlapi mají své dny… bez komunikace to nejde,ale třeba ten můj nekomunikuje, tak to je pak taky naprd že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
8.1.12 18:10

Holky a nevadí Vám, že reagujete na diskusi čtyři roky starou? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zakladatelka už má nejspíš vyřešeno… :mrgreen: :mrgreen:

Nic ve zlém, mně se to občas taky stane, tak mě vždycky potěší, že to nedělám sama… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pkp
748
8.1.12 18:13

:mrgreen: ahá já koukala, že strouhalka e odpovídala a že zbytek je starej to jsem si teda nevšimla :mrgreen: tak to je dobrý :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.12 18:15

Ja verim ze to neni jednoduchy,u tebe je …nemame sex.Coz znamena,chlap nervozni jak stara panna,ty mas asi taky svoje nerviky vim co dela tehu mam tri deti a taky treba nejaky kila navrch a nejsi pro chlapa dost pritazliva …treba nevim.Coz teda ja osobne bych za tohle pany tvorstva zabila :cert: no a problem je na svete.
Navic po 9 letech jste se dostali ze starych vyjezdenych koleji a to ho treba taky rozhodilo.Cert vi co se jim honi hlavou.Tak ho zkus taky ozrat treba to z nej vypadne co ho stve.
Doufam ze jsem te nejak neurazila. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
8.1.12 18:16

Pkp: .. se stane, no… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Aspoň se při tom počasí máme čemu zasmát, ne? :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.12 18:17

Jezis Bohunko fakt je to je dobry takze to asi moc neporadime :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.12 18:19
pkp píše: :mrgreen: ahá já koukala, že strouhalka e odpovídala a že zbytek je starej to jsem si teda nevšimla :mrgreen: tak to je dobrý :palec:

Takze nakonec jsem to trubja ja no to je dobry :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Holky jeste nejakou radu rada poradim :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
8.1.12 18:23

Strouhalko, jasně, vyjeď si nějakou diskusi z archivu odzadu, určitě se tam toho najde spousta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama