Krize ve vztahu po 4 letech - mladí lidé

Anonymní
18.2.20 20:47

Krize ve vztahu po 4 letech - mladí lidé

Ahoj :oops:
Anonym, kvuli důvěrným informacím…

Jsme spolu 4 roky a par mesicu… Prozil se mnou školu, maturitu, praci, tehotenstvi, porod, bydlení… A ted to najednou neklape.
Kdyz jsme se sestehovali, uz jsem byla těhotná.. Přepadla ho puberta asi :zed: vracel se domů treba v 5 rano totalne na mol… O tom jsme si promluvili, ustalo to. Po narozeni dcerky, byl par tydnu úžasný, pomahal mi doma, bral malou ven abych mohla spát a nakupoval… Potom si nasel par novych kamarádů a domu zacal chodit v 6 ráno, nekdy chodi s kamarady k sousedce co bydlí pod námi a chlastaj a delaji ramus. Je jich tam treba 7. Jeho nebavi byt doma a nic nedělat. Dříve jsme sli treba 2× v mesici si sednout na 3 hodiny na pivo, ale ted.. Hruza.. Uz spolu nejakou dobu ani nespime. Mysli si, ze vse spravi, kdyz mi rano udela snidani… Dalsi problem je, ze mi rikal, ze jsem mamanek… Kdyz jsem volala mame ohledně vaření, nebo rady ohledne mimca… On vola svoji mame, aby nam schvalila sedacku, jestli ji mame koupit, jestli si ma vzit dovolenou.. Jeho mama je na me strane, tam problem není… Jen mi par věci vadi, jako když nam jde hledat sedacku, kterou mam uz vybranou… Jinak je to super zenska.
Nikdy jsem Valentýna neřešila ani výročí, ale tenhle rok me to vše mrzelo.. Na vyroci me pozval na obed, kam vzal svejo maleho brachu a sam nejedl… Na valentyna mi dal zabalenou kytku v papiru, měli jsme 2 hodiny pro sebe a sel k nam jeho bratr hrat hry. Pak sel do hospody a přišel ve 3 rano. Rano rikal, jak je skvelej, ze nesel k sousedce, ze tam sli vsichni, pak jsme sli na rodinny obed… Na nás výlet jel s nami opět jeho bratr…
Asi na nej dite a společný souziti je moc brzy, ze?
Kdyz začnu s tim co mi vadí… Vse je najednou moje chyba a pak vytahne co se stalo před 3 lety.
Jinak, me je 21, jemu 26 a male jsou 3 mesice.
Dekuju jestli jste to docetli az sem, spíš jsem se potrebovala vypovidat anonymně.
PP.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21732
18.2.20 20:55

Co chceš slyšet? Začali jste spolu chodit jako děti, moc si neužil, dohání to. Dítě jste si pořídili zbytečně brzy jako dva nevyzrálí a nepřipravení lidé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
18.2.20 20:58

Když ho,, nezmění" ani miminko, tak už nic. Roli otce propasne.. jsi mladá a trápit se.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
18.2.20 20:59

@hanka.br. ale ne vždy to tak musí být. Mě je 22, příteli 24. Máme 11 měsíční mimco, a budeme spolu 8 let.. máme být, hypotéku a všechno nám klape..je to asi jen o rozumu si myslím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 21:11

Možná zacnu delat to co on. Nebudu si ho všímat, najdu si s malou vlastni koníčky.. A asi zacnu setrit na vlastni bydleni… Pane bože, proč byl 3 roky uplny bůh a ted je to vůl?

• Nahlásit
  • Citovat
14170
18.2.20 21:23

@hanka.br. Promiň, ale 26 letý chlap není dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
18.2.20 21:30

Zkoušela jsi to přes jeho matku?

Chlapi jsou někdy na palici :roll:

Já bych asi mu dítě dala na večer na hlídání a zdrhla kamkoliv..můžeš dělat, že jsi šla kalit a vyspíš se u kámošky, nebo si zajdeš zacvičit, zaplavat..
Pokud nekojíš, tak klidně i na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 21:45

Nojo chlapy… Zatím si neuvědomuje že tobě se změnil narozením dcery celý život… Jemu ne… Bohužel měla sem to podobné jen nechodil pít ale neustále pracoval i teď vlastně ale to už sem si tak na to zvyklá že když je doma tak se těším až odejde zase pracovat.. s malou skoro vůbec není… A já si s ní užívám i bez něj…
Bude to hlavně těma kamarádama…
Určitě bych zkusila aby jí měl aspoň chvíli on sám na starosti.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
4956
18.2.20 21:59
@divine woman píše:
@hanka.br. Promiň, ale 26 letý chlap není dítě.

Ale jednadvacetiletej ještě celkem jo. Mě to připadá škoda, jak tohle čtu. Aspoň první dítě se má člověk pár let těšit a trošku se bát, kdy (a jestli vůbec) přijde. Je super, že dnešní děti mají nejen natěšené maminky, ale i tatínky. To je do života úplně jiná deviza. Takhle je to jak za starých pořádků, kdy se lidi báli, aby do toho holka nevlítla a když už se tak stalo, tak většinou ten nevyzrálejší z obou (většinou chlap) se rychle snažil dohnat, co se dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21732
18.2.20 22:04
@Týnka20 píše:
@hanka.br. ale ne vždy to tak musí být. Mě je 22, příteli 24. Máme 11 měsíční mimco, a budeme spolu 8 let.. máme být, hypotéku a všechno nám klape..je to asi jen o rozumu si myslím…
Že se vždycky někdo musí ozvat, že on to tak nemá…Kde tvrdím, že to tak je vždycky? U zakladatelky to tak prostě je a jak je to u vás vůbec neřeším. Zvlášť když je ti 22, to opravdu není důkaz toho, že vám to vyšlo. Nic ve zlém.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 22:38

@flybe
Kojím, u nas ve meste toho moc neni.
A mozna mam strach, ji s nim nechat.. A kdybyh se vratila, u nas doma by me nejspis vytala tchyne se slovy, no jo, chlapi, uz musel rychle do hospody… :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.20 22:53
@Týnka20 píše:

Já ti to přeji, ale věř, že i rozumní lidé můžou zblbnout. U vztahů s vaším načasováním to přichází tak o 10 let později, kdy tomu chlapovi je tak 35. Teď vás drží společné cíle, ale ty se časem naplní - a čím dříve jste začali, tím dříve se naplní, a leckdo pak začne přemýšlet nad svým osobním životem - to není totéž, co ten rodinný (alespoň u mužů). Nemusí to být váš případ, ale že vám to teď klape a jste rozumní - to nic neznamená. Uvedu jen příklad mé známé, hezká žena, partner skvělý, starostlivý, žádné neshody, věrný - pak na něj přišla osobní krize a opustil ji/je (jiná žena v tom nebyla). Pro ni to bylo jak rána traverzou mezi oči.

• Nahlásit
  • Citovat
136
19.2.20 10:28

…možná jde jen o vývoj vztahu a bude líp, nebo to jde do kopru, nevím…to poznáš časem…za 20 let budeš ještě ráda vzpomínat na to co je teď - nikdy není tak aby nemohlo být ještě hůř (bohužel)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 11:28
@hanka.br. píše: Že se vždycky někdo musí ozvat, že on to tak nemá…Kde tvrdím, že to tak je vždycky? U zakladatelky to tak prostě je a jak je to u vás vůbec neřeším. Zvlášť když je ti 22, to opravdu není důkaz toho, že vám to vyšlo. Nic ve zlém.

No asi tak. Že něco vyšlo si můžu říkat tak před smrtí když život končí. A zase se tady někdo chlubí. Tomu tak věřím že v tomhle věku tohle všechno má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 11:30
@Anonymní píše:
Já ti to přeji, ale věř, že i rozumní lidé můžou zblbnout. U vztahů s vaším načasováním to přichází tak o 10 let později, kdy tomu chlapovi je tak 35. Teď vás drží společné cíle, ale ty se časem naplní - a čím dříve jste začali, tím dříve se naplní, a leckdo pak začne přemýšlet nad svým osobním životem - to není totéž, co ten rodinný (alespoň u mužů). Nemusí to být váš případ, ale že vám to teď klape a jste rozumní - to nic neznamená. Uvedu jen příklad mé známé, hezká žena, partner skvělý, starostlivý, žádné neshody, věrný - pak na něj přišla osobní krize a opustil ji/je (jiná žena v tom nebyla). Pro ni to bylo jak rána traverzou mezi oči.

Začali hrozně brzy. 22 letá žena a je s partnerem 8 let? To si neumím dost dobře představit ve 14. Tady si z nás zase někdo vystřelil a přepočítal se. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama