Krize ve vztahu u manžela?

Anonymní
11.12.19 07:56

Krize ve vztahu u manžela?

Dobrý den,
raději anonymně, ale potřebuji se trochu vypovídat, svěřit, případně o názor.

Kde začít… z manžel má se mnou nejspíš velkou krizi ve vztahu. Již několik měsíců, jednou za čas mi vyčte, že pro něj osobně nic nedělám.

Hrozně mě to bolí, protože v podstatě obstarávám celou domáctnost (občas mi dojde nakoupit - 90 procent nákupů obstarám já, občas uvaří), dítě (školka, kroužky, nemoci), chodím na hlavní úvazek do práce (kde podle něj nemám tolik stresů, co on - asi pravda). Je mi vyčteno, že mě nebaví vařit…ale uvařím, když musím…jenže to není podle jeho představ (chtěl by i teplé večeře). Sex je podle něj málo, a taky není podle jeho představ (chtěl by více, a více vzrušení) - jsme spolu 13 let. Volný čas plánuji já (dovolené, výlety, akce, společné focení). Starám se i o sebe, pečuji o sebe, jsem stíhlá, moderní oblečení… ale asi je to málo :(

Nejvíc mě mrzí, že mu něco 10 let vyhovovalo, a najednou je to špatně. Já jsem špatná, on je vyhořelý… veděla jsem, že má chyby, ale prostě jsem ho vždy brala takového jaký je…vždy jsem se ho zastávala :/

Nedávno jsem se zhroutila, a jsem na nemocenské s krční páteří. Pry i ze stresu, načez mi bylo receno, ze nejsem zadna chudinka :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18922
11.12.19 08:04

A co pro tebe dela on?
Bych si nasla pro sebe terapeuta a jemu hodila k praci na hrb domacnost a dite, obcas bych mu dosla nakoupit. Aby okusill, jak malo toho pro nej delas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13165
11.12.19 08:04

Když pro něj osobně nic neděláš, tak fakt nedělej. Nevař, neper, neuklízej jeho věci a sex mu stejně nevyhovuje, tak co. Zkus to týden. Třeba se probere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 08:11

On myslí, že pro něj osobně např. večer nenachystám třeba vínko s nějakou dobrotou a film… přiznám se, že už na to někdy nemám sílu, a tohle prý delá on.

Ale jak říkám, včechny dovolené, výlety, akce, společné focení vymýšlím já… Na dovolenou jednou ročně dokonce jezdíme i sami. Dělá to prý hlavně kvůli mě, a on z toho má stresy. Ale to taky přece dělám pro něj :/

On chodí do práce, a vydělává vetší peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
3344
11.12.19 08:29
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Kde začít… z manžel má se mnou nejspíš velkou krizi ve vztahu. Již několik měsíců, jednou za čas mi vyčte, že pro něj osobně nic nedělám.

Hrozně mě to bolí, protože v podstatě obstarávám celou domáctnost (občas mi dojde nakoupit - 90 procent nákupů obstarám já, občas uvaří), dítě (školka, kroužky, nemoci), chodím na hlavní úvazek do práce (kde podle něj nemám tolik stresů, co on - asi pravda). Je mi vyčteno, že mě nebaví vařit…ale uvařím, když musím…jenže to není podle jeho představ (chtěl by i teplé večeře). Sex je podle něj málo, a taky není podle jeho představ (chtěl by více, a více vzrušení) - jsme spolu 13 let. Volný čas plánuji já (dovolené, výlety, akce, společné focení). Starám se i o sebe, pečuji o sebe, jsem stíhlá, moderní oblečení… ale asi je to málo :(

Nejvíc mě mrzí, že mu něco 10 let vyhovovalo, a najednou je to špatně. Já jsem špatná, on je vyhořelý… veděla jsem, že má chyby, ale prostě jsem ho vždy brala takového jaký je…vždy jsem se ho zastávala :/

Nedávno jsem se zhroutila, a jsem na nemocenské s krční páteří. Pry i ze stresu, načez mi bylo receno, ze nejsem zadna chudinka :(

A co tedy konkretne pro nej delas? Krom toho ze se staras o domacnost a neco uklohnis otravene u sporaku. Tak nejak jsem to pochopil z toho co popisujes.

On ma krizi stredniho veku a chtel by zrejme nejaky vzruso. Ty jsi deprimovana, ze domaci prace obstaras a je to malo. Tak mu nejaky predej a taky delej neco konkretniho pro nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3344
11.12.19 08:32
@Anonymní píše:
On myslí, že pro něj osobně např. večer nenachystám třeba vínko s nějakou dobrotou a film… přiznám se, že už na to někdy nemám sílu, a tohle prý delá on.

Ale jak říkám, včechny dovolené, výlety, akce, společné focení vymýšlím já… Na dovolenou jednou ročně dokonce jezdíme i sami. Dělá to prý hlavně kvůli mě, a on z toho má stresy. Ale to taky přece dělám pro něj :/

On chodí do práce, a vydělává vetší peníze.

Tak to nemyslis vazne ze nejaky spolecny foceni ma byt neco pro muze. To je spis za trest, to stejny rodina dovolena nebo vylet je spis povinost nez neco sobeckeho jen pro chlapa. Tohle je presne ten problem, ze nechapes to ze to co delas je sice fajn ale neni pro nej ale pro vsechny. Taky ti nerekne ze jdeme ma plovarnu s deckama ze dela neco pro tebe. Nechapete se, to je cele. Nebo spise ty nechces chapat co ti rika a naznacuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
11.12.19 08:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Nedávno jsem se zhroutila, a jsem na nemocenské s krční páteří. Pry i ze stresu, načez mi bylo receno, ze nejsem zadna chudinka :(

Co dělá on pro tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
11.12.19 08:37

Velmi podobnou krizi mám už delší dobu já. Vím, že problém je i ve mně, nejen v něm, ale i tak to na mě občas padne. Ty mas vyhodu v tom, ze on ti jasne rekl, co mu vadí. Tak si o tom promluvte. Řekni mu, jak to vidíš ty a domluvte se na nějakém reseni. Promluvit si, neznamená hádat se a něco tomu druhému vyčítat, to nikdy neskončí domluvou, ale další hádkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 08:39

2× tydne bych uskutečnila orální sex, aby byl spokojen. Jednou za nejakou dobu stálhla film, sem tam mu koupila neco jen tak a zduraznila, ze na nej myslím a mel by být spokojeny. A nezapomenout chválit. Tebe to nezatíží a posílíš krční páteř :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3344
11.12.19 08:47
@Uslava píše:
Co dělá on pro tebe?

Ale ona s tim nema problem :nevim: problem ma on, ze zakladatelka pro nej nic nedela. Tak proc se ptas na to co dela on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3344
11.12.19 08:48
@chaela píše:
Velmi podobnou krizi mám už delší dobu já. Vím, že problém je i ve mně, nejen v něm, ale i tak to na mě občas padne. Ty mas vyhodu v tom, ze on ti jasne rekl, co mu vadí. Tak si o tom promluvte. Řekni mu, jak to vidíš ty a domluvte se na nějakém reseni. Promluvit si, neznamená hádat se a něco tomu druhému vyčítat, to nikdy neskončí domluvou, ale další hádkou.

A v cem mas problem ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3905
11.12.19 08:49
@Anonymní píše:
2× tydne bych uskutečnilaorální sex, aby byl spokojen. Jednou za nejakou dobu stálhla film, sem tam mu koupila neco jen tak a zduraznila, ze na nej myslím a mel by být spokojeny. A nezapomenout chválit. Tebe to nezatíží a posílíš krční páteř :lol:

Tak tohle tedy zrovna nevím, jestli je to to pravé na krční páteř, aby neskončila na pohotovosti :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21612
11.12.19 08:50

Ta 13 bude asi magicka, u nas je zase dusno, uz ctvrty den a to jsem se den predtim tady chvastala, jak se mame skvele :lol:.Je ted dost stresovy obdobi, staras se o vse, prace…Ale on to muze vnimat stejne, byt taky unaveny, kdo vi co vsechno.Ja pevne verim, ze u nas, ale i u Vas to bude fajn :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 08:53

No asi pujdu trochu proti proudu. Ale to co popisujes, ze delas, nedelas pro nej ale pro vas. Je dulezity si v tom shonu najit cas jen na partnera. A on by ti mel vic pomahat aby si ten cas mela. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
11.12.19 08:54

@Komsomol v tom, že manžel je radši v práci a s kamarády, než s námi doma. A když je náhodou doma, tak na děti jen z gauče řve. Třeba včera měl dovolenou, dopoledne prospal, odpoledne strávil s kamarády a večer na gauči. Navíc nedodržel to, co slíbil. On se umí chovat i velmi hezky, ale poslední dobou to moc nedělá. U mě je zase chyba v tom, že jsem spíš matka než manželka. Já jsem se v dětech našla, manžel bohužel ne. A to je jádro většiny našich sporů. On je miluje, ale vidím na nem, že kdyby žádné děti neměl, bylo by mu líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama