Reklama

Krize v partnerském vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 11:53
Krize v partnerském vztahu

Ahoj, s přítelem jsme spolu 2 roky, cca od 3. Měsíce spolu bydlíme, přítel je moc hodný, myslím že mě má rád, rozumíme si, je mu 28 a je rozvedený..mam takový problém cca po 4 měsících vztahu mě přišel vyzvednout do práce a když jsem se ho ptala co celý den dělal řekl mi že byl s nějakou kamarádkou co se rozvádí u nás doma a že si chtěla popovídat, když jsme přišli domu byla tam vypita láhev vína a kamarádka už byla pryč, byla jsem naštvaná že si do našeho bytu zve cizí holku bez toho aby to se mnou probral, nedalo mi to a další den jsem se mu podívala na fb jestli mu nenapsala něco ve smyslu „ten sex byl dobrej“ našla jsem jen že pár měsíců předtím si psali nadržené zpravy ale to jsme spolu ještě nebyli, našla jsem tam ale aktualní nadrzenou konverzaci s jinýma dalšíma 2 holkama kde si s jednou asi měsíc posílal neustále fotky a zprávy a neustále byl na telefonu, no prostě nic pěkného, vedela jsem že si chodí dělat dobře nad jejíma fotkama a po mesíci když si začali psát že by se mohli sejít v baru jsem vybouchla, pohádali jsme se, a přiznala jsem se mu že mu smiruju Messenger od té doby co u nás byl s tou holkou, nic nezapíral a přiznal se omlouval se že neví proč to udělal a že by s ní fyzicky nikdy nic neměl, po týdnu už dělal jako kdyby se nic nestalo, já v sobě ten problém ale pořád resim, cítím se špatně, je to už rok a půl a pořád na to myslím. do toho se stýká s bývalou manželkou tak jednou za 3 měsíce spolu jdou na kafe, píšou si jak se mají ( ona už má dítě a manžela) tolerovala jsem to do té doby než jsem si precetla rok staré zprávy na fb kde píše že ji pořád miluje a že jim je takhle líp, opět jsem za ním šla co to má být a nejdřív koktal že nic takového nenapsal a potom říkal že to myslel tak že ji má pořád rád jako člověka, když jsem se ho teda zeptala proč píše že ji miluje pořád jen opakoval že ji má rád. Do teď měl ještě v šuplíku její fotky které na mě vypadli když jsem hledala papíry od auta. Do toho se prokládají bývalé partnerky o kterých mi říká že to jsou kamarádky a v telefonu má stále jejich fotky, minulý měsíc se mi stalo že jsme seděli s jeho kamarády a chtěl ukázat nějakou starší nasi fotku z Itálie ale než se k ní dostal, proletěli tam asi 3 bývalé partnerky, kamarádi si že mě dělali srandu jestli mi to nevadí a já jsem se opravdu styděla. občas jde s námi i taková jeho kamarádka s námi na pivo, a na začátku i u jedné spal že prý jí nebylo dobře a nechtěla být doma sama, jednou mě dokonce seznámil s kamarádkou ze zlina která se stěhovala do Prahy a stěžovala si že by potřebovala ubytování na týden v Praze, a já jí to samozřejmě nabídla u nás doma, jenže po měsíci jsem zjistila že to je jeho bývalá, a ani jeden se mi s tím nepokoušeli svěřit.. problém co mě momentálně trápí je nedostatek sexu který trvá už rok, mě je 22 a příteli 28, už několikrát jsem mu říkala že sex s ním se mi moc líbí ale že jednou týdně 2 minuty mi nestačí, myslím že tuhle moji základní potřebu ignoruje, kdyz jsem aktivní tak mě odstrčí nebo se zabalí do peřiny a říká že už je starší a že už to tolik nepotřebuje, a nebo že je unavený z práce, tomu se mi ale nechce věřit když vím že si každý den dělal dobře nad fotkami jiné holky a mě doma takto odbývá, už jsem zvazovala i rozchod ale miluji ho a když nad tímhle vším zavřu oci je to v jiných ohledech super člověk do života, hodně si spolu rozumíme, popovídáme si o všem, říká že by se mnou chtěl mít rodinu, ale cítím že už je toho na mě moc, když mám slabou chvíli tohle všechno mu reknu, nechce se ale o tom vůbec bavit začne být naštvaný a nastane čtyřdenní ticha domácnost, a nebo dělá že vlastně nic nedělá a že máme úplně normální vztah, už mi vadí každá jeho kamarádka, jsem normálně tolerantní chápavá holka ale už k němu nemám skoro důvěru a začíná se že mě stávat žárlivá megera. Zároveň ale nechci ztrácet čas s podvodníkem a lharem, a mám strach že mám jen růžové brýle a jsem jen záplata. Zase si říkám proč by se mnou jinak byl, je pěkný vtipný a nemá problém si někoho najít. Je to můj první vazny vztah, a opravdu nevím jestli je toto normální a už si prostě nevím rady, chtěla bych slyšet názor ostatních. Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lisianne
Kecalka 227 příspěvků 4 inzeráty 25.04.18 11:57

Prchej od něj a nenech se vysavat

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 25.04.18 12:01

Neni to normalni. Ten chlap ma velkej problem hlavne sam se sebou.

Je ti 22, mas zivot pred sebou, svet je plnej mladejch kluku, tak neztacej zbytecne cas s nekym takovym.

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 25.04.18 12:03

Je ti 22, sbal se a odejdi, máš celý život před sebou.

ametyst
Extra třída :D 11183 příspěvků 25.04.18 12:06

Chlap do života to určitě není…Nevěřila bych mu ani slovo…i s tím sexem je to hoodně podivné… Máš na lepšího :kytka:

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 25.04.18 12:07

Ne, normalni opravdu neni pri nabidce dostatecneho sexu, onanovat nad fotkama byvalek a sex pak s partnerem odmitat, protoze zu se „vyradil“.Mas dve moznosti, tolerovat nebo jit. Nerekla bych, ze se teto zaliby zrekne a na druhou stranu to neni nic katastrofalniho, lec pro nas zenske velmi ponizujici. Kamaradickovani s exkama by mi nevadilo na to mam dost vysoke sebevedomi :mrgreen:

Fifi2
Kecalka 152 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:14

Já bych odesla a nenechala ze sebe dělat vola 8o jsi mlada a tohle není ten pravý, když se kvůli němu po dvou letech trápíš, to má být ještě krásné obdobi..ve 28 letech se stihnout rozvést a mít do toho tolik bývalek..udržovat s nima kontakt a hodit si před nejakyma fotkama, když s tebou nespí? Kde jsme? :nevim: co to je za chlapa :pocitac: ty budeš mít na každém prstu deset lepsich, až ho kopnes do zadku :hug: bez si užívat!! 22 let :dance: neobetuj nejlepší roky prasakovi :palec:

Gasminka30
Kecalka 218 příspěvků 25.04.18 12:16

Promiň, ale píšeš, že jsi chápavá. 8o Však tě má jen aby s někým byl. Jinak si žije jako nezadaný chlap. Pryč od něj, bude to akorát narůstat a myslím si, že ho nepřitahuješ. Proto ty výmluvy k sexu. Ve 28 starej ???????? :roll:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 25.04.18 12:17

Jinak je to super chlap do zivota? A podle ceho soudis? Uz toho udelal dost si myslim a ty mu porad odpoustis. Myslim, ze mas dost indicii o tom co je zac, zalezi na tobe jak s tim nalozis.

Uživatel je onlinevonajebohyne
Echt Kelišová 9520 příspěvků 25.04.18 12:20

Podivej..jsi mlada holka. Mas tohle zapotrebi? Neni lepsi, nez se uvrtat do vztahu s nekym, kdo te nema jako prioritu, byt chvili sama a pockat si na chlapa, ktery z tebe bude hotovy?
Jste spolu teprve kratce na to, aby si musel zpestrovat zivot s jinymi, navic po roce chozeni by mel mit v hlave jen tebe a ne byvalou.

anahita
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.04.18 12:28

Ahoj. Já myslím, že když ai to po sobě přečteš, tak ti samotné všechno dojde ;-) však je to normální blbec, co to s tebou nemyslí ani trošku vážně

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 25.04.18 12:28

Ztrácíš s ním akorát čas. Víš proč se rozvedl? Určitě tvrdil, že ho bejvalá podváděla, co? :jazyk:

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 25.04.18 12:31

Ale jen ty oči naopak otevři, všechno jsi vypsala. Vůbec to není partner pro život. Lže, obelhává Tě, vymýšlí si nebo s Tebou nemluví, toto opravdu není fajn člověk. Nejpozději pozítří mu udělej pápá a zmiz. Hlavně nepiš, že nemáš kam jít.

Marek_04
Kecalka 159 příspěvků 25.04.18 12:34

Je to devkar a Ty jsi slepá. a jestli ve 28 mu staci dve minuty tydne, kdy má vedle sebe holku, která chce casteji, tak je to bud uchyl, deb*l nebo suká jinde.

Petra67
Kecalka 268 příspěvků 25.04.18 12:35

Myslim, ze zaviras oci nad vecma, nad kteryma bys nemela…poslala bych ho do haje. Podle me ma nizke sebevedomi a potrebuje si ho zvedat u jinych…a v tomto pripade si i myslim, ze nebude daleko od pravdy i nevera

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama